Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crisis Core: Final Fantasy VII


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 225
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jsem to dneska dohrál, opravdu se mi to dost líbilo, hlavně ten konec asi první konec u FF, který jsem zažil, že byl tak smutný. Jde vidět že na nic vubec v týhle gamese nezapoměli, jdu na FF VII, doufám že Cloud se tam ukáže v dobrém světle :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
strhující hra, konec dojemný, ale nemá to chybu, akorát nevím o co tam moc šlo, viděl jsem akorát film a i tak moc nejsem znalý kdo co byl a jakou roli hrál, ale vtáhne to do děje

slo tam o to cos videl v hre ^^ je to brane s pohledu Zacka. Takze to kupodivu i bez dohrani FF7 docela jako dej smysl ma. Spis z toho nebudes mit takovy dojem jako neko kdo zna FF7. Nektere postavy mista a udalosti ti nereknou tolik jako tem co dohrali nebo ti budou pripadat nedopovezene.

Zahraj si 7ku. Film AC nerika absolutne nic ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a novější díly na to navazují? myslím VIII a dál

ne...nejsou novejsi, jen je tam novy pribeh a uplne jine charaktery apod.

_______________________________

tak jako u FF7/8/9 sem se na konci malem rozbulel (:cry::)) , tedka Zackova smrt...:cry: (kdo dohral pochopi)

brutalne se mi libi to jak to na sebe perfektne navazuje...crysis core,ff7,advent children... proste ten konec crysis core naprosto presne navazuje na FF7 natolik ze me to donutilo stahnout tu starickou legendarni, nejlepsi hru co jsem v zivote hral (kam se serou naky next gen hry!) a opet ji dohrat, pri hrani vedlejsich misi jsem mival zablesky z hrani FF7 kdyz jsem zrovna vyhral misi tak jak se ozval ten viteznej zvuk...pripomelo mi to Clouda... tahle hra je zalozena na pribehu a rpg hratelnosti, emoce, proste nejlepsi vec co jsem v zivote hral a to bez debat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a novější díly na to navazují? myslím VIII a dál

kazde cislo Final Fantasy je jinej pribe (vetsinou jinej svet)

pokracovani, prequely a rmky zacly az ted nedavno. napr FF-10 a FF-12.

FF7 ma este rpg trilecku na PS2 - Dirge of Cerberus

Myslíte že bude FFX ???to je nej

hh? FFX uz je ^^ Nebo myslis jako na PSP?

Fakt dobra hra. Dohral jsem do konce a zaujmulo me to hodne, predtim jsem hral normal FF VII a libi se mi jak to dokazaly vse propojit (FF VII, CCFF VII, a film). Je to proste kruty jo a taky bych se chtel zeptat jestli nekdo prisel na ten kod od toho sejfu.

uz se na to tady lidi ptali nekolikrat. a je to napr tady:

http://www.console-forum.net/showthread.php?t=24234

Já to vidím tak, že ji dofrčím do konce, nahraju FFVII a až vyjde CC u nás, tak ho koupím - a prolezu skrz naskrz (:

V Advent Children vládnou ti dva, co si nepamatuju jména xD Ten holohlavý a červenovlasý s teleskopickým obuškem xD

Reno a Rude ^^

Btw Azumanga rulz ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Dotaz, nevíte, zda jsou někde k vidění cut scény (teda stažení) z Crisis Core? Protože se nemůžu smířit s tím, že některý okamžiky jsem viděl jen jednou...jinak prostě strhující, úžasná a skvělá hra...ZACK FAIR!

doporučuji programem UMDgen extrahovat ISO a pak z těchto souborů pomocí Xpret 2 vyextrahovat videa ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co nic nerika? videl jsi ho vubec? zda se mi ze ne. chronologicky FF7:CC > FF7 > FF:AC... film je dalsi stage FF, na pribeh navazuje a to dost dobre!

videl, nekolikrat, mam i na dvd...

a nerika to o deji ff7 nic (na to jsem reagoval). je to jen exhibice charu a par slusnejch souboju jinak nic. blabol. odnekud se vyloupne trojice sephiho "klonu" + ta nemoc a zachrante deticky... a "nejlepsi" je scena jak se sici schazej na namesti ubit Bahamuta. square mohl udleat 100x lepsi "pribeh" nez tohle

Dotaz, nevíte, zda jsou někde k vidění cut scény (teda stažení) z Crisis Core? Protože se nemůžu smířit s tím, že některý okamžiky jsem viděl jen jednou...jinak prostě strhující, úžasná a skvělá hra...ZACK FAIR!

http://www.silenttweak.net/index.php?file=cc/ccvideos

je to dokonce o kousek vejs primo na tehle stance ~_~ stacilo jen scroll up

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

videl, nekolikrat, mam i na dvd...

a nerika to o deji ff7 nic (na to jsem reagoval). je to jen exhibice charu a par slusnejch souboju jinak nic. blabol. odnekud se vyloupne trojice sephiho "klonu" + ta nemoc a zachrante deticky... a "nejlepsi" je scena jak se sici schazej na namesti ubit Bahamuta. square mohl udleat 100x lepsi "pribeh" nez tohle

Souhlasím s tebou film je jen o hezkých soubojích.

Příběh nic moc.:wohow:

Ale i tak jsem ho viděl nejméně 10krát:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

mozte mi pls niekto napisat nejake postupy na materia fusion, bo nechcem moc plytvat materiou. nieco som uz zmixol , ale ze by to bolo nejak extra super sa povedat neda.

plus..ako si nahodim limit break? sa mi zda ze som nasiel LB na AP, a tym padom...neviete kde su ostatne?

diky za odpovede:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
mozte mi pls niekto napisat nejake postupy na materia fusion, bo nechcem moc plytvat materiou. nieco som uz zmixol , ale ze by to bolo nejak extra super sa povedat neda.

plus..ako si nahodim limit break? sa mi zda ze som nasiel LB na AP, a tym padom...neviete kde su ostatne?

diky za odpovede:)

Někde je tu topik co která materie s kterou udělá...zkus hledat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu