Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mortal Kombat 9


Pennywise

Recommended Posts

  • Odpovědi 188
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Možná mi vynadáte ať si koupím origo, ale i tak se vás zkusím zeptat.

Mortala jsem nahodil jako BLUS30522 do složky HDD0 GAMES nainstaloval pkg zapnul mortala a naběhlo úvodní logo hry a zamrzlo to. Prosím o radu co dělal zkoušel jsem to už na Wakinkoko v1, Kmeuw a Wakinkoko v2 a všude stejný problém nedostanu se přes úvodní obrazovku, radili mi vyzkoušet select + start to bohužel naběhne pouze black screen :( používám nejnovějšího multimana

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná mi vynadáte ať si koupím origo, ale i tak se vás zkusím zeptat.

Mortala jsem nahodil jako BLUS30522 do složky HDD0 GAMES nainstaloval pkg zapnul mortala a naběhlo úvodní logo hry a zamrzlo to. Prosím o radu co dělal zkoušel jsem to už na Wakinkoko v1, Kmeuw a Wakinkoko v2 a všude stejný problém nedostanu se přes úvodní obrazovku, radili mi vyzkoušet select + start to bohužel naběhne pouze black screen :( používám nejnovějšího multimana

Kup si raděj origo a budeš to mít bez podobných chyb :-) Děkovat mi nemusíš :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Moc mi to nejde na medium obtížnost. Jakým stylem hrajete ? Mačkáte prostě všechno a uvidíte co z toho vypadne , nebo jste se naučili všechny triky nazpamět ? Já už si 4x dal trénink ale stejně používám asi jen 3 ,,speciality" zbytek obyčejné udery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Moc mi to nejde na medium obtížnost. Jakým stylem hrajete ? Mačkáte prostě všechno a uvidíte co z toho vypadne , nebo jste se naučili všechny triky nazpamět ? Já už si 4x dal trénink ale stejně používám asi jen 3 ,,speciality" zbytek obyčejné udery.

Pokud hraješ stylem mačká všechno jen tak nevyhraješ, možná jen naaprostým omylem. Stačí začít obyčejnými udery ruka ruka ruka a kombo je na světě. Sem tam nějaký skok a kouzlo, a nakonec.. Johny Cage WINS FATALITY :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si včera po několika denním hraní dal online, jdu do roomu Beginers a samozřejmě, jak jsem mohl čekat, tak každej tam měl už aspoň 300 - 700 zápasů odehranejch. Fakt demence, takže jsem si fakt neškrtal, navíc když furt dělali jedno kombo furt dokola. Já zas taková lama nejsem, ale tam jsem se fakt nechytal, no tak aspoň jestli se udělali ty rádoby beginři :-! nechcete někdo zahrát třeba večer?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si včera po několika denním hraní dal online, jdu do roomu Beginers a samozřejmě, jak jsem mohl čekat, tak každej tam měl už aspoň 300 - 700 zápasů odehranejch. Fakt demence, takže jsem si fakt neškrtal, navíc když furt dělali jedno kombo furt dokola. Já zas taková lama nejsem, ale tam jsem se fakt nechytal, no tak aspoň jestli se udělali ty rádoby beginři :-! nechcete někdo zahrát třeba večer?

room Beginners je tam od zacatku, vlastne tam hraje stejna skupina 20 lidi + 80 dalsich, nezbyde ti nic jineho nez si vybrat vlastni mistnost,kde si snad vyberes nekoho s malym poctem zapasu. Radsi si potrenuj practise, koukni na combo arty na youtube dane postavy a pak se to nauc a pak jdi do online,bez teto pripravy se tezko chytnes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si včera po několika denním hraní dal online, jdu do roomu Beginers a samozřejmě, jak jsem mohl čekat, tak každej tam měl už aspoň 300 - 700 zápasů odehranejch. Fakt demence, takže jsem si fakt neškrtal, navíc když furt dělali jedno kombo furt dokola. Já zas taková lama nejsem, ale tam jsem se fakt nechytal, no tak aspoň jestli se udělali ty rádoby beginři :-! nechcete někdo zahrát třeba večer?

Kdyz si mě konečně přidáš tak můžem dát :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu