Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zasekávání her u AceKard 2i


:.Dragunov.:

Otázka

Cau, mam original AceKard 2i a Nintendo DSi...

Karta se me zda asi vadna protoze se hry celkem casto sekaji...

Nintendem to neni protoze jeste oredtim jsem hral originalky a nikdy se me zadna hra nesekla...

Tedka s Acekard se me stava ze kdyz Nintendo zaklapnu se zapnutou hrou a pote otevru musim restartovat protoze zamrzne...Zasekava se i behem hrani...

Asi tam tam ta karta dobre nepasuje, staci se ji totiz behem hrani nepatrne dotknout a uz je to sekle...

Nekdy kdyz zapnu Nintendo tak se ani karta nezobrazuje, takze ji musim parkrat popostrcit aby se vubec objevila...

Je to tedy vadny kus, nebo je to normalni?

Diky za odpoved...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Rekl bych ze to je tak nejak normalne vadny kus... :D

Asi takhle, ber, ze vyrobci se drzi nejake tolerance - jsou na chlup stejne velke plus minus chlup - takze co kus, to je velmi pravdepodobne ze kazdy z nich bude original. Doporucuju podlozit papirkem (mrkni se na stranky akaio.net, kde je krasne popsano, jak na "paperwork"), tim zpevnis kartu a zlepsis dolehani kontaktu - a sekani by mohlo prestat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jasně, čínská výrobní tolerance :) Taky to mám, klasicky zaklapnu, strčím do kapsy, vyndám z kapsy, otevřu a nic. Když se na to špatně sáhne, tak je to hned. Vycvaknout, zacvaknout, většinou pomáhá.

Jinak je to vidět, když DS jenom zapneš do menu a pošťuchuješ tu kartu, jestli se ti ji povede vyhodit takhle (tý mý stačí málo a zmizí).

Jinak jsem měl jinej zajímavej zážitek, kdy se mi hra postupně zpomalovala až k nehratelnosti. Softwarově, jako by najednou bylo zpomalený celý DS. Pomohlo tomu přehrát ROMku ze zálohy z disku a zase to lítá jak má. Jestli se tam něco nacpalo do nějakejch špatnejch sektorů, čert ví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem zkusil ten trik s papirkem a zda se ze mozna pomohlo...

Delal jsem to podle tohoto navodu:

Asi na 3-4 krat jsem prehnul papir, nozikem nadzvedl ty kontakty a strcil pod ne ten papirek...Jeste uvidim jak se to bude chovat ale dnes se me jeste neseklo :)

Wojtee: Zkus to taky... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu