Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak sem zase trošku pohnul. Udělal jsem si Monoblos set (6x za sebou zabít monoblose, to je něco na nervy ). V LV**** už schází jen Kushala.A chtěl jsem se zeptat je jiná možnost sehnat Thunderbug juice než za 1000 pokke pointu a v lokaci Tower? Ani jedno nemám zatím zpřístupněný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem si nemohl pomoct a i po ztrate myho saveu jsem zacal znova hunterit :)

btw uz jsem HR4 a mam splneny vsechny elder dragon questy ;)

akorat mi chybi lao shan jako urgent abych se dostal na high rank playera...

ale stejne je tu par veci... co porad nevim... a nikde se mi to nepodarilo najit...

nevim totiz k cemu je dobry polozit raw meat, poison meat, nebo para... atd

nekde jsem ale cetl, ze se pokladaji na pasti aby prilakaly bossaka... jenze to se o tom jenom jen tak mimochodem nekdo zminoval... muzete to pls nekdo upresnit?..

a jeste jsem neprisel na to jak pouzivat anti-dragon bomb ...v popisu je, ze se pripevnuji na monstra, ale i kdyz prijdu treba k noze shan gaorena tak je polozka stejne porad nepouzitelna (zasedla, preskrtnuta)... proste nevim jak na ni :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sney: me jeste chybi ta Kushala v jungle takze nevim ale ta se me davat nechce

Lantos: normalne bych te zabil ale uz to tady dlouho nebylo.. bud tyhle dve moznosti (ale kdyz zabijes kushalu tak uz se ti otevre 5lv a tam mas Tower) a nebo bez do Volcana, vytez tam battlefield jewel a vymenis too v jungle s elderem ale je tam mala sance ze to dostanes.. nekdo rika ze ti to da jeste za nakej dragonwood nebo dragonmoss ale to si myslim neni pravda.. podivej se na gamefaqs na Elder Trading List

West: ja akorat videl jedno video kde borec polozil Poison meat a kut ku mu to sezral jinac se me to nikdy nepovedlo.. Ty ant dragon je ze skocis na lao shana a nebo shen gaorenovi skocis do tlamy.. to zatim neumim ale termix to dela

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

West: ja akorat videl jedno video kde borec polozil Poison meat a kut ku mu to sezral jinac se me to nikdy nepovedlo.. Ty ant dragon je ze skocis na lao shana a nebo shen gaorenovi skocis do tlamy.. to zatim neumim ale termix to dela

a jak to delal v tom videjku?... to jako odesel ze sektoru kde byl a on mu to pak snedl nebo byl u toho?

jak jako skocit do tlamy? :D ...oni je taky nekdy otevrou?... ja jsem videl akorat jak vlezli do tlamy takovy ty meduze, ale shen gaoren nebo lao shen si ani nezivli :roll:

2 termix: kdyztak pls upresni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

normalne bych te zabil ale uz to tady dlouho nebylo.. bud tyhle dve moznosti (ale kdyz zabijes kushalu tak uz se ti otevre 5lv a tam mas Tower) a nebo bez do Volcana, vytez tam battlefield jewel a vymenis too v jungle s elderem ale je tam mala sance ze to dostanes.. nekdo rika ze ti to da jeste za nakej dragonwood nebo dragonmoss ale to si myslim neni

To chce klid, jen dodam že gamefaqs mám v práci zablokovaný, tak proto se ptám tu. S tim jewelem to vyzkoušim.

edit: vyzkoušeno prvděpodobnost je asi velká nebo mám z prdele kliku za 3 Jewel mi dal 2 Thunderbug juice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To chce klid, jen dodam že gamefaqs mám v práci zablokovaný, tak proto se ptám tu. S tim jewelem to vyzkoušim.

edit: vyzkoušeno prvděpodobnost je asi velká nebo mám z prdele kliku za 3 Jewel mi dal 2 Thunderbug juice.

s tema dragonmoss nebo dragonwoodem to funguje na 100pro... ale musi se za elderem do mountains, nebo do swampu :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;276529']a jak to delal v tom videjku?... to jako odesel ze sektoru kde byl a on mu to pak snedl nebo byl u toho?

jak jako skocit do tlamy? :D ...oni je taky nekdy otevrou?... ja jsem videl akorat jak vlezli do tlamy takovy ty meduze' date=' ale shen gaoren nebo lao shen si ani nezivli :roll:

2 termix: kdyztak pls upresni...[/quote']

mizerna kvalita,ale je tam videt,jak mu to hazi do tlamy

http://youtube.com/watch?v=cdoBKTohsO0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cawte,chci se zeptat,jestli ta hra za to opravdu stoji,kdyz sem videl recenzi tak me to zaujalo ale prislo mi ze to musi bejt hodne narocny na ovladani.....,prislo mi ze je tam hodne moznosti,tak je to slozite na ovladatelnost nebo ne a je to dobra hra???dik

je to sqvela hra, ale hrajese lip ve vice lidech (WiteKs dokazuje ze se to da hrat sam :)) a ovladani? za 3 dny hrani si zvyknes a budes to zrat... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu