Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Slim & Lite - Prvé dojmy + fotky


ramalamadingdong

Recommended Posts

Konečne už mám "Slim"áka.

Takže začnem, keď som videl PSP Slim na prvých fotkách tak som si povedal že ho musím mať. Potom som ho videl na jednom slovenskom e-shope, kde bolo na

predobjednanie. Chvíľu som váhal či ho objednať alebo nie, ale urobil som dobre, že som ho objednal a neľutujem. PSP Slim som si kúpil vo farbe Ice Silver (strieborné) s viacerých dôvodov. ->

- Strieborné PSP vlastní veľmi málo ludí

- Nie sú na ňom vidiet odtlačky prstov

- Nie je také lesklé ako si myslíte

- Čierne PSP je už okukané a má ho skoro každý kto má PSP

A teraz k PSP Slim & lite všeobecne.

Keď som prvý raz chytol PSP Slim tak sa zdalo ako by som nič nedržal v rukách, pretože je veľmi ľahké. Reproduktory umiestnené na predu (foto) sú veľmi dobre urobené, zvuk je výraznejší ako na starom PSP. D-Pad je trochu vysunutý von s PSP a pri hrách to ide poznať. Ale zase na druhú stranu O, X, trojuholník a štvorček sa mi zdajú viac zasunuté do vnútra PSP ale veľká zmena to zase nie je. Novinkou je TV vstup, ktorý zatiaľ nemôžem vyskúšat, pretože nemám AV kábel. Kryt na pameťovú kartu (foto) je trochu labilný a treba sním zachádzať opatrne. Presunutý WiFi vypínač (foto), je plus pre PSP, pretože pri hraní hier sa nedá nijako rukou vypnúť wifi ako to bolo u starého PSP. UMD mechanika sa otvára trochu netradične (foto) ale je to celkom dobré, pretože u starého PSP vyskakovalo von UMD z mechaniky. A teraz k software. PSP Slim má označenie "PSP-2004" (Európska verzia). Firmware v PSP Slim je 3.60 (foto), ale to už asi viete. Novinkou je, nové menu "Connected Display Settings" (foto), v ktorom si môžete nastaviť režim prehrávania na TV (4:3, 16:9) (foto), sporič obrazovky atď. Ďaľšou novinkou je, viac tém na pozadí (foto), celkom 27, rôzne odtiene farieb.

Tak to je asi všetko. Tý, ktorý plánujú kúpiť PSP Slim & Lite tak doporučujem farbu Ice Silver :)

-bulk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraje PSP slim hlasiteji ve sluchatkach?
nevim ci hlasiteji ale když to dám plný tak to hraje az prilis hlasite... jinak lidi, v tom vstupu na sluchatka je takový malý plech asi pro vetsi kvalitu zvuku a když se otáčí sluchátkama tak to divne o sebe tře :?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omg...hlopy...asi aj ja do toho pojdem :( ale az tez ked bude na tom mozny ISO gaming :)pls.... bulciku :D mozes dat foto zadku PSP ? akoze druha strana :D inak... ta recenzia je ppc ! a ja si kupim WHITE !
tady je ta fotka :) DSC03361-t5k1.jpg
No doufam ze ses stastnej ale nechtel bych... Fetak the best ;-) A je tam nejakej welkej rozdil v ovladani oproti FAT? Myslis ze pude ta 3.60 na FAT? ne ze bych to chtel ale jen se ptam
Rozdil neni vubec velky, ale jde poznat ze je to PSP lechčí a nebolí stoho ruce :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

tak dneska, jsem poprve drzel v rukach SLIMa a nemuzu souhlasit s temi pozitivnimi dojmi :(, zda se mi takovy hrozne moc plastovy :( a je az strasne moc lehky, ale to je asi o zvyku, pak UMD mechanika to otvirani je takovy zvlastni zda se mi ze hrozi mnohem vic nahodny otevreni a u FATa se mi proste vic libi ze je to takovy mechanicky :D,ale jinak je to krasnej kus hardwaru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska, jsem poprve drzel v rukach SLIMa a nemuzu souhlasit s temi pozitivnimi dojmi :(, zda se mi takovy hrozne moc plastovy :( a je az strasne moc lehky, ale to je asi o zvyku, pak UMD mechanika to otvirani je takovy zvlastni zda se mi ze hrozi mnohem vic nahodny otevreni a u FATa se mi proste vic libi ze je to takovy mechanicky :D,ale jinak je to krasnej kus hardwaru :)

Mluvis mi z duse. Presně tak taky sem ho měl v ruce a byl sem zklamán...FAT me pripada takovej propracovanejsi a hezci...ten SLIM je takovej moc plastovej a pripadal sem si ze to je nakej lacinej krám i když je lepší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu