Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Neupdatovat na dashboard 2.0.13142.0 alebo 2.0.13141.0 !!! Nespusti ziadnu palenku!


Sleepy

Recommended Posts

  • Odpovědi 616
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

borci a když to teda bude od 19.května http://www.zing.cz/novinky/4506/chysta-se-update-x360-dashboardu , nevíte jakou bude mít ochranu Dirt3 co vychází 24.5??? A jak se ten novej dash bude teda řešit?? přes abgx bo novej flash? Díky a sorry za ty poslední otázky, beztak to tady už padlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak si muzes sam precist pokud bude novej dash vychazet pomoci 6 updatu (a nasledne to prejde na novy format..), tak nikdo nemuze vedet jak se to bude resit.. min. do te doby nez bude update hotov ( a to by melo byt, dle clanku, 30 kvetna..)

a jak jiz bylo zmineno novej format by mel mit o neco lepsi ochranu .. a nemel by si to uplne kazdy doma vypalit..

nadruhou stranu pro stavajici "palenkare" by to mozna mohl poresit prave abgx pomoci patchovani...

jinak tu muzete resit jen teorii..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak hra bude vyzadovat na spustenie novy DB a novy DB bude menit fw, tak budes musiet mechaniku na novo flashnut.

ak hra bude AP 2.5, na spustenie bude vyzadovat novy DB a novy DB bude menit fw, tak budes musiet mechaniku na novo flashnut a pockat si na novy ripovaci 0800 FW alebo patche prostrednictvom ABGX.

ak hra bude AP 2.5, na spustenie bude vyzadovat novy DB a novy DB bude menit fw + hra bude xgd3, tak budes musiet mechaniku na novo flashnut, pockat si na novy ripovaci 0800 FW alebo patche prostrednictvom ABGX + moze nastat problem s napalovanim (atd). Viac podrobnosti az ked to bude aktualne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novy DB nemusi vobec menit FW, ale asi bude, ked to robili predchadzajuce BETA verzie.

Co teraz robit ?

1) Pockat na vydanie noveho DB a nastudovat si spravanie noveho DB

a) ak zmeni FW v mechanike, tak NEUPDATOVAT, chvilu potrva pokym budu vonku hry vyzadujuce novy DB (asi wave12)

b) ak zmeni FW v mechanike a chodime na LIVE, tak uz teraz kontaktujem svojho flashera a dohodnem si cenu za opatovne aplikovanie LT+ v 1.1 (lebo myslim aj na LT 2.0, ktory bude riesit xgd3 atd)

2) Ked bude vonku hra vyzadujuca novy update:

a) pockam na LT 2.0 (asi uz bude vonku)

b) kontaktujem svojho flashera a dohodnem si cenu za opatovne aplikovanie LT+ v 1.1 (lebo myslim aj na LT 2.0, ktory bude riesit xgd3 atd)

kubbik017: Moj prispevok ti presne odpoveda na tvoje otazky.

TeronCZ:hej, presne tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xbox 360 slim mam fleshly a když si to stahnu na live novy DB tak mi nepojedou určite hry a budu si to muset jít znovu fleshnou ? :D a když si to nestahnu tak ty nove hry mi nepojedou jestli jsem to dobře pochopil :D nebo pojedou ? všechny hry mam prověřene přes nový abgx :D Nebo to stahnu ten DB a počkam na nový flash nehrozí ban nebo tak ? NO JE TO NA ♥♥♥♥♥ PROČ SE NA TO NEVYSEROU !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj já dával pred týdnem xko na lt+ 1.1 abych mohl hrát ap25+wave11, a když teď bude ten novej db tak uvidím no, Ten novej LT 2.0 se teprve bude dělat ne?? a to xgd3 je co?? to je něco od ms jak upravovali ty DVDcka??

Jj přesně to je to s těma DVDčkama :) .... LT 2.0 už se dělá :) mám dokonce dojem, že jsem někde už četl, že se už i testuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LT 2.0 pre 0225 sa testuje, ale na 9504 mechanikach. Je otazne ci sa LT 2.0 aktualne testuje aj pre ostatne mechaniky, ale je pravdepodobne, ak terajsi LT+ v 1.1 nespusti nove hry s xgd3 (atd), tak svetlo sveta uzrie LT 2.0 aj pre ostatne mechaniky.

TeronCZ: 8.5gb JE 7,92GiB a za pouzitia XGD3-Disku dosiahneme 8,07GiB, takze maju par MB k dobru :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co to vlastně je s těma DVDčkama?? oni to nějak upravují bo co doufám že pořád bude dvd+r DL ?? :D

Jj půjde, oni to prostě chcou udělat tak, že ty hry budou mít třeba o 1,5Gb větší velikost, takže bys to na DVD + DL nehodil :), ale hackeři si to klasicky ošéfujou 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

kubbik017: Vždycky po vydání nového DB je lepší počkat, až jak se to vyvine s CFW. V tomto případě zvlášť, kdy je velmi pravděpodobné, že dojde u 9504 k flashnutí na nový stock OFW.

Než budou hry, které budou nový DB skutečně vyžadovat chvíli potrvá a za tu dobu už bude určitě více informací o možnostech, co dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za půl roku beztak vyjde zase nový DB, který opět změní fw a my si budeme muset opět flashovat xko a tak to půjde do nekonečna a já xko hodím z okna.

Jj taky se mi do toho často nechce, ale pak si stejně uvědomím, že je to zanedbatelná částka oproti tomu kolik bych platil za nákup origo her

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě děkující u dunkyho postu samí flasheři (toro nevím jestli jsi flasher) a opět říkám, ti si mnou ruce a nemyslím si pokud by byl flash zapotřebí častěji, že by to bylo lepší než kupovat origoš. (toro nevím jestli jsi flasher). Mám ne ani rok xko a už bych musel potřetí flashovat - naštestí to mám za slevu u hrejte.cz ale flasheři by mě zruinovali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě děkující u dunkyho postu samí flasheři (toro nevím jestli jsi flasher) a opět říkám, ti si mnou ruce a nemyslím si pokud by byl flash zapotřebí častěji, že by to bylo lepší než kupovat origoš. (toro nevím jestli jsi flasher). Mám ne ani rok xko a už bych musel potřetí flashovat - naštestí to mám za slevu u hrejte.cz ale flasheři by mě zruinovali.

Nechápu tě je to prostě pravda, flash stojí 500,- (plus u některých flasherů sleva při upgradu po jejich zásahu cca 100-200,-) a nová origo okolo 1400,- .... Flasheři by tě zrujnovali :lol: to máš ve 20ti měsíční příjem 50,- nebo co ? :lol: BTW. Toro flasher není :)

//: navíc flasher není žádný super výdělek, či dokonce zaměstnání jak si často tady někteří lidé myslí :lol: , člověk to spíš dělá kvůli toho, že ho to baví a zajímá se o určitou tématiku :) ... Já kdybych se v těhle věcech také vyznal tak bych neváhal a nabízel své služby ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu