Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jailbreak iOS 4.3.2 Untethered - Redsn0w


Mr.Steph

Recommended Posts

  • Odpovědi 79
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jo....jasně,takovych stranek tu bylo plno,spirit 2,rubyra1n,...vždycky to chce premium,ale jde to ofikat(jednou jsem to hledal 3 hodiny,ted nevim jaky zpusob mi šel,ale stahnul jsem to),ale je to jenom soubor nahodnych pismen,číslic,s příponou exe a nejde spustit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možna jim to poslal,možna to testuji,ale určitě to neni ten soubor co jsi poslal,a určitě k tomu nema nikdo přístup kromě dev teamu a 1on1ca,a co jsem slyšel,tak si apple podplatilo musclenerda(z dev teamu),a musclenerd jim už poslal shatter exploit,proto ho opravili v A5,a v iOS 4.3.1 pry nefunguje 1on1cův exploit(zase se domniva,že ho musclenerd dal applu),takže špatna zpráva,s JB to jde z kopce :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omlouvám se,všechno co jsem tady napsal o 1on1covi není pravda! spletl jsem si ho z comexem,comex našel untethered na 4.3 hned po vydani,poslal ho dev teamu a nějak unikl,stejně jako shatter,a proto vyšel hned 4.3.1 a ten tu chybu opravoval,ale mezi tím našel 1on1c taky jeden exploit na 4.3.1 a poslal ho dev teamu,kromě musclenerda,a vida!JB je na světě,apple taky nabizel pry geohotovi penize za exploity,ale ten se nedal,narozdil od musclenerda,ted se 1on1c proslavil,je mi lito comexa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když minule nefungovaly ibooks,tak se o tom hned psalo,ted se nepíše nic,takže by mělo všechno fungovat jak má

Bennassy:Tak to je blbost,bud sis stahnul nějakou pozměněnou verzi,která upravila jádro systému(chová se jak 4.2.1,ale pořád je 4.3),nebo sis to pozměnil nějak sám,nebo si blbě restoroval,zkusil bych to ještě jednou ;) ale taky je možné,že to je opravdu bug tohoto JB,proto se ozvěte i ostatní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s těma MT gestama na iPod a iPhone si dejte pozor, může vám to docela solidně podělat iDevice do stavu, kdy půjde jen restore.. kamarád si to udělal na Touchi 4G a nefungovalo mu nic, šlo mu je nse připojit na 3G sít, já to zkoušel na 3GSku a zasek jsem se při bootu na logu jabka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu