Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

pomoc s Moonshell 2


HAVRAN1468626161

Otázka

Ahojte.už několik dní stahuju moonshell a dycky hodim adresář na kořen dstt karty.Jednou už jsem ho rozjel,ale při spuštění filmu mi vyběhlo:aplication halted!! please refer [/moonghl2/logbuf.txt]

a na dotykáči: please confirm whether to have copied a new moonshl 2 folder.

it is impossible when arranging it besides the root of sd card

jestli máte nějaký typ na moonshell v angličtině co by fungovalo,prosím poraĎte a jak mám co kam uložit.:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Problem vidim uplne jinde -> pokud mas jeden z poslednich moonshellu, tak u nich je docela problem v KONVERTU filmu.

Vysvetlim -> pokud jsi nekdy pouzival moonshell 1.6 / 1.7 a konvertoval pro tyto verze, tak ve verzi 2.10 ti ten film nepujde a hodi ti to presne tu hlasku, co pises.

Ja mam chudak doma x filmu od phx117, ktery konvertoval jak o zivot, ale na 2.10 mi ani jeden film nejde, a byl jsem nucen mit na msd oba moonshelly, jak stary, tak novy.

Zkus jen tak z legrace tento odkaz - konvertoval jsem to uz pro 2.x verze a fungoval

http://www.uloz.to/5179419/final-fantasy-unlimited-05-cz-sub-dpg

kosmiklove -> odkaz co uvadis je pro reseni NEMOZNOSTI MOONSHELL VUBEC SPUSTIT, to mu bohuzel nepomuze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hele, nechci se navazet do nici inteligence, ale logicky -> pokud ti ten starej konvert funguje ve starym moonshellu a v novym ne, myslis, ze ti novy konvert bude fungovat na starem?

Navic ani nepises, co to je za format.

Existuje nekolik verzi DPG, ktere maji sice koncovku DPG, ale v sobe maji jakesi poddoznaceni DPG1, DPG2, DPG3, DPG4... a kazdy z nich vyuziva jiny kodek pro prehravani zvuku/videa a kompresi videa. To same plati pro moonshell samotny. Takze prosim te -> zkus napsat treba trosicku konkretnejsi veci. Kazdopadne ta kompatibilita konvertu z 1.6 a 2.x proste mezi sebou nefunguje. Takze pokud se chces divat na filmek, co byl konvertovan pro starsi 1.6, pouzivej stary moonshell, a pokud novy konvert pro 2.x, tak pouzivej 2.x ...

Jinak, co se tyce toho konvertoru -> doslova a do pismene ser na prekonvertovavani uz zkonvertovanych veci.

1. kvalita uz natolik nekvalitniho obrazu i zvuku jde do kytek

2. kazdy dalsi konvert ti to jen vic a vic likviduje

Pokud chces neco sam konvertovat, tak ja osobne doporucuji program XILISOFT DPG CONVERTER, byl tu navod i DL (zmizel spolu s celou sekci...), dale postaci obycejny DPGENC (pokud sis stahl cely moonshell 2.10, obsahuje i tento pc prevadec) dalsi info a download zde a nebo se da na internetu sehnat x dalsich programku pro konvertovani z AVI (a dalsich formatu) do DPG.

Pak uz jen staci trocha volneho casu, dobre to nastavit a samozrejme mit potrebne kodeky v pc, jinak se ti to ani neprevede a budes se s tim muset patlat docela dost dlouho a mozna i zbytecne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Xilisoft dpg converter, a konvertoval jsem ho na DPG2 (1.7 a vyssi). Presny navod byl v sekci DOWNLOAD, ktera je momentalne fuc, takze ti moc neporadim, jelikoz uz si presne nastaveni nepamatuju.

Co se tyce toho dpgenc, tak ten program je pro kazdou verzi moonshellu jiny a konvertuje primo pro ne, takze tam si s nastavovanim nemusis lamat hlavu, kazdopadne i tak, v predchozim prispevku jsem ti dal primo navod od puvodniho moderatora, a myslim, ze to je dost pochopitelny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu