Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

DSi nebo DS lite?


Jim Beam

Otázka

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tady záleží na těchle věcech.

DS Lite:

1) má o dost větší výdrž baterii (při nejmenším podsvícení až 18 hodin)

2) pokud máš nějaké GBA hry, můžeš si je na DS Litku zahrát, na DSi chybí slot

3) cenově je o dost levnější, v současné době minimálně o litr :)

4) nemusíš updatovat firmware v DSku, ale jen na flashkartě, na DSi se může ten firmware (při špatném fixu), podělat

DSi

1) matný povrch displayů (vidím na obrazovky lépe při slunku a tak)

2) kamerky (ale samy o sobě fotí otřesně)

3) slot pro SD kartu, kde si můžeš narvat fotky, hudbu (tady je to ale na nic, jelikož to přehrává pouze ACC, ne MP3 formáty, takže když si pořídíš DS Lite a stáhneš Moonshell program, přehraješ tam pak MP3 songy)

4) Lepší tlačítka (tady to vím od ostatních, snad na tom něco bude)

Je to celkem na tobě, já vlastním DS Lite a jsem nadmíru spokojen :) když si k tomu koupíš flashkartu (např. Acekard nebo DSTT), tak si na nich hezky zahraješ stažené hry, s Moonshellem si ještě přehraješ hudbu, filmy, fotky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já mám 16 GB a trpím nedostatkem místa :D ono asi jsem blázen, ale rvu tam všemožné hry (z gamerankings jsem vytahal všechny co mají nad 75 %, takže mám co dělat), pak hudbu, seriály...O to víc mě mrzí že jsem si nestáhl z download sekce ty japonské seriály co tam házel myslím Penthaler, teď si to konvertuju ručně :P ale to už je OT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ohledne velikosti pametovky netreba dohadu. Nekomu staci 1GB, jiny by potreboval 1TB :D a jeste by se poohlizel po vetsi. Opravdu to je hodne subjektivni nazor.

Ja osobne bych ted vyuzil i 128MB, jelikoz mi DSko lezi ladem a hraju na nem maximalne karty od GL. Ale vesmes ten dostacujici prumer pro kazdeho hrace je 4 - 8GB a pokud je OPRAVDU drsnej hrac, tak obsah her mu vystaci na minimalne 6 mesicu hrani.

S filmy a hudbou ani tak moc nepocitam.

BACHA ALE PANOVE! Ne vsechny flashkarty muzou podporovat tak velke pametovky (myslim kapacitove), a ne vzdy to je zrovna rozumna volba -> muze se zpomalovat system karty, hry nemusi byt plynule, pripadna nekompatibilita s Homebrew i DS hrami, aplikacemi... (jj, i takove haldy to muze delat).

Takze ono staci obcas mit prumernou velikost od dobre znacky a clovek je pak nadmiru spokojen i s tim malem co ma.

A ted uz konec OT, kuci, ju?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu