Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

2TB externí hdd ps3 nepřečte


filip2142

Recommended Posts

a máš ho rozdělenej na 6x300Gb nebo jak, protože si myslim že PS3 přečte pouze jeden oddíl, ale nemam to ověřený. Dál můžeš zkusit přeformátovat jiným programem(já mam fat32format.exe a no problem). JInak pokud to máš rozdělený na těch 300GB oddílů víc tak bych je spojil protože myslim že PS3 si např s 1TB ext na FAT32 poradí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS3 dokáže přečíst maximálně 500gb ,víc nežmůže ,ani když máš rozděleno...

aha to je pro me novinka... takze 1.5TB ktere mi v poradku fici je vlastne jen 500GB jo? Diky pujdu externi hdd zrejme reklamovat.

Nejdriv si ty jantare neco o ps3 precti ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odměna za pomoc ,jestli mi bude fungovat 200-350kč uvidím mám tenhle:http://aukro.cz/seagate-barracuda-lp-2tb-externi-box-lg-power-i1519576919.html#gallery Zkoušel jsem naformátovat celý nic,rozdělil jsem ho po 300gb taky nic ,prostě jako by nic nebylo púřipojeno,spustil jsem open manager ten se vždy sekl díky všem za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co tak trebas napsat jak si to vyresil pro ostatni kdyby nekd meli taky takovej problem?ja myslim ze od toho tu je forum....ne ze bych mel takovy problem :) ja svuj HDD Toshiba ani neformatoval a jel oka v ps3 ono stacilo bohate jako indikace toho ze ps3 si s nim rozumi to ze v xbm ho videla pod nabidkou hudby nebo napr. foto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No použil jsem program EASEUS a najednou jel nevím čím to bylo ,ale nejprve jsem ho projel FAT32formatter ,ale neukazoval se mi už v pc ,protože ten program mu nepřiřadil jednotku např.M,N atd.Ale v psku jel ,tak jsem šel zpátky a připojil hdd k PC a naformátoval jsem ho znovu ,ale v easeus ,protoze jsem potreboval az mu pc priřadí jednotku ,popřravdě jsem zkoušel plno prográmků ,taky jsem promozal cely hdd .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu