Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Neupdatovat na dashboard 2.0.13142.0 alebo 2.0.13141.0 !!! Nespusti ziadnu palenku!


Sleepy

Recommended Posts

Já pořád nechápu co tady brečíte, vždyť update fw si můžete udělat sami, to není snad problém a ani to není nic těžkýho. Stačí si nechat xko jednou flashnout a nechat si poslat zálohu dvd klíče, pak už není potřeba žádného speciálního vybavení, vystačíte si jenom s pc a něčím čím xko otevřete. Do půl hodiny to musí mít hotový snad každej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 616
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Za půl roku beztak vyjde zase nový DB, který opět změní fw a my si budeme muset opět flashovat xko a tak to půjde do nekonečna a já xko hodím z okna.

jó taková je realita, co potom mají říkat lidi, co mají xbox přes 3 roky :D ale víš, nikdo si nestěžuje, kupuj origo a máš po starostech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže je tu toho moc a zase je to nepřehledný takže mám otázku

Mám v xbox starý 1.6 flash takže co mám dělat?nestahovat update a počkat až bude nový flash?

Děkuji za rady

ps jinak nový hry jako dirt 3 či La noire snad nebudou chtit jeste novy dash ne?...noire vychazi pred updatem(17) a dirt neco malo po (24)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže je tu toho moc a zase je to nepřehledný takže mám otázku

Mám v xbox starý 1.6 flash takže co mám dělat?nestahovat update a počkat až bude nový flash?

ps jinak nový hry jako dirt 3 či La noire snad nebudou chtit jeste novy dash ne?...noire vychazi pred updatem(17) a dirt neco malo po (24)

Každopádně update nestahovat . Nainstalováním nového DB nic nezískáš .To jestli budou hry už vyžadovat nový dash nikdo vědět nemůže . Až budou vyžadovat , tak nejlepší bude počkat , jakým způsobem se to vyřeší . Buď patchováním , nebo novým FW flashe .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu tě je to prostě pravda, flash stojí 500,- (plus u některých flasherů sleva při upgradu po jejich zásahu cca 100-200,-) a nová origo okolo 1400,- .... Flasheři by tě zrujnovali :lol: to máš ve 20ti měsíční příjem 50,- nebo co ? :lol: BTW. Toro flasher není :)

//: navíc flasher není žádný super výdělek, či dokonce zaměstnání jak si často tady někteří lidé myslí :lol: , člověk to spíš dělá kvůli toho, že ho to baví a zajímá se o určitou tématiku :) ... Já kdybych se v těhle věcech také vyznal tak bych neváhal a nabízel své služby ....

Myslím že flashování je dobrý přivýdělek. Ano někteří nabízejí slevu na těch cca 200 při opětovném flashování, ale to je jen výjimečné. Promiň že nejsem tak bohatý, já nedostávám kapesné, nemám přes školu brigádu, jen o prázdninách a znám hodnotu peněz a podle mě je třeba hodně dát za flash nad 500. A věřím že pokud by jsi to uměl taky, že by jsi to dělal, kdo by nechtěl nějaké prachy. A ano dá se flashem přivydělat, však tu někteří useři nabízejí xka + flash, který táhne všechny ke koupi.

A když je update flashe tak jednoduchý, tak proč tu na fóru není žádný návod? Snad aby flasheři neztratili svůj job. Věřím, že jsem tu teď nasral pár lidí ale tak to je. Návod žádný, provádění flashu za peníze v každém druhém příspěvku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že flashování je dobrý přivýdělek. Ano někteří nabízejí slevu na těch cca 200 při opětovném flashování, ale to je jen výjimečné. Promiň že nejsem tak bohatý, já nedostávám kapesné, nemám přes školu brigádu, jen o prázdninách a znám hodnotu peněz a podle mě je třeba hodně dát za flash nad 500. A věřím že pokud by jsi to uměl taky, že by jsi to dělal, kdo by nechtěl nějaké prachy. A ano dá se flashem přivydělat, však tu někteří useři nabízejí xka + flash, který táhne všechny ke koupi.

A když je update flashe tak jednoduchý, tak proč tu na fóru není žádný návod? Snad aby flasheři neztratili svůj job. Věřím, že jsem tu teď nasral pár lidí ale tak to je. Návod žádný, provádění flashu za peníze v každém druhém příspěvku.

Navodu je na netu milion, ale neni to jenom tak...potrebujes i hardware...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Dupenka: Návodů je spousta na internetu a není těžké je najít. Tady se s tím do češtiny překládat nikdo nebude, imho je to zbytečné. Přestože výsledkem flashe je vždy CFW, pro každou mechaniku je jiný způsob jak toho dosáhnout, v průběhu flashování můžeš narazit na problémy, na které jiní nenarazí a naopak a všechna tato úskalí, problémy a jejich řešení jsou už dávno popsána. Je to už tak rozsáhlé téma, že když si jen uvědomíš, kdo by se s tolika texty tady překládal, tak ti musí být jasné, že tady nikdy žádný lokalizovaný návod mít nebudeš.

Pokud jsi ve svém věku alespoň pokročile zdatný v AJ, zkus si o tom něco přečíst a zjistíš, že to není až zase taková věda a příjdeš třeba na to, že si to budeš schopen udělat sám. Pak tě to bude stát nějakou vstupní investici a náklady na opětovný flash už pak nebudeš muset mít žádné.

Jestli jsem správně pochopil to, co jsi tady chtěl říct svými příspěvky, tak přesně toto by mělo vyřešit tvůj případ ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě děkující u dunkyho postu samí flasheři (toro nevím jestli jsi flasher) a opět říkám, ti si mnou ruce a nemyslím si pokud by byl flash zapotřebí častěji, že by to bylo lepší než kupovat origoš. (toro nevím jestli jsi flasher). Mám ne ani rok xko a už bych musel potřetí flashovat - naštestí to mám za slevu u hrejte.cz ale flasheři by mě zruinovali.

Flasher nejsem a právě z důvodů různých způsobů a potřeby nějakého vybavení ( a není to zase levná záležitost ) jsem se do toho nikdy nepouštěl a také to nikomu neradím . Už proto že se to nemusí povést a už tady bylo několik případů že potom prosili o radu co s tím , když si to zkur.... Vždy jsem si flash nechal udělat ( Kanalizator , Linuxík ) - mám jistotu , že je flash v pořádku a částka za flash je opravdu zanedbatelná ( jak píše Dunky ) oproti kupování originálek . Nikdy bych si nemohl koupit tolik her , jako si vypálím a nemusím řešit , jestli hra stojí za koupi a nebo ne , když mne DVD stojí 15 Kč .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo. krasne napsane s toskou znalosti a odvahy mozna taky trochu stesti to zvladne mozna kazdy. Hlavne je nejdulezitejsi vycist key a pak uz je to sranda :-)

Asi to sranda nebude kdyz i toro,co vi skoro vse se do toho nehodla poustet.

Ale treba to v poho je,ale za ty nervy to nestoji,stacilo me flesnout psp,zestarl jsem aspon o rok :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DVDKEY od flashera + 12$ a môžeš si reflashovať každý deň

http://www.dealextreme.com/p/via-4-port-sata-and-ide-expansion-pci-card-4706

http://www.dealextreme.com/p/xbox-360-console-opening-tool-6116

mimochodom čo sa jedná flasherov, väčšina z nich ti garantuje že ak to poserie kúpi ti nové xko :-) ďalšia vec je, že je lacnejšie si to nehať urobiť ako kúpiť x360usb + príslušenstvo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, chci se zeptat (ano byl jsem to linej hledat :) )

ted mam v xku lt+ cetl jsem ze po novym update dash.. by se mel prehrat fw v mechanice na standartni (mam liteon) jde mi o to ze kdybych chtel treba ted hrat origo a jit na live jestli to staci updatovat, a budu mit v mechanice origo (puvodni FW)?

jde mi o to ze pak bych s tim nemusel k flasherovi a mohl bych hrat online :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On je takovy predpoklad, ze tenhle dash by mel provest unban :D prave tim ze prepise FW v mechnice na origo. MS je Banovani samo proti sobe, protoze nemale zisky plynou z live :) a s banem si na live neskrtnes, kazdopadne mam tu pripraveny dve konzole na kterych budu experimntovat :) A dam vedet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu