Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

6.20/6.60/6.61 PRO-C2 Aktualizace 23.12.2018


taxik

Recommended Posts

Nevím proč to nefunguje, ale pro tebe je nejlepší 6.60 PRO-B10 CIPL Flasher (pro STARÉ desky). Permanent patch je pouze pro nové PSPéčka.

Aha..tak to jsem z tutorialu nejak nepochopil..takze jako blbovi mi rekni...01g a 02g jsou stare desky na ktere je nej..6.60 PRO B 10 a na 03G a vyse je nej 6:20 PRO B 10?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 520
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Aha..tak to jsem z tutorialu nejak nepochopil..takze jako blbovi mi rekni...01g a 02g jsou stare desky na ktere je nej..6.60 PRO B 10 a na 03G a vyse je nej 6:20 PRO B 10?

Ne. 2G může být PSP 2004 i snovou deskou. Ty máš starou desku, takže si tam dej FULL CFW. Permamenetch patch by ti měl jít, ale stejně by tě jen brzdil, je to hlavně pro nový PSPéčka který nemůžou mít FULL CFW. Toto stáhni http://code.google.com/p/procfw/downloads/detail?name=660PRO-B10.fix1.rar&can=2&q=

a udělej nejdřív PRO UPDATE, a potom spusti CIPL flasher

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mám PSP 3004 deska 3g nainstalovaný 6.20 PRO-B10 fix1 (permanent)

problém mám s vkládáním her, někdy se mi tam vloží a jednou a někdy né.

( Ano dávám je do složky ISO :D )

např Tekken 6 vložím ho tam a jede mi když to třeba odinstaluji a nainstaluji ten LCFW tak tam dám třeba nějakou jinou hru zahrajuji a pak tam vložím tekkena tak mi to hlásí Corrupted data.

a takhle to je i s ostatníma hrama.

Ty hry co jsem tam měl tak mi pak nejedou když je tam hodím znovu, po přeinstalaci ( přeinstalovával jsem to kvůli tomu že my tam stažené hry všechny nejely ) koukal jsem po problému na netu a dozvěděl jsem se že si tu hru mám stáhnout znovu že je to třeba špatně stažený, ale podle mě je to hloupost když ten Tekken 6 tam už byl a jel mi a zdojovej soubor je pořád stejný.

Děkuji za odpověď

Luboš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, jde flashnout, ale pouze dočasným custom firmwarem, což znamená, že se po restartu PSP musí znovu nahazovat. Pak existuje ještě permanentní CFW 6.20 na který se musí tato PSP 09g a 07g downgradovat a to je právě ten problém, že jde downgradovat asi 1 z 10.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
No samozřejmě, že si musíš aktualizovat na OFW 6.20, jak jinak by jsi to chtěl nainstalovat?

No napadlo mě, že ten PROUPDATE sám automaticky updatuje na potřebný FW, tudíž by mi to ušetřilo práci. Každopádně díky, neni problém si sehnat updater na OFW 6.20.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No napadlo mě, že ten PROUPDATE sám automaticky updatuje na potřebný FW, tudíž by mi to ušetřilo práci. Každopádně díky, neni problém si sehnat updater na OFW 6.20.

Máš recht, mělo by se to jmenovat spíše PROINSTALLER nebo tak nějak :D Hlavně že to funguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

mám dotaz: 6.60 PRO B10

zapnu přístroj, jede ok, dam FAST RECOVERY abych aktivoval CFW (které smaozřejmě bez problémů nainstaloval)....a samotné FAST RECOVERY trvá neobvykle dlouho a když se to z něj pak vrátí tak je CFW sice aktivní ale přistroj je spomalenej a obrazovka jakoby divně zrní....stalo se někomu něco podobného ? čim to je ? jak z toho ven ? - respektive jak to oprvait?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám dotaz: 6.60 PRO B10

zapnu přístroj, jede ok, dam FAST RECOVERY abych aktivoval CFW (které smaozřejmě bez problémů nainstaloval)....a samotné FAST RECOVERY trvá neobvykle dlouho a když se to z něj pak vrátí tak je CFW sice aktivní ale přistroj je spomalenej a obrazovka jakoby divně zrní....stalo se někomu něco podobného ? čim to je ? jak z toho ven ? - respektive jak to oprvait?

Asi si ve VSH/Recovery Menu dal nižžší takt CPU. Proto je to deformované. Stačí dát SELECT a zkusit zvolit vše na DEFEAULT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu