co dělám špatně chtěl sem aktualizovat na nejnovější atmosphere a poslední co jsme měl byl 0.10.0 (asi) tak podle návodu přpíšu v sd soubory nahraju na payloader fusee a jediné co mi to dělá je že mi to ten switch payloader nabíjí .. žádná reakce, černá obrazovka, poprvé se na momenta objevila atmosphere obrazovka a pak už vubec