Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crisis Core: Final Fantasy VII


tekken90

Recommended Posts

hele tak uz sem za genesisem asi v angealovo tovarne ( to intro k tomu jak trenoval sephiroth angeal a genesis me tak dokopalo ze sem 3 umrel a pustil znovu :D ) jen se chci zepotat nevite jestli az sundam angeala dostanu jeho mecik ? nebo chci uz jinou zbran tahleta uz zacina smrdet

JINAK SUPERMEGA BOMBA HRA

spoiler

jo az zabijes Angeala tak ti daruje mec xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 225
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nápodobně, ta hudba a FMV, dost mě to dostalo, Final Fantasy je u mě neprozkoumaná oblast, dokonce mě to donutilo podruhé zkouknout FFVII film a musím říct, že i když jsem na začátku, tak se začínám trochu chytat

snad se to brzy naučím hrát, jediné co mě mrzí, že UMD má malou kapacitu na to, aby obsáhlo všechny rozhovory se zvukem :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik hodin máte nahráno, když dohrajete hru ???

12h bez misí

hej,neslo by to ff:cc ripnout fakt hoden bez musiky,videi atd.na 512 mb kartu.............dik

šlo ale to FF má v ISU jen jeden velkej PKG soubor..takže bys ho musel otevřít a najít ty videa v něm.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hosi :'( prvni zasek kdyz objevim clauda a jdeme prez zimu a pak dojdem tam jak to mam infiltrovat tak to dopi*e ani za zlaty hov*o nemuzu dat :'( :'( nevim jak dal pls help

pockej, jak se otocijou a pak to rychle probehni dozadu a dolu.. ser na nejakou inficosi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu