Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

[;310954']jako blademaster si umim tezko predstavit' date=' ze by nekdo prezil dost dlouho... precejenom je rajang dost rychlej a i pokud do nej rezes zespoda ubira nejaky to zanedbatelny zdravi zaslapavanim... jenze s healem pro heroic to muze usmrtit a je po heroicu..

ale stejne mas pravdu:ziped:... treba s bow to jde vzdycky[/quote']

mozna,ze kdybys mel big defense set + Heroics a Adrenalin+2 ,tak bys mel tak velkej defense,ze by ti zaslapavanim neubirali, mozna...

2Deniszek:uz to tu bylo-elder dragony vyzenes po 25min(Jump verze musis killnout v 1.-G-rank),kdyz jim uberes urcity min. HP,pak az se quest objevi znova, tak na dej des zase,takhle furt,dokud ho nekillnes

(me treba poprvy, Kusha padla ,az pri 3. kole a Luna/Teo az pri 4.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

prdele...kirin,ani nemluv,asi se budu muset naucit s tim zajeb. kladivem,protoze se me na nej s truDS moc nechce...jinak dneska ten muj prichod az tak pred sestou...musim jeste doma pockat na mati,kdyz to vyjde tak pujdu pokrtit slimko uz dneska (doufam ze cvak prijde :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ehm, DevilBlose jo ? No nebyl by to problém, kdybych uměl japonsky... já mam staženou jenom JUMP Teo pač ten set za něco stojí, ten z DevilBlose vypadá pěkně teple :lol: Jo a neni červenej ten Diablos je úplně normální... No nějak bych to asi ošéfoval... Raději bych vám ale udělal Custom ^^

A samozřejmě ty Heroics sem myslel Bow... btw při adrenaline+2 ( secret power +2 ) se vám zvedá útok a obrana o 70% ( nejsem si jistej ) ale stejně je to blbost... možná tak s GS by to šlo...

edit: mam new set, pak sem hodim screeny.. i nějakejch těch customů jestli se to nepřemazalo...

Jo a už mam docela rozšířenou sbírku Hammer a SnS takže kdybyste chtěli vidět ( ještě nejsem zdaleka spokojen ¨, ale pár dobrejch kousků mam.. )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ehm, DevilBlose jo ? No nebyl by to problém, kdybych uměl japonsky... já mam staženou jenom JUMP Teo pač ten set za něco stojí, ten z DevilBlose vypadá pěkně teple :lol: Jo a neni červenej ten Diablos je úplně normální... No nějak bych to asi ošéfoval... Raději bych vám ale udělal Custom ^^

A samozřejmě ty Heroics sem myslel Bow... btw při adrenaline+2 ( secret power +2 ) se vám zvedá útok a obrana o 70% ( nejsem si jistej ) ale stejně je to blbost... možná tak s GS by to šlo...

edit: mam new set, pak sem hodim screeny.. i nějakejch těch customů jestli se to nepřemazalo...

Jo a už mam docela rozšířenou sbírku Hammer a SnS takže kdybyste chtěli vidět ( ještě nejsem zdaleka spokojen ¨, ale pár dobrejch kousků mam.. )

hmm, tak hodis jump teo a nejakej ten tvuj custom... diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prdele...kirin,ani nemluv,asi se budu muset naucit s tim zajeb. kladivem,protoze se me na nej s truDS moc nechce...jinak dneska ten muj prichod az tak pred sestou...musim jeste doma pockat na mati,kdyz to vyjde tak pujdu pokrtit slimko uz dneska (doufam ze cvak prijde :D)

Rozhodně se mnou počítej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh, nářez xD Drsné, fakt že jo (myslím tu hru) (: Jenom škoda, že v tom tutoriálu jsou jména monster jinak, než je mám já xD (Asi jiná verze nebo co)

Ale vím, nemám moc co kecat, když mám hotové dva 1* elder questy xD

edit: mimochodem, nevím jestli znáte, ale každopádně hodně užitečná stránka: http://monsterhunter.wikia.com/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jak sem slíbil, tady sou screeny.... pořád se mi přemazávaj, byly tam i screeny z jinejch customů, ale co... Jo a mam teda sem dát nějakou tu sbírku ?

Dával sem Whiteyho s Heroics a Akantor setem ( jo s Rajangem je to taky sranda, ale HG e-plug se fakt hodí.... Jednou mě zabil když sem mu střílel do rohu...

whitey.jpgwhitey2.jpg

whitey3.jpg

Udělal sem si novej set :-) No a rovnou k tomu i kladivo.... :D

dragonS.jpgdragonS2.jpg

A ten jedinej screen z mojeho custom questu... ( :dozey: )

mehadrom.jpg

Jo a ještě sem se chtěl pochlubit jakej sem lucker.. no řekněte, já toho Goldena nechytnu a stejně dostanu Ruby, Plate, Wyvern Stone.... xD

lucker.jpg

xD tenhle se mi líbí

haluz.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to bude True Devil Slicer... jo mam ho taky :D

A tenhle set sem si dělal spíš jen tak do sbírky... většinou pužívam Akantor set nebo White fata pro většinu zbraní, jinak Borealis Haku pro GL, Akantor pro Bow/Bowgun. A Joly Roger ( pirate ) ze srandy xD

cau, hele kdy bude ten SAVE? ja bych uz chtel neco dat :( xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu