Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jj mam v nich bordel ... :D

no Dual tigrex sou celkem easy Quest...sou 2 ale kdyz sou od sebe tak je to naprosto v pohode... ja na ne uprednostnuju flash taktiku (mel sem true devil slicera) takze to bylo ok...ale kdyz byli spolu v jedny lokaci...tak k.o :D

davali sme to 2x ve dvou a jednou sam:cheesygrin:

PS:flash taktika (flash bomb 15x) :D

jinak du pryc takze to tu zaspamuju spolu stebou az vecer :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tenhle topic rulz....

waiet: pošlu ti odkazy, našel sem je v historii

termix: a budeš hrát MHP2 ? nebo to chceš zase zpět potom na MHF2 ?

MHF2 pls... diky moc :) a posli me to pls na PM, nechcu aby kdokoliv mel muj SAVE... diky moc, points te neminou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WItekS.jj,dekan

jinak z LaoShana mam 1ruby:cheesygrin: ze 2 killu

ale pls,reknete mi nekdo,kam mam do Shana strilet kdyz sem mu vsechno rozmrdal?

spameri:dou Tigrex je easy,staci umet GS charge na tigrexe a kolem pul hodky oba lezej(pouzil sem jen 1 flash abych zdrhnul

jinak v HR6 potkas jen Rajanga(volcano a mountains) a Akantor jako 2. urgent v HR6(ten je vlasne lehkej s Gun Chariotem)

abych rek pravdu nevim,co mam ted delat,pomalu likviduju HR3 abych si odemknul red Shana

myslite, ze se za 10wyvern stones vyplati a 5 f. drag. blood(chybej mi 3 stony a 4 EDB) vyplati Enternal Chrism(dualky s 480drg attrib)?

a taky si postupne chci udelat smolder dragon sw.(nebo jak se ten max. lvl. jmenuje)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WItekS.jj,dekan

jinak z LaoShana mam 1ruby:cheesygrin: ze 2 killu

ale pls,reknete mi nekdo,kam mam do Shana strilet kdyz sem mu vsechno rozmrdal?

spameri:dou Tigrex je easy,staci umet GS charge na tigrexe a kolem pul hodky oba lezej(pouzil sem jen 1 flash abych zdrhnul

jinak v HR6 potkas jen Rajanga(volcano a mountains) a Akantor jako 2. urgent v HR6(ten je vlasne lehkej s Gun Chariotem)

abych rek pravdu nevim,co mam ted delat,pomalu likviduju HR3 abych si odemknul red Shana

myslite, ze se za 10wyvern stones vyplati a 5 f. drag. blood(chybej mi 3 stony a 4 EDB) vyplati Enternal Chrism(dualky s 480drg attrib)?

a taky si postupne chci udelat smolder dragon sw.(nebo jak se ten max. lvl. jmenuje)

radsi bych si udelal smolder, s katanou se podle me precijen lip pracuje v 1 nez s dualkama...

Právě sme dali ve třech 3 Rajangy v aréně.....

jako maly? a vsichni 3 zaraz? jakej mely DMG and HP? jinak kdy bude moje postava hotova? diky za odpovedi xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hahá ! :D

teď sem dal: White Fatalise s Rajang Gunner + Barrage Piercing, Akantor Bow. Zbylo 17:06.Používal jsem jenom Lvl3 Pierce. útok sem měl celou dobu kolem 620 ( měl sem i Heroics ). Nerozbil sem mu vůbec nic, a v rewardu sem dostal: 2x Devil Eye, 1x NovaCrystal, 2x Webbing, 1x Horn. :D

Jo a hraju MHP2, stále a pořád, samozřejmě s patchem, a už se nemůžu dočkat 2G ( rozhod sem se... budu ji hrát, ikdyž je JAP xD )

musim rozfachat ty screeny.... už mě to fakt štve :dozey:

btw chybí mi už jenom pár vzácnej kopí a Artisans Hammer award....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu