Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Legend of Zelda: Skyward Sword


Lazyt

Recommended Posts

TY nejlepší: TLOZ: Ocarina of Time, Majoras Mask, GoldenËye007, Turok 1/2, MArio 64, Lylat Wars - Star Fox, Banjo 1/2, Donkey Kong 64, Perfect Dark, Star Wars Rogue Squadron, Sin and Punishment, Resident Evil 2, Wave race... To už je ale OT tak konec :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Sice to jsem uplne nepatri, ale je to nejaktivnejsi vlakno se Zeldou takze to napisu sem.

Rozehral jsem na 3DSku uplne puvodnit NESovy TLOZ...

Teda s pomoci walkthrough, protoze jsem byl liny vzit papir a delat si mapu (konecne jsem pochopil ty reci o zelde a kresleni map)...

Kazdopadne jsem prekvapen jak me ze zacatku ta hra nebrala a prisla mi chaoticka, jak jsem si v pozdejsich fazich gameplay uzival, navic me neuveritelne prekvapila sire te hry, na svou dobu konzolovy skvost a i po letech pekelny challenge :)

Taky jsem na 3DSku (diky ambassadoru a zeldine vyroci) zahral minish cap, jsem uz u zaverecneho bosse a musim rict ze me ta hra velmi mile prekvapila, naprosto skvela a svym zpusobem i dost svezi zelda. Prolnuti sveta minishu (picori) s tim realnym hyrulackym je skvely, uzasny level design a velmi pestre obemenei typickeho linkova arzenalu jen me prekvapilo, kolik napadu tomu "vykradla" skyward swrod. Gust jar je prejaty ikdyz funguje trosku jinak stejne tak mole mitts...ale vsechny ty (staro)nove predmety jako flame lantern, rocs cape nebo cane of pacci jsou strasne fajn... stejne tak se podarili kinstones a po audiovizualu spicka....

A ted jsem zprovoznil MM na PC s xbox controllerem takze budu mit zeldovske prazdniny, jen bych si strasne rad zahral TP a WW, nemate nekdo na prodej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja dal kdysi davno bohuzel jak TP tak WW s Wiickem z domu a ted toho dost lituju, protoze to jsou dve me nejoblibenjsi zeldy :)

Na ALTTP se taky chystam a obvzlast tesim, vicemene pak budu mit odehrane vsechny zeldy co jsem chtel, jen TLOZ 2 se trosku bojim a LA, OoS a OoA asi vynecham...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ona je podle všeho TLOZ 2 dosti kvalitní, většina stížností vychází z faktu, že je hra tak ,, jiná ,, oproti zbytku série. Prý ze začátku člověka může odradit ale čím víc jí hraješ, tím víc se do ní dostáváš. A ty 3 co chceš vynechat by jsi si podle mně měl zahrát. Už delší dobu čtu blog jednoho hráče a velkého milovníka Zelda série a minimálně podle těchhle dvou článků by jsi si Oracly i Links Awakening měl zahrát :) http://angryplayer.blogspot.cz/2011/02/25-let-s-legend-of-zelda.html http://angryplayer.blogspot.cz/2011/03/legend-of-zelda-links-awakening.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Verim tomu ze kvalitni bude jin mi proste k Zelde scrollovacky moc nesedi a co jsem nedavno videl AVN s CDi Zeldama tak se mi to znechutilo jeste vic :D

Nevim, me se ty oracly a LA moc nechce hrat na emulatoru, jednou snad na radu prijdou, ale prozatim maji prednost ostatni Zeldy ted hlavne MC a MM...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja ted taky nevim kam driv, ma rozehrano spoustu her, ale zelda je srdcovka a ted me mille potesili ty 2D zeldy, plus po tom co jsem si precetl na tom blogu si to jednoznacne zahrat musim a ten LA me ted hodne navnadil :D Jsou na VC na 3DS?

Jinak ten blog fakt super, jsem rad ze to tu o tom takhle nekdo pise, kort zelda si myslim je v nasich koncinach nepravym prehlizena zaletitost (coz se s nasi hracskou obci ani nedivim). Uz dlouho jsem premyslel zalozit nejaky cesky portal Zeldy s prehledem vsech her a nejakou databazi a pozdeji treba i vytvorenymi/prelozenymi navody. Problem je ze nejsem zadny programotr? Nemel by o to kdyz tak nekdo zajem?

Jinak po brozdani na tom blogu me tak napada otazka, z jakou zeldou jste zacali vy a prijde vam to zpetne jako dobra volba? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DeSmond: Ten blog mám hodně rád, najdeš tam spousty super článků. O Zeldě tam toho napsal tuny :) Já hrál první Zeldu Twilight Princess ale mrzí mně, že jsem se sérií nezačal hned při startu. V té době bych na to ale asi ještě neměl, hele ta fan stránka o Zeldě by nemusela být marná, programovat v HTML umím celkem schopně a už teď mně napadají tak 3 lidi co by do toho možná šli taky.

Jinak Links Awakening na Shopu myslím je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Same dobre zpravy, budu si muset zjistit, jak se to plati na tom eshopu.

Kdyby se sehnala dobra parta lidi, mohl by to byt celkem zajimavy projekt, poptej se...

Jinak ja taky zacal s TP, sice dost pozde ale zase jsem toho pak mel spoustu pred sebou coz je fajn, ale TP je proste TP, zatim mu tu pricku u me zadna jina zelda neodparala :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mně je asi nejlepší Skyward Sword :) Za prvé to je příběhově úplně první Zelda, za druhé jsem byl u stvoření Master Swordu :coolgun: za třetí se úžasně hraje, má asi nejkrásnější soundtrack a hlavně Zelda je tam nejvetší frnda v sérii :D Jen mně tam občas štvalo Sacred Realms, ty poslední 2 byli fakt na :censored:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Desmond: Tak měl bych dalšího člověka, sice ho trochu tlačí práce ale na duhou stranu je to přes Zeldu celkem machr. Má u většiny her ze série posbírané všechny bonusy, master questy a podobné kravinky takže se celkem vyzná :)

Jestli do toho vážně chceš jít tak napiš PM. O programování a grafiku bych se postaral klidně sám, spíš bude problém s tou spoustou článků :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu