Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Na YouTube je i video kde bojujou s Volcanosem....

ze to je na youtube to jo, ale ze bys sem hodil link? to neeee

krasny obrazky a moc zajimavy potvory,ale kdyz se podivam na ten posledni screen tak me jima hruza...neco jako lavovej plesioth...to bude neskutecna drbacka. kdyz si predstavim ty jeho crosschecky a ze treba navic bude plivat lavu, tak se me chce uz ted brecet :D

jj, a jeste se podivej jak je velkej! a co teprve takovej lavovej green (jakakoliv jina barva) plessy...

a jeste ten ptak, bude se menovat Hypnoc (ヒプノック) a myslim, ze to nebude kut ku xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ze to je na youtube to jo, ale ze bys sem hodil link? to neeee

jj, a jeste se podivej jak je velkej! a co teprve takovej lavovej green (jakakoliv jina barva) plessy...

a jeste ten ptak, bude se menovat Hypnoc (ヒプノック) a myslim, ze to nebude kut ku xD

Hledal jsem to tam ale nenašel. Pouze jsem viděl link na skiesofcrimson.. na foru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jak jsem slíbil... tady jsou screeny:

aka.jpg

akabow.jpgakablade.jpg

ashlao.jpgblackblos.jpg

crimson.jpgrajang.jpg

No škoda že se mi přemazal screen.. s White Fatalisem... a docela mě **** že sme nemohli kuchat toho Crimson Fatu :D spad do lávy blb... No potom solo Rajang... Black blos.. Aka... a moje Blademaster + Gunner Akantor SETY :D

A ještě něco.. potřeboval bych, od někoho kdo máš stažený Questy v PSP, je uploadnout.. jestli to jde. Mam nějak problém se připojit tak abych moh stahovat, no a zejtra jedu na hory.. tak bych sebou chtěl mít všechny fatalise, rajanga v arene a Golden 'n' Silver .. dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se konecne odhodlal k hrani MH.... Ale zasek nastal hned na zacatku v zakladnim treninku, respektive v ukolu c.3. Dorucit dva medy... Nachytam vzdy brouky, ale pak nevim, jak z nich udelat ten med... Nebo to delam to uplne blbe a mam ho ziskat uplne jinak? dik...

Med se dá najít jedině pod tim úlem.

páni witeks, ty jsi dobry pra*e... very nice... docela ti zavidim... ;)

:D A šlo by abys mi uploadnul ty Questy ?

( kup si WiFi Max a spolu dáme oba aka sety 2 dny )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Med se dá najít jedině pod tim úlem.

:D A šlo by abys mi uploadnul ty Questy ?

( kup si WiFi Max a spolu dáme oba aka sety 2 dny )

jako stazeny questy? ty jsou v savu, takze ne...

jinak bohuzel, ale fakt tedka nemam cashe, ale jak se dostanu na stredni, tak dostanu 5k... takze si udelam misto na router.. ;) ale nejdriv chcvu new hodinky :love:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako stazeny questy? ty jsou v savu, takze ne...

jinak bohuzel, ale fakt tedka nemam cashe, ale jak se dostanu na stredni, tak dostanu 5k... takze si udelam misto na router.. ;) ale nejdriv chcvu new hodinky :love:

Hm to je blbý... mě nejde připojit to PSP.. tak uvidim.. zkusim se dostat do KFC :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem zpet

Nejak me nejde G-rank Khezu(red) a G Plesy(green):?

Khezu: Nevim sčim se byl zvyklej ho dávat... určitě luk funguje, hammer, LS a gunlance. Z luků bych doporučil ten Prominence bow. A jenom nebu´d moc blízko... vždyť to s lukem umíš :D

Plessy: No to už je jiný kafe... Se Sonic Bow jde dát, ale stihneš to jen tak tak.. nebo prostě vem TDS a snaž se

-----------

konečně mam DIABLO CHAOS BROKER ( hammer, 1196 raw, modrá ostrost, +10 defense, -10 affinity ale používam ho s Aka setem takže stejně mam +20 Affinity... ) Chcete screen ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu