Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Neupdatovat na dashboard 2.0.13142.0 alebo 2.0.13141.0 !!! Nespusti ziadnu palenku!


Sleepy

Recommended Posts

Ti, ktori aktualizujete DB a flashnete mechaniku spat na LT+ v 1.1 spustite vsetky napalene hry, okrem AP 2.5 hier (ak nemate Samsung mechaniku alebo starsie Hitachi). V takomto pripade Vam neodporucam pripajat sa na LIVE. (to az s novym LT 2.0).

Pre AP 2.5, xgd3 hry sa chysta novy 0800 ripovaci FW + novy Xbox backup Creator.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 616
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ak mas LT+ a nahodis novy update, FW v mechanike sa ti prepise na novy original (stock) FW, tak podstate neporusujes ziadne licencne podmienky.

Ale na 100% som si isty, ze povodne CRC a udaje o FW si urcite MS uklada. CFW od povodneho FW je rozdielne v 1 bite (ak sa nemylim), co by az taky problem nemal byt, lebo doposial nikto s LT+ nedostal BAN.

Tu nastava otazka s "akou konzolou chodis na Live".

FW:

-> ci si mal vzdy najnovsi CFW v mechanike

HRY:

-> ci si hral vzdy overene hry

-> ci si hral hry vzdy so SSv2

-> ci si nikdy nehral hry pre release datom

SYSTEM:

-> ci nemas upraveny secdata.bin (ap 2.5 challenge)

MS DB:

-> ci nemas v ich DB flag

atd.

Odpoved?

Ruku za to do ohna nedam, ale dovolim si tvrdit, ze BAN by si nemal dostat, nakolko MS sa k nam sprava velmi ustretovo. A vie, ze to su zisky...(a dnes sa vsetko toci okolo $, € a CZK :)

PS: Co ti viem zarucit, je jedine to, ze SONY ta nepotresta :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ti, ktori aktualizujete DB a flashnete mechaniku spat na LT+ v 1.1 spustite vsetky napalene hry, okrem AP 2.5 hier (ak nemate Samsung mechaniku alebo starsie Hitachi). V takomto pripade Vam neodporucam pripajat sa na LIVE. (to az s novym LT 2.0).

Pre AP 2.5, xgd3 hry sa chysta novy 0800 ripovaci FW + novy Xbox backup Creator.

Takže nechodit na Live, až vyjde FW LT 2.0 tak pak to nechat flashnout a následně updatnout nebo naopak, updatnout a pak flashnout na LT 2.0. Jo co to je ten ripovaci FW? To u každé XGD3 hry musim krom vypálení a mít LT 2.0 ještě něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejme, ze najprv updatnut a potom nahodit LT 2.0.

Ty sa nemusis starat o ripovaci 0800 FW, to je zalezitost, pre ludi, ktori ripuju hry.

Ty budes napalovat standardne hry (ako dnes) cez Xbox backup Creator.

M.

No já ted přes ABGX360 kontroluju hry a vypaluju je přes IMGBURN, Xbox Backup neznám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

To nejdůležitější pro uživatele v oblasti vývoje CFW, dění okolo nových verzí, update příslušných aplikací, metod, nejbližší plány atd...

So in the next few days/weeks you can expect new Lt firmwares for 0225 and others, a new Jungle Flasher, a new 0800 fw with new Ap2.5 support, a new Xbox Backup Creator and an addon to unlock 0225 and 0401 Liteon DG-14DS drives (which will also work on 9504 drives too if they become locked out)
Pro méně zdatné angličtináře souhrnem:

- během několika pár dnů/týdnů lze očekávat nový LT FW pro mechaniky 0225 (X360 Slim) a další (nový LT FW bude pro všechny stávající mechaniky, pro které dosud LT FW existoval!), novou verzi Jungle Flasher, jak už bylo Sleepym zmíněno nový FW 0800 s podporou nové AP2.5, nový Xbox Backup Creator a "addon" pro povolení zápisu pro mechaniky 0225, 0401 a 9504 (za předpokladu, že se potvrdí, že nový DB update u mechaniky 9504 zamezí možnost zápisu tak, jak je to dosud u 0225 - prozatím nepotvrzeno).

Co se onoho "addonu" pro 0225 týče - k dispozici budou 2 verze a to pro práci flasherů (určená pro profi využití) a pak verze, která bude na jedno použití a bude dělaná tak, aby si ji byl uživatel schopen nainstalovat sám. Tak či tak je už teď zřejmé, že se bude jednat o HW zásah do mechaniky a je třeba počkat na finální produkt který ukáže, jak moc bude složitý (producent slibuje jednoduchost řešení).

Zdroj: TX

Edit 1: Tak informace o zamezení zápisu u 9504 po updatu dashboardu se nepotvrdila, takže majitelé těchto mechanik mohou být zatím v klidu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pokud provedu update (live nemám, takže pravděpodobně se objeví na nějaké hře brzy - ví někdo kdy a na které?) a přepíše se mi tím FW a já bych poté následně hodil zpět LT+, pojedou mi opět všechny nové hry, tj i hry nové, které budou vycházet od teď? Nebo sice pojedou , ale pojedou jen hry, které vyšli do teď?

A nevíte alespoň přibližně na kdy se chystá nový LT firmware? Jestli to je otázka pár dnů, týdnů, nebo půl roku třeba? S tím novým LT 2 půjde hrát tedy opět vše, včetně těch nových disků? Mimochodem jde o nějakou úpravu současných disků? Nebo úplně nový typ disku něco jako blue-ray? Ptám se proto, jestli půjdou ty hry potom klasicky pálit na dvouvrstvé dvd nebo ne.

díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pokud provedu update (live nemám, takže pravděpodobně se objeví na nějaké hře brzy - ví někdo kdy a na které?) a přepíše se mi tím FW a já bych poté následně hodil zpět LT+, pojedou mi opět všechny nové hry, tj i hry nové, které budou vycházet od teď? Nebo sice pojedou , ale pojedou jen hry, které vyšli do teď?

A nevíte alespoň přibližně na kdy se chystá nový LT firmware? Jestli to je otázka pár dnů, týdnů, nebo půl roku třeba? S tím novým LT 2 půjde hrát tedy opět vše, včetně těch nových disků? Mimochodem jde o nějakou úpravu současných disků? Nebo úplně nový typ disku něco jako blue-ray? Ptám se proto, jestli půjdou ty hry potom klasicky pálit na dvouvrstvé dvd nebo ne.

díky za odpověď

Hodně otázek :)

Neví se, na které hře to bude, když si hodíš zpět LT+, tak ti půjdou všechny hry (až na ty s AP2.5, pokud v té době už nebudou na ně patche, pro nový dashboard, jestli vůbec budou). Ale nové disky si spustíš až s LT 2.0. LT2.0 firmware by měl vyjít v několika následujících dnech až týdnech, snad pro všechny mechaniky.

Ještě není úplně jistý, co je ten nový formát disků, ale pravděpodobně to nebude nic tak hroznýho. Viz pár stránek zpět jsem se o tom rozepsal

http://console-forum.net/tema/119565-neupdatovat-na-dashboard-2-0-13142-0-alebo-2-0-13141-0-nespusti-ziadnu-palenku?p=1094198&viewfull=1#post1094198

P.S.: Blue-ray nic není, je to Blu-Ray :)

Tak dnes (měl už být včera) měl být update dashboardu a zatím není, ví o tom někdo něco? Mě je to celkem jedno, flash nemam ale zase bude půlka friendlistu v p*deli ! :D

Mají pořád čas do 30.5. Microsoft říkal, že bude spouštět update postupně, jsou to zatím jen 2 dny, ještě to přijde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a sem asi v háji. Včera se mi stáhnul tento update a dneska jsem chtěl zpátky na svou benq mechaniku nahodit LT 1.1 flash který jsem tam měl, no bohužel dvd key nešel už vyčíst, update ho úplně vymazal ukazuje mi 00000000000000000. Co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně otázek :)

Neví se, na které hře to bude, když si hodíš zpět LT+, tak ti půjdou všechny hry (až na ty s AP2.5, pokud v té době už nebudou na ně patche, pro nový dashboard, jestli vůbec budou). Ale nové disky si spustíš až s LT 2.0. LT2.0 firmware by měl vyjít v několika následujících dnech až týdnech, snad pro všechny mechaniky.

Jestli to tedy dobře chápu, tak každá AP2.5 bude vyžadovat s každým novým dashem nový patch, jinak nepojede? A hrozí v takovém případě (např. patch pro jinou verzi dashe) flag?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a sem asi v háji. Včera se mi stáhnul tento update a dneska jsem chtěl zpátky na svou benq mechaniku nahodit LT 1.1 flash který jsem tam měl, no bohužel dvd key nešel už vyčíst, update ho úplně vymazal ukazuje mi 00000000000000000. Co s tím?

Neudělal jsi úplně chytře. Ale nezoufej, musíš akorát počkat na novou verzi jungleflashera, který bude umět vyčíst kód i z nového firmwaru.

Jestli to tedy dobře chápu, tak každá AP2.5 bude vyžadovat s každým novým dashem nový patch, jinak nepojede? A hrozí v takovém případě (např. patch pro jinou verzi dashe) flag?

Nemělo by to tak být, Assasins Creed brotherhood byl od začátku AP2.5 a když přišel dashboard, který aktivoval AP2.5 v CoD a Halo:Reach tak AC:B se nemusel znovu patchovat a vypalovat. Takže bude záležet na dashboardu.

A jestli máš LT+ (jakože asi máš, jestli hraješ hry s AP2.5 a máš jeden z posledních dashů), tak by ti ban hrozit neměl, i když neprojde kontrola AP2.5. Tenhle firmware tě chrání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu