Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

L.a.noire


Guest drunkys

Recommended Posts

Jestli to nebude vypadat jak u bioshocku kde se pri spusteni levlu nacitali textury dobrou minut, tak jsem spokojen.

Jinak toho se prave bojim, ze me to chytne a nepusti a kdyz mam ted zkouskove nebylo by to dobre...asi se budu muset premoct a vydrzet to...

Tak to naštěstí ne když dáš restart tak se objevíš a načítání si všimneš, ale netrvá dlouho, ale jinak grafika mi připomíná RDR, ale objekty (domy) mi přijdou trošku odfláknuté. V RDR to vypadalo podle mě líp, ale zase to bylo jiné období. Tak školu mám "naneštěstí" už za sebou :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 345
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Osobně jsem se hrou nadmíru spokojen. I se zapnutými nápovědami mám často co dělat abych se rozhodl, jestli vyslýchaný lže nebo říká pravdu. Jediné co mi vadí, jsou dokreslující se textury. Když jedu rychle přes město tak se většinou nedokreslí silnice až když zastavim tak se dokreslí. Týká se to i objektů v animacích, jako jsou billboardy, domy atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to naštěstí ne když dáš restart tak se objevíš a načítání si všimneš, ale netrvá dlouho, ale jinak grafika mi připomíná RDR, ale objekty (domy) mi přijdou trošku odfláknuté. V RDR to vypadalo podle mě líp, ale zase to bylo jiné období. Tak školu mám "naneštěstí" už za sebou :-)

Tak ono je asi neco jineho vymodelovat cele L.A. a pak par baraku na divokym zapade :)

Osobně jsem se hrou nadmíru spokojen. I se zapnutými nápovědami mám často co dělat abych se rozhodl, jestli vyslýchaný lže nebo říká pravdu. Jediné co mi vadí, jsou dokreslující se textury. Když jedu rychle přes město tak se většinou nedokreslí silnice až když zastavim tak se dokreslí. Týká se to i objektů v animacích, jako jsou billboardy, domy atd.

To zni jak GTAvsky problem, taky hrajes z HDD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo normálně měníš...

nevím nemyslím si že by to mělo cenu,protože pak by si věděl jen že ho bodli a nic víc ,stalo by se to pro tebe pouhým nesmyslným klikáním a ježděním...já anglicky umím řekl bych hodně dobře ale někdy se mi stane že nestihnu protože tam jsou nějaké policejní/patologické výrazy

hele stáhni si DVD a zkus to :) jeden uživatel psal že umí anglicky jako samouk a že to i nějak chápe:)

Rest

nevidím rozdíl vychutnat si to v angličtině(který jak říkáš by si rozumněl) a češtině který rozumíš. pokud anglicky umíš není tam rozdíl :)

Každopádně si počkáš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nvm jak vy ale ja se od zacatku hrani setkavam s velkym poctem bugu. Kolikrat so nejak rozhozeny textury nebo ten detektiv najednou zmenil svuj oblicej na jinej, mel cepici v pulce hlavy apod. ale co me ted dorazilo nejvic ze se nemuzu dostat asi pres treti pripad kdy honim nakyho klenotnika a mam na nej mirit pistoli aby se zastavil...to se mi povede, ale pak je animace a z ni se to neprepne zpet do hry. Restartoval sem hru a pak i xbox a porad to samy.Nevite nekdo co s tim? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nvm jak vy ale ja se od zacatku hrani setkavam s velkym poctem bugu. Kolikrat so nejak rozhozeny textury nebo ten detektiv najednou zmenil svuj oblicej na jinej, mel cepici v pulce hlavy apod. ale co me ted dorazilo nejvic ze se nemuzu dostat asi pres treti pripad kdy honim nakyho klenotnika a mam na nej mirit pistoli aby se zastavil...to se mi povede, ale pak je animace a z ni se to neprepne zpet do hry. Restartoval sem hru a pak i xbox a porad to samy.Nevite nekdo co s tim? Diky

Občas si taky něčeho všimnu a ten případ co popisuješ jsem normálně dohrál tak nevím v čem může být problém. No možná ta verze, která se tu objevila není uplně bez chyby a třeba originál to dělat nebude kdo ví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noba

máš to špatně vypálené nebo ti odcházi něco v xboxu..já tam bugy nemám,žádný přeházený barvy apod...

Jsem za 15. případem a mám nahráno 16hodin(vedlejších 24/40) čili to bude nějakých 25hodin :) + nějaké případy možná pojedu znova / za týden-dva si to dám celé znova bez těch pomocníku při hledání důkazů

ale těším se na vyšetřování žhářů atd... to bude těžký samý shořelý věci... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zavidim, nevim jak to klapne s dnesnim naskladnenim u Alzy, jenze se k tomu stejne nedostanu driv jak v patek a mozna budu svedomity a necham si to az po skole....takze to asi mesic odlozim, jestli toho budu schopny a dam si to za odmenu, to budou muka :(

Jinak naMetacriticu skore 92 na zaklade 24 recenzi....to je skvele, ale cekal jsem trochu vic...treba na takovy Portal 2 to nestaci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu