Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Neupdatovat na dashboard 2.0.13142.0 alebo 2.0.13141.0 !!! Nespusti ziadnu palenku!


Sleepy

Recommended Posts

  • Odpovědi 616
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To info, že nejde po reflashi na LT+ 1.1 updatovat mám odsud:

http://www.ixtreme.net/open-forum/8508-warning-do-not-update-latest-dashboard-update-2-0-13146-0-a.html

"I DO NOT RECOMMEND REFLASHING TO LT+1.1 AFTER THE UPDATE AS FUTURE UPDATES WILL FAIL AND YOU MAY BE FLAGGED FOR A BAN!"

Na LT+ 1.1 vám nepojedou XGD3 hry (nevím jestli orginálky, ale stejnak tu většinu lidí zajímají pálené.)

Na LT+ 1.9 pojedou jen origo XGD3

Na LT+ 2.0, kterej se bude vyvíjet hned po tom, co pořeší LT+ 1.9 by měli jet i pálené XGD3, ale toto je jen jakože se to do tohoto LT pokusí hodit, a ne že už ví jak :D

Jak už bylo psáno. Nejlepší postup je až vyjde LT+ 1.9 tak reflash na stock pak update pak flash na LT+1.9

Spíš mě zajímá toto: když už mám update (tzn odflashlo mi to mechaniku na stock), musím znova dát stock, nebo rovnou flash LT+ 1.9 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To info, že nejde po reflashi na LT+ 1.1 updatovat mám odsud:

http://www.ixtreme.net/open-forum/8508-warning-do-not-update-latest-dashboard-update-2-0-13146-0-a.html

"I DO NOT RECOMMEND REFLASHING TO LT+1.1 AFTER THE UPDATE AS FUTURE UPDATES WILL FAIL AND YOU MAY BE FLAGGED FOR A BAN!"

Na LT+ 1.1 vám nepojedou XGD3 hry (nevím jestli orginálky, ale stejnak tu většinu lidí zajímají pálené.)

Na LT+ 1.9 pojedou jen origo XGD3

Na LT+ 2.0, kterej se bude vyvíjet hned po tom, co pořeší LT+ 1.9 by měli jet i pálené XGD3, ale toto je jen jakože se to do tohoto LT pokusí hodit, a ne že už ví jak :D

Jak už bylo psáno. Nejlepší postup je až vyjde LT+ 1.9 tak reflash na stock pak update pak flash na LT+1.9

Spíš mě zajímá toto: když už mám update (tzn odflashlo mi to mechaniku na stock), musím znova dát stock, nebo rovnou flash LT+ 1.9 ?

Rovnou na LT 1.9 ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LT+1.1 neznemožňuje update, firmware se přepíše a update se provede, ale je blbost updatovat s jakýmkoliv jiným, než originálním, firmwarem v mechanice. Může hrozit ban, není ověřený, jestli to Microsoft vážně testuje, ale nebyl by to pro ně žádný problém, proč riskovat...

Update je znemožněn jedině když má člověk vyměněnou mechaniku v xboxu.

Stejně tak je blbost po updatu DB reflashovat na LT+ 1.1 (jak píšeš), nejeví se jako firmware, který má v mechanice být, takže se dá snadno detekovat a opět -> ban.

Nejlepší postup potom, co vyjde LT+ 1.9, je flashnout xbox originálním firmwarem, updatovat, flashnout firmwarem LT+ 1.9. Pak by mělo hrozit minimální nebezpečí.

Dále je nemožné zkontrolovat, kdy bude vycházet LT+ 2.0, protože to nikdo neřekne a nikdo to neví.

A poslední věc, i na LT+ 1.9 pojedou XGD3 hry, ale jen originální.

no to by mě zajímalo, jak se to bude řešit se spoofem. je jasné, že to do spofnuté mechaniky bude tlačit FW na původní mechaniku a tím pádem ji zničí. ale jestli nepůjde udělat nějaký rip updatu...

protože jinak vůbec netuším, co budu dělat, mechaniku jsem měnil už dokonce 2x :D a shánět původní.. no to potěš koště

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Teďka nevim, jestli to s tim XGD3 chápu dobře: Řekněme, že Halo 4 bude mít DVD s ochranou XGD3 a já budu mít Flash LT+1.1. Když si Halo 4 koupim originálku, půjde mi to na flashlým Xboxu?

XGD3 není ochrana, ale formát disku. Jeho podpora je až od dashboardu 2.0.13146 a příslušného FW té které mechaniky. Na LT+ 1.1 ti nepůjdou.

Hmm, mohli by s tím pohnout. Na c4eva mam svůj typ mechaniky u LT 1.9 jako COMPLETED (but not yet released) a jestli mam čekat na dalších 50 mechanik, který tam maj povětšinou IN PROGRESS, tak to to tu bude za na podzim a to si těch pár her co chci fakt koupim, zas neni to moc...

LT/LT+ 1.9 už je "released"

no to by mě zajímalo, jak se to bude řešit se spoofem. je jasné, že to do spofnuté mechaniky bude tlačit FW na původní mechaniku a tím pádem ji zničí. ale jestli nepůjde udělat nějaký rip updatu...

protože jinak vůbec netuším, co budu dělat, mechaniku jsem měnil už dokonce 2x a shánět původní.. no to potěš koště

Je rozdíl měnit mechaniku a dělat spoof mechaniky. Pokud ti přestane DVD mechanika fungovat a ty ji vyměníš za novou, stejný model, tak se nejedná o spoof a můžeš ji takhle měnit do nekonečna. Pokud jsi ale myslel to, že jsi mechaniku už 2x spoofoval (vždy měnil značku mechaniky), pak je to něco jiného (i když mě nenapadá, proč bys to pořád dělal).

jen tak okrajem?...vyřešilo se nějak už to, jak na některých xboxech neměli ty XGD3 fungovat?...jak MS měnil xboxy za nový?...pořád to běží?

Jednalo se malé procento Xboxů z určitého období, na tohle by ti asi dokázali odpovědět nejlépe přímo na lince Microsoftu. Jakmile začnou vycházet XGD3 disky a ty zjistíš, že by ti neměli jít, myslím, že pak to bude aktuální a Microsoft tě ve štychu nenechá :-)

Mám stáhlej novej FW 1.9 pro Samsung, ale ve složce jsou dva různý FW: Samsung_Post_13141 a Samsung_Pre_13141...kterou tam teda mám hodit? To samé nabízi i LiteOn (Phat) a Benq.

EDIT: už to chápu, ten Pre je FW 1.0 :-)

Soubor CFW je teď dělaný trochu jinak, než v předchozích případech. CFW s označením "Pre" je pro update, kde ještě neproběhl upgrade dashboardu na 13141 a vyšší. Ten druhý, "Post" je pro update, kde již na konzoli je dashboard 13141 a vyšší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ednalo se malé procento Xboxů z určitého období, na tohle by ti asi dokázali odpovědět nejlépe přímo na lince Microsoftu. Jakmile začnou vycházet XGD3 disky a ty zjistíš, že by ti neměli jít, myslím, že pak to bude aktuální a Microsoft tě ve štychu nenechá :-)

a víme z jakého je to období? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

drak3go: jo ja vím co je spoof a co ne. dělal jsem spoof, moje původní Lite-on DG-16D2S odešla, kvůli opotřebování a když jsem ji měl v servise (neautorizovaném) řekli mi, že se nedá opravit, jedině vyměnit, leč mají jen samsungy m28, no jenže na ty nevyšel LT+ takže kvůli AP 2.5 jsem musel opět do výměny (jak jistě víš, samsungy sice oficiálně AP nepodporují, ale dash detekuje spoof, takže jsem měl útrum) no tak jsem porval kamarádovu mech benq, která se dala flašovat na LT+ takže o5 spoof.

a to je celý můj příběh :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
a víme z jakého je to období? :)

Podle dostupných informací se objevily Xboxy ve verzi Pro s 60GB diskem z roku 2009, u kterých byl tento problém zaznamenán. Microsoft ale tvrdí, že postiženo je jen velice málo konzolí (projevuje se to tak, že při pokusu spustit XGD3 disk se objeví hláška "disc unreadable" nebo "disc unsupported".

Přeči si o tom ZDE, je to článek z května 2011 a myslím, že řešení ze strany M$ je stále aktuální.

@ctverec23: Tak ty už jsi solidní spoofer :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli sem to dobře pochopil tak musim udělat flash pak update a pak zase flash.S toho vyplívá že dám za flash dvojnásobek.

:bash:

nedáš dvojnásobek, já ti to klidně udělám za "jednonásobek" :)

dashboard můžeš aktualizovat, klíč se normálně vyčte přes extraktor i poté

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není dobrý nápad, ani c4eva to nedoporučuje, může hrozit flag

Aktualizovat dashboard by se mělo jenom s původním firmwarem

mám tady takové konzole, všechno kontrola, všechno bez flagu, teď už to je samozřejmě na LT 1.9

orig fw před aktualizací samozřejmě naládujeme do mechaniky, ale dá se to provést i jak jsem zmínil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám tady takové konzole, všechno kontrola, všechno bez flagu, teď už to je samozřejmě na LT 1.9

orig fw před aktualizací samozřejmě naládujeme do mechaniky, ale dá se to provést i jak jsem zmínil

flag by byl v tomhle případě samozřejmě v databázi microsoft, přes XVal nezjistitelný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle jsou zatím všechno jen spekulace, realita je někde jinde

Jako flasher by jsi měl dělat co nejvíc proto, aby byli lidi, kteří si zaplatí tvoje služby, v co největším bezpečí vůči banu. Až se tyhle "spekulace" ukážou jako pravdivý, tak budě pozdě. A nemyslím si, že toho víš víc, než c4eva. Ten má rozhodně nějaký důvody, ke svým tvrzením.

Ono to napadne i každýho člověka, který se aspoň trochu vyzná v počítačích, programování a elektrotechnice, že pro microsoft není žádný problém na tomhle odchytat spousty lidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu