Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jailbreak iOS 4.3.2 Untethered - Redsn0w


Mr.Steph

Recommended Posts

  • Odpovědi 79
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mám tu problém, spustim Redsnow, dám browse, tam dám normálně ten soubor co jsem stáhnul, dám next, všechno se to načte, pak zaškrtnu Cydia install, a dám next ... Řídim se podle instrukcí, po tom co pustim tlačítko Power, problikne obrazovka a v PC se načítá Jailbreak, jenže potom pustim tlačítko Home a iPod se normálně zapne a na PC se to sekne při nějakým ""Exploiting witch limera1n" ... Vše dělám podle návodu nechápu kde je problém.

Jde o iPod Touch 4g fw 4.3.2

Mám ho pučenej od kámoše abych mu ho Jailbreaknul, tak omluvte neprofesionální nazívaní různých procesů atp :D

Potřebuji to nutně do zítřka a fakt netušim co dělat, v návodu na kterej koukám se v iPodu po probliknutí začne nějak Hackovat ten JB, jenže mě naskočí Jabko, a iPod se spouští ... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry,nevěděl jsem,že máš MAC,jinak na windowsu by to jít mělu,zkus to na něm

a ještě dodám,že se mi na žádném FW nesdařil JB s redsn0w,a nikdy nevím proč,ale pry pomaha XP kompatibilita,a ještě bych si zkontroloval,jestli máš 4.3.2(jak psal honzaik,ale teoreticky ten exploit jde na všechny FW,takže by to vadit nemělo),a ještě bych zkusil odělat restore(vždycky v návodech se nejrpve dělá restore)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělal jsem restore už asi 5x, protože se mi to pak vždycky pos*alo že to nešlo ani spustit :D jinak mám 100% 4.3.2 ...

K Windowsu se už nedostanu, protože za hodinu jedeme s kámošem na tejden pryč, tak to už asi nestihnem. Ale děkuju za rada, až se vrátíme, zkusím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu