Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

R.I.P našeho moderátora KENNyHO


radekgrimm

Recommended Posts

post-7475-14687157251341_thumb.jpgLidi nemám zrovna dobré zprávy. ale určitě se pár lidí z vás diví proč moderator kenny neodpovída nebo tak něco. 1.4(ano je to aprílový den ale sranda to bohužel neni) se Kennymu stala tragická nehoda, když jel k babičce na motorce. Nehodu nepřežil. Stímto klukem sem chodil na základní školu a jsem rád že jsem ho poznal. Co kenny pamatuješ jak jsem ti dřív flashoval psp?... a jak si to vždycky posral a ja to musel dělat znova? a pak se to celé otočilo a tys začal dělat do xboxu ?... snad mě tam na hoře slyšíš... Omlouvám se Modům za toto téma. Ale lidi mám navrh. co kdyby ste sem každej , kdo sním měl něco společného napsal nějakou dobrou zkušenost. ať trošku uctíme jeho památku. A ujistuji vás že to není žádný apríl.... http://m.denik.cz/mobile/benesovsky_denik/clanek/1193156
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 165
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jo onbyl vždycky takovej v pohodě kluk... zaslechl sem že to tahnul něco přes 110 km v h a vzal to o strom. vic sem se zatím nedozvěděl. možná by bylo dobré aby modi toto téma daly jako TOP/duležité protože tento kluk pro toto forum udělal dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu