Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Legend of Zelda: Skyward Sword


Lazyt

Recommended Posts

Stále tu to nikde není tak sem to tu založil

skyward_logo.png

The Legend of Zelda: Skyward Sword - byla oznámena na ročníku E310, bylo to pro mě docela velké překvapení. Počí tal jsem že celé E3 bude jenom o 3DS. Novinkou na této zeldě je Motion Plus a ten je opravdu nutností. Motion + se bude využívat maximálně viz. nové video od prezentace na GDC 2011.

Satoru Iwata ve videu mluvil také o 25 narozeninách Linka. A jaké překvapení pro nás asi Nintendo překvapí bude tato hra. Kdy hra zatím vyjde ...se zatím neví. Takový český distributor nintenda hlásí vydání na 20.3.

Příběh hry: Ve Skyward Sword se Link narodí na místě nazývaném Skyloft. To je tvořeno několika ostrovy, které se vznášejí kdesi nad oblaky, kde Link žije naprosto normální život. Jednoho dne však nalezne magický meč Skyward Sword, který hrdinu v zeleném hábitu přenese do naprosto jiné země, kdesi pod oblaky, kterou zužuje nadvláda temné moci.

Záhy zjistí, že se jedná o zemi Hyrule, od které byl Skyloft kdysi dávno pro jeho vlastní dobro odpojen a od té doby je Skyward Sword jediným prostředkem, jak mezi zeměmi cestovat. Má však jednu zvláštní vlastnost - při boji proti zlu se z něj stává Master Sword, legendární meč, který dává svému držiteli schopnosti porazit temnou sílu a navrátit do Hyrule mír.

Další trailery:

Gameplay z E3

- když se podíváte vždycky když Link běží je u něj takový ciferník, no a až doba vyprší je Link zadýchaný a skoro s ním nehnete ani na krok.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro me uz jen z traileru zklamani. Zeldu miluju, prvni jsem hral TP a tu jsem si zamiloval a zpetne zacal hrat i starsi dily, ale TP je zatim top. Trosku jsem doufal ze se bude serie ubirat jinym smerem. Atmosferou a celkove designem se mi hrozn libila TP, tohle se mi nelibi, je to na pul cesty mezi OoT a WW....na me to pusobi az odpudivim dojmem a to rikam jako velky fanda zeldy....kromm toho faux pas s ovladanim s predvadecky me taky zrovna nenaladilo, chapu ze se snazi nintendo uprit kvuli snahu timto smrem, ale k zelde mi to proste nepasuje, spokojil jsem se s ovladanim u TP.... trosku jsem si rikal, ze az vyjde prvni only wii zelda, mozna si zase wii poridim, ale zatim to moc nevidim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každý má nějaký názor já tu hru nezačnu hrát i když mě to tak láká dokud neohraju TP. Zatím jsem jenom za 1 hlavním bossem a už mám odehraných přes 10 hodin. De mi to strašně pomalu. Ale baví mě to. Nehraju Wii často jak Ds a potom zapomenu jak se to ovládá a to je potom ještě horší :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každý má nějaký názor já tu hru nezačnu hrát i když mě to tak láká dokud neohraju TP. Zatím jsem jenom za 1 hlavním bossem a už mám odehraných přes 10 hodin. De mi to strašně pomalu. Ale baví mě to. Nehraju Wii často jak Ds a potom zapomenu jak se to ovládá a to je potom ještě horší :D

Pani tak to tizavidim, mas plno krasnych zazitku pred sebou, hra je to nesmirne dlouha a zabavna ja to dohral dvakrat a klidne bych si to dal jeste jednou, prvni boss? To je ten Lavovej ****, ne? Sakra jak bych si to zahral jedna z mych vubec nejoblibenejsich, her, ne-li nejoblibenjsi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady je trailer v "lepsi kvalite"...Musim rict ze me na jednu stranu celkem mile prekvapil, je videt, ze se tvurci snazi konecne inovovat, osobne mi ale nesedelo az prilisne zaopjeni wiimotu...asi pro me zustanou gamepadove Zeldy neprekonany...Kazdopadne cenim hudebni motiv, ktery je prekrasny....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám dotaz na starší hru TP. V 1. Templu jsem našel kompas. Potom jsem zabil 1. hlavního bosse a uložil hru. Po dalším zapnutí hry. Jsem už kompas nevlastnil. Jak to? To jde jenom využít v některé oblasti?

Je to mozne, kazdopadne co delal kompas? Nevzpominam si ze by tam vubec byl, takze asi ani nebude dulezity....ted me tak napada....neni kompas neco jako mapa....ze ti odkryje nektere veci v dungeonu? Skoro bych rekl ze jo a tak ho najdes nebo budes hleat v kazdem dungeonu...

EDIT: Tak mam celkem dobreho pamatovaka, vygooglil jsem ze compass skutecne odkryva veci na mape jako truhly ci umisteni bosse a kazdy dungeon ma tak svuj vlastni...

Tak podle známého herního obchodu GameStop vyjde Skyward Sword 2.11.2011....tezko ale rict zda je to datum oficialni, to ukaze az cas :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Pokud je to pravda, tak je to celkem znepokojující, otázka je jak chtěj ten uespech merit.....

http://www.gameblurb.net/news/skyward-sword-better-be-the-best-zelda-game-or-there-will-be-no-more-zeldas/

Jinak koukam ze je to tu dost dlouho mrtvy :D Musim rict ze predvadecka z E3 me sice moc nenadchla, ale vcera jsem se nudil v pracia brouzdal po zeldapedii a kdyz jsem trosku odhalil rousku skyward swordu, musim ricte ze se na to strasne tesim :D Celkove se mi libi napad se Skyloftem a stejne tak jsem zvedav na pribeh, jelikoz se nedockame Ganondorfa a Zelda vlastni ani "neni" princezna, takze jsem zvedavy jak se to vyvrbi...jen to ze to stavej na wiimotu me strasne stve :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo fanousci musí slintat, určitě se jedná o novou Zeldu, která je právě ve vývoji, jelikož se spostu lidí divilo co teda Japonské Nintendo Studio (EAD) dělá, když veškeré hry jako je například Zelda OoT pro 3DS a je jich více, ale nevzpomenu si přendává takzvaným second party firmám. Nintendo EAD se chce hlavně zaměřit na Wii U a hrách do budoucná, veškeré známe hry co známe jsou určitě právě teď ve vývoji. (příklad Mario)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo fanousci musí slintat, určitě se jedná o novou Zeldu, která je právě ve vývoji, jelikož se spostu lidí divilo co teda Japonské Nintendo Studio (EAD) dělá, když veškeré hry jako je například Zelda OoT pro 3DS a je jich více, ale nevzpomenu si přendává takzvaným second party firmám. Nintendo EAD se chce hlavně zaměřit na Wii U a hrách do budoucná, veškeré známe hry co známe jsou určitě právě teď ve vývoji. (příklad Mario)

Tak na HD Zeldu se tesim moc, protoze tahle serie je moje srdcovka a vubec nejoblibenejsi herni serie a snad se konecne ukaze ze to neni "hra pro deti" a dockame se realnejsi a hlavne obrovske a uzasne hry, jakym Zelda umi byt.....skyward pro me bude jen takova ochutnavecka, jen zaplni cas, kvuli HD zelde klidne koupim Wii U.....ale pouzita lokace opravdu strasne pripomina Armaghomu z Temple of Time z TP....a vubec bych se nedivil kdyby se ve vysledne hre neobjevila nebo uplne v jine podobe, v serii Zeldy se sice casto tyhle "stvury" prenaseji, ale tohle vylozene vidim jako technnologicke demo.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne,ne takhle jsem to nemyslel.S Lazytem jse se o ni bavil jako o ,,nove zelde na wii U, ostatne psal si to tu i u toho videa co jsi sem postoval.Az v poslednim prispevku si napsal ze to vidis jako tech. demo.Proto jsem tu napsal ze to je opravdu pouze tech. demo a ne nova Zelda na wii U, protoze do te doby jste se o tom jako o nove zelde bavily.Zkus si to precist od toho videa co jsi sem postoval a mozna ti to dojde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak me uz hodne zarazila tvoje prvni veta : ,,Tak tady mate video z dema "nove zeldy" na Wii U, ktera ma byt prvni HD Zeldou, a jestli bude vypadat jak na videu, tak si koupim uz jen kvuli tomu Wii U :D ,, A z toho jsem minimalne ja pochopil ze to ma byt nova zelda coz mi nesedelo s myma informacema :) Ale nechci to tu uz rozebirat ja jen chtel poznamenat ze to vazne nova zelda neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu