Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

termix: dík ;-)

Waiet: Hezký, sice myslim že víc stálo zato jít na cestu k Siegmundovi... ale ok ;-) Jo a Tigrex set si nezapomeń vytunit decorationama...

Jinak Už mam Gun Chariot :D A první dva kousky ze Silver Sol ..... no dodělávam LV*** a LV**** Questy v GH aby se mi otevřel Red Lao Shan Lung.. ( teď si nejsem jistej jestli musim dát ty Q v GH nebo u Chiefa :blink: )

No a pomalu se chystám na ty dvě černý svině ( Gravios, Diablos.. )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No tak na MHF2 mam jen nějakejch 85hodin, což je opravdu malinko oproti 250hodinám. Ale na WoW mám odehráno o něco víc. Tam se to dá počítat na měsíce čistýho času a ne hodiny:-)

tim bych se nechlubil(ja mam 150 a neco,ale kdyz se na to nekdy kouknu,tak se celkem stydim)

tak,sem u urgentu Shan Georen,bo jak se to pise(velkej "krab")

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

radis pozde,uz sem ho sejmul GSkem:cheesygrin:

a napokolikaty asi chcipne?

Pokud dobře vim tak tohle neni jako Luna, Teo, Kushala, Chameleos..... ( dyštak mě opravte ). Musíš ho sejmout rovnou. A s Hammer určitě ;-)

Jo, killnul jsem Ashen Lao Shan Lunga :) A ještě mi chybí asi 6Q a otevře se mi Red Lao :wohow:

( btw, mam pár novejch zbraní, Sonic Bow III, Prominence Bow III a dělam Silhouette Sabers ( dual, raw 238, ice 400, modrá ostrost... na Black Diablose :twisted: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No... Lao Shan Lung.

S Anvilem jsem ho zahnal, ale určitě si vem: 20x Gunpowder, 10x Large Barrel, 10x Scatterfish, 3x Lg Barrel Bomb, 10x Sm Barrel Bomb. Prostě co nejvíc bomb a dávat k hlavě. A Union Ore se dá sehnat ve Volcanu, a nebo na farmě na nejvyššim Mining Point ( 3 ) + Bomb Mining pomáhá.....

Pak tak Potiony, Max Potiony, Well Done Steaky, Whetstony.... klasika...

A nezapomeň na Anti Dragon Bomb a až budeš na mostě tak skoč ve správnou chvíli !

( jinak, nechystáš se koupit si router na Xlink Kai.. ? :cheesygrin: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potiony nejsou ani potreba,ot ti nic neudela,staci se vyhnout ocasu,ci kdyz mu pada hlava

ani se mi kvuli nemu nechce tak utracet kdyz za georena sem nedal nic:cheesygrin:

ale zkusim,thx o anti dr.bmb vim

a mozna si budu bude nekde vyse zminovany wi-fi klic,na nem by melo zaroven slapat i infrastructure

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo,tenhle klic sem myslel(asi)

udelal sem si coronu a zabil 2 blngongas,kirina a 2x odehnal Chameleose.

Uz me chybi jen dual Diablos a mam vse u chiefa(a malem sem ty zmrdy sejmul)

jinak mi ten nablblej Lao-shan nejde sejmout

zkousel sem war stamp(1040 raw),sabera(720,350fire),dragon mec(510dragon) a tactical(960)

2anti-dragon bmb,10lrg bomb+,2suplly a 3lrg bmb

pouzivam delo,10xbalistu a bodaky

rubu ho do hlavy a obcas i do bricha

ale vzdycky me to napsalo ze jsem neuspel v obrane

Na co je vubec Lao-Shan slabej?A co mam teda udelat?Castecne ho oslabit nebo zabit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu