Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

R.I.P našeho moderátora KENNyHO


radekgrimm

Recommended Posts

  • Odpovědi 165
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To s tebou souhlasím, je to přesná ukázka toho proč se každou chvíli (i když to ani nijak nezabírá) nastavujou nový předpisy od kolika let smí dotyčnej mít jak výkonnou motorku bo jezdí jak prasata a končí to smrtí...

Kennyho jsem znal jenom z fóra,pomohl mi hodně se začátkama na PSP,napsal super TUTy - R.I.P Kenny

A je mi jasný že kvůli tomu se dělaj nový předpisy,ale nechápu proč se na Fichtl (50ccm a 65KM) jde od 16 a na Babetu(50ccm 45km) může od 15,ale je mi jasný že pro silný moto je to dobrý,že se papíry dělaj pozdě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kenny mi hodně pomohl s PSP.. začátky znáte to sou to samý otazníky.

Párkrát mi dal napomenutí za Off topicy a sprostý slova.

RIP for Kenny

Oh my good they kill Kenny! You bastards!

(To kolo (Olprana) mam ve sklepě taky :) )

Tohle je RIP topic, takže tyhle "vtipný" videa si odpust, sem se to fakt nehodí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kennyho jsem znal jen z fora. Hodně mi pomohl se začátky pspéčka i s xboxem.

Jak říká Dupenka měl s lidmi strpení pamatuju jak jsem ho rozčiloval. Furt jsem se ptal na stejný otázky jestli to opravdu jde atd.

Děkuju Kenny.

Upřímnou soustrast

Je mi to líto. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na škole visí černý prapor.. V pátek se zabil na motorce student prvního ročníku IT Smíchovské střední průmyslové školy. Je mi jasný, že toto asi nebude náhoda. Jako třída jsme předali jeho třídě kytici k uctění jeho památky. R.I.P. a upřímnou soustrast rodině a kamarádům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ jedy

Tak to je drsné. Do SSPŠ chodim a doneslo se ke mě, že se nějaký Jakub P. z 1.B zabil na motorce, ale vůbec sem si to nespojoval.

Odpočívej v pokoji, Kenny a čest tvojí památce, udělal si toho pro tohle fórum hodně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu