Jump to content

Lazyt

Members
 • Content Count

  866
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Feedback

  100%

Lazyt last won the day on July 25

Lazyt had the most liked content!

About Lazyt

 • Rank
  Member
 • Birthday 03/03/1995

Recent Profile Visitors

2290 profile views
 1. Mám zde problém CFW Atmosphere mi na Switchi jede bez problému, ale narazil jsem na hru, kterou mám koupenou přes eShop a požaduje aktualizaci i přesto že už je aktualizovaná na nejnovější verzi. Jak to můžu zprovoznit. (jinak se jedná o Stardew Valley, jestli to pomůže, hra nejde spustit bez aktualizace a je nainstalovaná v systémové paměti switche)
 2. Můžete přidat Mini-Metro (překvapuje mě že ste si toho ještě nikdo nevšimli)
 3. Muzu aktualizovat hry ktere jsem si koupil pres cfw?
 4. takže.. nainstaluju bricmii a co se stane pak když už jsem předtím instaloval hekate, které pravděpodobně budou používat dále?
 5. kdykoliv?..i když konzole zrovna běží?
 6. a kdy mám teda instalovat bricmii payload abych uz nemusel vyuzívat jig?
 7. já si už s tímto probémem nějak poradím ale tak tohle je opravdu prostě tak divnej CFW že se musí zapínat nějakým kouskem plastu plus ještě furt sebou táhat nějakej druhej kousek plastu .. přijde mi to otravné ale vypadá to že neexistuje jiná možnost já díki moc za vaši trpělivost a asi určitě o mě neslyšíte naposledy
 8. hekate pres pc... (nebo mobil nebo specialni dongle)??? cože toje ale kravina..tak už chapu na co je ten dongle a to jako funguje i na ios? pres nejaky lightning to usb-c kábl? to i iphone povolí se k takovému zařízení se připojit? A hry tedy pouze ve formátu nsp?
 9. šak tohle jsem už celé udělal nebo to musím dělat podruhé odznova?
 10. no a co teď? jaksik to samo přeskočilo krok 8. ale v nastavení mi to píše Current system version: 8.1.0 (AMS 0.9.1)
 11. no a který z těch payloadu mám instalovat když tam mám na výběr bricmii, hekate_ctcaet_4.10.1 a Lockpick_rcm ?
 12. ano to máš pravdu skutečně tomu nerozumím a není to nic pro mě ale chci si ho nainstalovat jelikož jsem čekal že konečně vyjde nějaká jednodušší varianta, což se asi enstane
 13. Podle SN můžu instalovat CFW, další věc je jakou verzi atmosphere nx mám isntalovat jelikož mám asi FW 6.1 - nebo 6.2. (a to už nezjistiím protože místo toho se mi tam neustále "ready to update") nebo mužu používat nejnovější ?
 14. mám switch z května 2017 takže určitě to pujde a jakto že to nefunguje na novějších?
 15. jako vůbec nic nechápu zastavil sem se u 1. bodu.. jaký to má vůbec celé smysl když můžu instalovat hry jen do 4GB.. a ten tinfoil mi dovoluje instalovat hry přes usb a to jak přes usb-c ? takže se ty hry nahrajou na vnitřní úložiště?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy