Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

jak zjistím hodnotu steam účtu?


perrek

Recommended Posts

hodnota steam uctu pro CR --> nulova at mas jakykoliv hry..ty hry jdou vicemene vetsinou koupit vzdy za 250kc (ty nejhranejsi+par drazsich tam je, jako blackops, atp..), a stejne uzivatele chteji KONKRETNI hry (treba 2-3) ale nepotrebuji VSECHNY hry co steam nabizi..

pro amiky a cizince maji vetsi cenu zajimave ucty napriklad se zajimavyma itemama v TF2..kde jsou ochotni za to dat i nekolik desitek tisic..treba za item Golden wrench jsou amici ochotni zaplatit v prepoctu od 10ti do 15ti tisic..(za ucet JEN s TF2 + jedinym timhle itemem)..troufnu si rict, ze doposud mam diky TF2 nejdrazsi steam ucet z CR (4x jedny z nejvzacnejsich cepicek v TF2), cenu odhaduju na neco okolo 15ti tisic..samozrejme ty ceny klesaji a klesaji..ale na to, ze na steamu mam jen CS1.6(+ty ostatni kraviny jako condition zero,atp..), CS:S, Orange Box, L4D1, L4D2, Garrys mod, Poker night si myslim ze je to DOST velka cena..v ostatnich hrach nemas moznosti si takhle navysovat cenu uctu, tudiz ucet s pouze hrama a zadnymam zajimavyma itemama ma cenu maximalne 1-2tisice(pokud tam mas nejnovejsi zadanejsi pecky, za vic to proste neprodas)..

i ja se svym uctem, kdybych prodaval treba tady, tak z uctu nevyzdimu vic jak 2tisice a to se mi jeste vsichni budou smat, ze za to chci moc..na steam foru, popripadne pro nekoho ze znamejsich traderu atp bych byl schopen svuj account rozprodat zhruba za neco okolo tech 15ti tisic..

nehlede na to, ze steam akce jsou kolikrat opravdu DOST zajimavy (napriklad hry, ktere se normalne daji poridit za 1500 v prepoctu tak mivaji kolikrat i 70% slevu, ktera ale byva casove omezena)..ale zkratka cech ti za ucet neda vic jak tisicovku..a cizinec ti za to neda nic, pokud se jedna ciste jen o hry..:)..pokud to chces vsak vedet jen ze zajimavosti, aby ses mohl vytahovat, tak spis to zen na to, kolik her tam mas :D

btw:

jinak rikat, ze te steam m*da protoze si bez nej uz skoro ani nezahrajes hru je asi jako rikat m*da me internet, protoze bez googlu se uz na net snad ani nepodivas, popripadne m*da me dnesni svet, protoze bez facebooku ani nezjistis jaci lidi jsou..:)..proste tak to je..je to vice mene monopol..a monopol si urcuje podminky..to me vic nez ten steam stve prave jmenovany google a facebook :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
hodnota steam uctu pro CR --> nulova at mas jakykoliv hry..ty hry jdou vicemene vetsinou koupit vzdy za 250kc (ty nejhranejsi+par drazsich tam je, jako blackops, atp..), a stejne uzivatele chteji KONKRETNI hry (treba 2-3) ale nepotrebuji VSECHNY hry co steam nabizi..

pro amiky a cizince maji vetsi cenu zajimave ucty napriklad se zajimavyma itemama v TF2..kde jsou ochotni za to dat i nekolik desitek tisic..treba za item Golden wrench jsou amici ochotni zaplatit v prepoctu od 10ti do 15ti tisic..(za ucet JEN s TF2 + jedinym timhle itemem)..troufnu si rict, ze doposud mam diky TF2 nejdrazsi steam ucet z CR (4x jedny z nejvzacnejsich cepicek v TF2), cenu odhaduju na neco okolo 15ti tisic..samozrejme ty ceny klesaji a klesaji..ale na to, ze na steamu mam jen CS1.6(+ty ostatni kraviny jako condition zero,atp..), CS:S, Orange Box, L4D1, L4D2, Garrys mod, Poker night si myslim ze je to DOST velka cena..v ostatnich hrach nemas moznosti si takhle navysovat cenu uctu, tudiz ucet s pouze hrama a zadnymam zajimavyma itemama ma cenu maximalne 1-2tisice(pokud tam mas nejnovejsi zadanejsi pecky, za vic to proste neprodas)..

i ja se svym uctem, kdybych prodaval treba tady, tak z uctu nevyzdimu vic jak 2tisice a to se mi jeste vsichni budou smat, ze za to chci moc..na steam foru, popripadne pro nekoho ze znamejsich traderu atp bych byl schopen svuj account rozprodat zhruba za neco okolo tech 15ti tisic..

nehlede na to, ze steam akce jsou kolikrat opravdu DOST zajimavy (napriklad hry, ktere se normalne daji poridit za 1500 v prepoctu tak mivaji kolikrat i 70% slevu, ktera ale byva casove omezena)..ale zkratka cech ti za ucet neda vic jak tisicovku..a cizinec ti za to neda nic, pokud se jedna ciste jen o hry..:)..pokud to chces vsak vedet jen ze zajimavosti, aby ses mohl vytahovat, tak spis to zen na to, kolik her tam mas :D

btw:

jinak rikat, ze te steam m*da protoze si bez nej uz skoro ani nezahrajes hru je asi jako rikat m*da me internet, protoze bez googlu se uz na net snad ani nepodivas, popripadne m*da me dnesni svet, protoze bez facebooku ani nezjistis jaci lidi jsou..:)..proste tak to je..je to vice mene monopol..a monopol si urcuje podminky..to me vic nez ten steam stve prave jmenovany google a facebook :D

krásný post - díky ti za něj, nicméně nijak nezodpovídá na co jsem se ptal :D nechci svůj účet prodávat, ani se jím chlubit, pouze chci znát cca hodnotu, jakou má. Jistě - většinu her jsem nakoupil v různých akcích. Nezbyde mi tak než tedy sečíst ceny jednotlivých titulů no... :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 10 months later...
  • 3 years later...

Vlikk mozna kdybys koukal 4 roky zpatky, mozna by si se presvedcil :) Nevim, jake presne capky v te dobe jsem mel a myslel (pravdepodobne nejaky max a nejake unusual), kazdopadne pokud si najdes tehdejsi ceny, tak jsem se dostal k jedne z nejvzacnejsich sbirek na svete a to scorching brainslug, burning brainslug, sunbeans brainslug, purple energy brainslug a ghost brainslug. Nasledne pak pred prodejem sbirky jeste k flies brainslugovi a purple confetti brainslugovi. Pote jsem sbirku prodal docela tehdy znamymu traderovi (sunspy - ten mel v te dobe jeden z nejdrazsich backpacku na svete, cena jeho backpacku byla dle velmi velmi hrubeho propoctu, co jsem pocital okolo 2.5milionu kc, tedka uz NEJSPIS netraduje tak moc, parkrat jsem ho na tf jeste videl, ale co jsem se s nim bavil a koukal na jeho backpack, tak vice mene uz se mu to moc nemeni a vice mene i rikal, ze uz na to taky kasle) za cenu okolo 120-140tisic kc. Tudiz ano, v te dobe jsem mel nejdrazsi steam ucet v CR (v ramci itemu) a troufnu si rict, v te dobe jsem byl spolecne se svym kamaradem nejlepsi trader v CR. Co jsem skoncil, 2 mesice na to pridali nove efekty, k tradingu jsem se vratil pred cca rokem, ale vytradoval jsem se, opet me to zacalo stvat a tak jsem vsechno spycrabnul (2 unusual slugy, bohuzel si ted uz opravdu nevzpomenu, jaci to byly - nic moc drahyho). Kamarad, o kterem jsem se zminil ma momentalne golden frying pan, takze az nasetris dalsich nekolik desitek buds, dej vedet - prodava je a je jediny cech s golden frying pan ;).

Nemam sice jediny duvod ti tady neco dokazovat ci nedokazovat, ale mam duvod se tu pochlubit a tak jedine, co ti tady muzu poslat jsou screenshoty. Nebyly delane tesne pred prodanim sbirky a tak tam nejsou uplne vsechny (unusual capky a ty vzacnejsi cepice, sam asi dobre vis, ze pohybujes-li se s cepkama v hodnote nekolik stovek $, ostatni itemy jako "obycejny" cepicky pro tebe ztraci jakoukoliv hodnotu, tudiz ty se vyskytovaly na dalsich strankach a cenove jsem v nich mohl mit jen radove nekolik stovek $), v potaz ber taky to, ze to je zalezitost 4roky zpatky, tudiz ceny byly UPLNE ale UPLNE jinde. V te dobe s unusual obchodovalo jen velmi male procento lidi, jen velmi male procento lidi unusual melo (z CR nas v te dobe bylo odhadem 5-max 10?). V potaz ber taky to, ze v te dobe to byla JEDINA a NEJVETSI brainslug sbirka na svete. Taktez ber v potaz, ze v te dobe byl max head rovny tak 1/10 unusual cepice (samozrejme zalezelo ktere, ovsem purple confetti nejaka nejhorsi capka, pamatuju-li si spravne byla tehda 1.5 max head, nebyl problem sehnat v te dobe capky za nekolik desitek max head). To same Vintage bills hat, ktery v te dobe byl pamatuju-li si spravne 8-10 max head (o vintage max head ani radeji nebudu mluvit, jakou cenu v te dobe mel, ackoliv i ted je ta cena dost, dost, dost, dost, dost vysoka)

http://cloud-4.steamusercontent.com/ugc/576674059605553478/5143B6C67FD679483BA5033E2EAAB35C099F4061/

http://cloud-4.steamusercontent.com/ugc/576674059605555482/C09B2AFF8B2FF64B0894BDACF86172517FB44021/

http://cloud-4.steamusercontent.com/ugc/576674059605557314/52BBFCA0E6319F17E4931A9563E18D7743C4A134/

http://cloud-4.steamusercontent.com/ugc/576674059605559131/38CE4E5161CE32FEB766011DB0E0E2756CAADC7B/

http://cloud-4.steamusercontent.com/ugc/576674059605562600/BD8444C223A9B64A27E83861B654A10C1EF1B206/

http://cloud-4.steamusercontent.com/ugc/576674059605561275/E0CB0199FB400D0FDB3A7DEE73E7CFA1D5566F8D/

http://cloud-4.steamusercontent.com/ugc/577792446797697821/B1416A9F9954CC4696D8CC53D17B247A972CD0A5/

http://cloud-4.steamusercontent.com/ugc/577792446797699964/16FFF890FF5857AB986CDD48AB440A4B871320F7/

http://cloud-4.steamusercontent.com/ugc/577792446797701601/FF446BC0743B12F7BBC035CE9FA358A5FD9FE4E9/

http://cloud-4.steamusercontent.com/ugc/577792446797712337/271E8EC6C193B95C8AB2124B530FCF8444A08438/

http://cloud-4.steamusercontent.com/ugc/577792446797714636/08169B44F32EE4235CCF051A6A9DD483CF58B359/

http://cloud-4.steamusercontent.com/ugc/577792446797678381/6F6222CB1F8C7DD6DF5F96118CEA44342D522C6A/

Pokud si i po tomhle budes rikat o tech "4 nejdrazsich" cepickach, zkus se optat stare trader komunity (ne 2roky starych bazantu, ale lidi, kteri jsou u tradingu unusual jiz alespon 5let) na muj nick, mozna si me jeste budou pamatovat. Pokud ani ty si nebudou pamatovat, zkus se zeptat, kdo v ramci battleforce v cr zakladal prvni cesky trading server :) byl jsem to ja a ten muj kamarad..

Upraveno uživatelem pink piggy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusíš mi tady psát celý příběh o tom jaké jsou ceny , traduju už několik let , vím že brainslug byla velice populární a drahá unuska , jen mě zajímal tvůj nynější stav inventáře. Každopádně netuším kdo je momentálně nejbohatší v ČR ale mám tušení že to bude Koga , občas sním traduju a jeho bp. v hrubém přepočtu má cenu 371 buds.

Momentálně nejdražší hatky budou TC a KX burning pak už jsou ty misc na Pyro a spy které ale nemá moc lidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejbohatsi != nejlepsi.. Doby, kdy nikdo do tf2 nenakupoval jsou uz davno pryc :) sunspy byl take kdysyva nejbohatsi ovsem zdaleka ne nejlepsi, sice mel bp za v prepoctu +-2.5M kc, ovsem minimalne mega do toho narval. Jo, vydelal na tom hodne, ovsem hodne do toho i narval. Znaval jsem take jednoho velmi "bohateho" kluka, ktery si za tydenni kapesne (+- 2tisic) kupoval itemy do tf2. Behem tydne mel z 2tisic tak asi 100kc a pritom jeho backpack zezacatku kdyz si nakoupil itemy vypadal velmi "bohate". Co se tyce cen, nenapsal jsem skoro nic, protoze aktualni ceny uz neznam (a ikdyz jsem se k tradingu vratil, znat jsem je nechtel, jelikoz urvany decka a dohadovani, ze je nekdo scammer, protoze na backpack.tf nebo tf2tp pisou cenu 10 budu a ja chtel 12 me vazne nebavilo). A nekolik let neni to same, co pred mnoha lety :) :D to byvaly ceny (a hlavne situace, kdy si cenu urcoval sam trader a ne nejaka podelana stranka) uplne jinde. Tedka je uz podobnyma strankama a urvanyma f2p radoby-traderama trading totalne mrtvy. Nehlede pak na regulaci cen ze strany valve, to je jeste vetsi prasarna (bohuzel tak se tomu delo uz od zacatku tradingu, kdy radeji pridali misto pro 8 trade itemu misto 4, cimz vlastne zapricinili jedine a to 2 nasobne zvyseni cen).

Jinak nepletu-li se, brainslug stale patri mezi jedny z nejvzacnejsich unusual (stary efekty), spolecne s kabutem a modest pile. Ale jak rikam, uz se v tom nepohybuju a uz radeji ani nechci :D sve jsem si ziskal, vydelal a utratil a trading uz nikdy vic za situace, jaka v tf2 panuje :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu