Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

R.I.P našeho moderátora KENNyHO


radekgrimm

Recommended Posts

  • Odpovědi 165
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Vážne bych chtěl říct upřímnou soustrast všem co ho znali, ale co to s vámi je lidi ?? některé komenty jsou vážně dost přehnané, pochybuju že každej si doma vybrečí oči nad někým koho nikdy neviděli a znali jenom jeho komentáře, určitě je to škoda že tak mladý život zhasnul ale lidi vy byste se měli vzpamatovat a nehrát tady divadlo !! :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidávám se ke smutečním přáním pro mrtvého Jakuba. Jako člověka jsem ho osobně neznal. Přímení je samozřejmě známé. Jako uživatele/moderátora jen trošku z jeho komentářů.

Ale, moc dobře si pamatuji avatar motorkáře, který jede po zadní (jakoby letí ve vzduchu) a zvedá jednu ruku. Poprvé, když jsem to vyděl na jeho profilu pomyslel jsem si, že je nebespečné jezdit na závodních motorkách a ještě po zadních s jednou rukou zdviženou při velké rychlosti. Co je to proboha za odvážného člověka?

UPŘÍMNOU SOUSTRAST JEHO RODINĚ A JEHO PŘÁTELŮM.

Jakub.jpg

[center][video]http://youtu.be/7P9nVmdLHzs[/video][/center]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

I když jsem ho neznal, je mi ho líto, upřímnou soustrast

P.S. je to hnusné ale ty limity od věku jsou stejně na nic, je jedno jestli se rozstřelíš ve 150km/h na 125ctce nebo na litru, budeš mrtvý tak jako tak, a na co silné motorky až od 21 nyní téměř od 24 ? na motorce se zabiju sám maximálně s sebou vemu jednoho člověka, ale když sedne ♥♥♥♥♥ do auta tak může zabít jen tak 5 lidí, a na to se omezení neudělají, protože média z motorkářů dělají bububu zlé lidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
I když jsem ho neznal, je mi ho líto, upřímnou soustrast

P.S. je to hnusné ale ty limity od věku jsou stejně na nic, je jedno jestli se rozstřelíš ve 150km/h na 125ctce nebo na litru, budeš mrtvý tak jako tak, a na co silné motorky až od 21 nyní téměř od 24 ? na motorce se zabiju sám maximálně s sebou vemu jednoho člověka, ale když sedne ♥♥♥♥♥ do auta tak může zabít jen tak 5 lidí, a na to se omezení neudělají, protože média z motorkářů dělají bububu zlé lidi.

a kolik potkas motorkaru (zvlast pubertaku) co jezdi predpisove??na motorce musis byt 3 x obezretnejsi neli vice,,,,media nedelaj bububu je to holy fakt,ze dnes jako kralove jezdi jen borci na chooperech,zbytek s vyjimkama jak prasata.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 months later...
a kolik potkas motorkaru (zvlast pubertaku) co jezdi predpisove??na motorce musis byt 3 x obezretnejsi neli vice,,,,media nedelaj bububu je to holy fakt,ze dnes jako kralove jezdi jen borci na chooperech,zbytek s vyjimkama jak prasata.

Seš nějakej chytrej ne?Nekecej o něčem o čem víš úplný ♥♥♥♥♥:).Zrovna my 2 jsme jezdili "slušně" ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu