Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

[;317091']zdar hunteri...

mam na vas par dotazu...

1) ma nejakou vyhodu kdyz mam set s evade +2 a vemu k tomu lance/gunlance?

2)kdyz jsem vcera hral(se SnS) s kamosem(bow) proti gold rathianovi casto jsem delal to' date=' ze jsem zachranil kamose tim, ze jsem vykril firebally ktery na nej vyslal rathian a napadlo me, ze kdyz uvidim, ze bude chtit chlit firebally tak mu rovnou hupsnu pred hlavu s blokem... tim padem mu ty firebally bouchnou primo u hlavy kdyz se odrazi od stit, ale myslite, ze ho to skutecne zranuje? (jestli ano, tak nejspis zanedbatelne, ale stejne bych se cijtil hned lip, kdybych vedel, ze mu kazdy fireball ubral alespon 1HP)

3) na Gamefaqs jsem zkoumal skill gunnery... je to skill pro zvyseni poskozeni pro delovy koule a balisty... mimo jine bylo v poznamce, ze se ten skill tyka take crag strel... me by zajimalo, jestli se to tyka i cluster strel, kdyz jde take o vybusny projektil

diky za odpovedi[/quote']

1) Hned po Guard+2 je to pro Lance nejlepší skill ( když to umíš )

2) Tc, koukals někdy na ty Vespoidy co je sejme fireball ? Přežijou i 3... takže nic.

3) Gunnery King.

---------------------------------

termixi ty mě fakt **** xD Dobře tak já si do avataru dam tu holku v Kirin setu... ( btw stim "sem si udělal" bych brzdil :D , ten týpek co ho udělal je fakt borec jo a je to white fata set lol... )

Rash: Teď to dělam, no uvidíme....

_________________________________

blížim se k 500 hodinám..... a až dodělam Special Trainingy, pochytam všechny druhy a udělam všechny kombinace, můžu říct že sem dohrál. Mám skoro všechny Hi End Zbraně, kolem dvaceti full setů jenom rare8 a jeden rare ( modrej ) ( pokud chcete upnu save a můžete se kouknout ^_^ ) Ale stejně budu pokračovat... a už se těšim na MHP2G muhehehehhe

_________________________________

Doporučuju sledovat SoC protože Kayin tam hází co se dá, a je tam dost užitenčností...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BUG??? muze se stat ze je v ty hre chyba a mam nesmrtelnyho YAGT GARUGA ?? uz mam nahrano neco pres 200hodin sem HR2 mam sety z Rathalose,rathiana,Pink rathiana tigrexe proste skoro vesechno co v HR2 jde ale jeste ani jednou sem nezabil yangt garugu (myslim Q lvl*** u ty starosine nebo co to je) sem fakt uz z toho bomby zoufalej :-|

ja som dal garugu a to som este ani HR2 nebol az teraz som a mam odohratych 90Hod no take sety ako ty pises veru nemam :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi 260hod. HR6,mam barrage piercing a nevim proc vam dela garuga takovy problemy,ja ji dal hnes jak se mi otevrela(s GS,HR1),ale to uz je dost dlouho:cheesygrin:

uz mam skoro ten Aka set,uz jen 1scale a ty BrainStem blbiny

Akantor podleh asi po 5.(a z parchata padlo jen 1x scale), ale uz bych ho chtel dat hammerem, tj. podle me vetsi frajerina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele k čemu je přesně skil stealth ? poradte jakej skill si ma udelat z jewelu dík ... :thumbup:

gamefaqs!

ale budiz

-------

|Sneak|

|------------------------------------------------------------------

|Skill Name| | Points Required | Skill Activation |

|---------------------------------------------------------------------

|Stealth | +10 | Less chance being a target |

|Taunt | -10 | More chance being a target |

|---------------------------------------------------------------------

| Descriptions |

|----------------------------------------

|The skill lowers the chance the Hunter |

|has of becoming the potential target. |

-----------------------------------------

je to mensi pravdepodobnost ze si te montrum veme za cil,takze se to bud vyplati v multaku,neb o kdyz chces delat smoke bomb taktiku

opravte me jestli se mylim

Aaaaaaaaaaa konecne me vypli FUP,takze muzu prejit na MHP 2

4WItekS:nechtel bys me previst save?:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no deni zalezi natom jakej mas set...casto bejva dobry si doladit set napr: mas attack(medium) tak si to soketnes na (large),z earplugu+10 si udelas +15 atd... :) takze asi tak :)
no ten sneak jsem si pridal do Ceanataur S ....... skilli pridava jednu ostrost a jeste sharp sword .........tak sem si tam pridal ten sneak , ale myslim se ze se to vic neda vylepsit , ne ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu