Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

6.20/6.60/6.61 PRO-C2 Aktualizace 23.12.2018


taxik

Recommended Posts

Andrii, dočasně jde jen tak, že si nahraješ 6.20 PRO-B6 Update, ne permanent, ten budeš po každym vypnutí a zapnutí PSP muset znovu nahodit. Buď přes updater jakos jsi to udělal poprvé a nebo přes to Fast recovery, jak ti píše Martin.

Prostě nahraješ si složky FastRecovery a 6.20Updater to PSP (permanent v tvém případě nemusíš). Spustíš Updater, tím si dáš do PSP dočasně 6.20 PRO-B6. Kdžy vypneš PSP a znovu ho pak zapneš, nemusíš volit updater, ale právě fast recovery, který ti to spustí rychleji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 520
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Adrii: No můžeš, i když nevím, proč by jsi to dělal, jestli se bojíš že si s PSP něco uděláš tak toho se vůbec neboj je to vyzkoušené a naprosto bezpečné, takhle bez permanent patche to budeš muset po každým tvrdým vypnutí PSP (vytáhnutí baterky, vybití baterky, dlouhé podržení vypínače) spouštět. No ale jak chceš je to tvoje věc prostě v tom raru máš tři složky PRO UPDATE, FAST RECOVERY a PERMANENT, poprvé spustíš pro update a ono ti to nainstaluje PRO B6 a potom, když restartneš PSP tak ten PRO B6 znovu spustíš přes Fast Recovery (prostě přes ten fast recovery je to spouštění o něco rychlejší (od toho je taky název Fast Recovery - Rychlé Zotavení, protože se už nemusejí ty potřebný soubory instalovat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martin2412: Prosím Tě, můžu si nahrát 6.20 PRO-B6 ale jen dočasně? A prosím jak je myšleno spouštět přes fast recovery, pořád tomu nerozumím :(

Můžeš si nahodit trvalý PRO B6 . Fast recovery se používá když nenahodíš ten pernament cfw, takže když vypneš psp natvrdo tak po zapnutí tam máš opět oficiální fw a musíš nahodit cfw pomocí toho fast recovery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně:) Děkuji :) Já jsem nakonec pořídila psp 3004 s deskou 04g, takže pro to jsem se informovala o těch dočasnejch možnostech:) Jinak downgrade už mam za sebou, zejtra mažu pro větší kartu a pak se pustim na flash .) Jinak teda neupravuju vůbec nic (jako u henu tu ochranu flash0) a prostě nahraju CFW 6.20 PRO 6 a isa pak hodin na kořen kařty do složky ISO a normálně spouštim přes games, když tam neni žádnej ISO LOADER? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna se to dalo poznat podle OFW? A jinak proc te to stve? Kolikrat denne to nahazujes? Ja mam PSP GO muzu si tam dat PERMANENT ale stejne ho tam nemam, mam radsi 6.35 PRO (trochu se bojim) vim ze se nemuze nic stat a ani nejsem v tomto zadny novacek ale jak rikam nejk mi to nevadi a navic jsem to nahazoval asi 2x za dobu co to mam. A je to i rychle. Jo kde jsou ty doby kdyz jsem to musel na 300x a 200x detat i 10x nez se to chytlo (5.03 ChickenHEN) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi. Včera jsem strávil celý večer úpravou svého PSP, aby mi šli ISO soubory. Mám PSP 3004, firm. 6.39, nainstaloval jsem TN-A (HEN) 6.39 a Prometheus Iso Loader, na kartě mám složku ISO a do ní dávám hry. Spustím TN-A, chodí to. Zapnu Prometheus , naběhne obrazovka, vyberu iso nebo cso, spustim obrazovka sčerná a po chvíli se PSP vypne. Aplikace a hry Homebrew mi fungujou. Už si nevím rady, tak jestli by jste někdo poradil budu rád. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na TN Hen se vykašli (nejdou na něm ani PSX hry, ani CSO/ISO hry a ani pluginy), tam Prometheus ISO loader vůbec nefunguje (nehledě na to je Prometheus už hodně zastaralej), jde tam jen aLoader, ale na něm nejde plno her (hlavně ty novější), proto ti radím buď si tam dát 6.39 PRO B6 pomocí návodu na první stránce tohoto tématu, nebo si downgradovat na 6.20 (tedy pokud máš module desky do 06g) - jak to zjistit a jak downgradovat najdeš zde http://console-forum.net/tema/122319-downgrade-z-6-39-6-38-na-6-20-6-35 a pak si tam dát 6.20 PRO B6 Permanent kterej je nastálo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se na to snad ... Dnes jsem skusil nainstalovtat ten cfw na moje psp 3004 upgradované (desku mi to nejak hlasilo jako 04g) na 6.39 a downgradované na 6.20. To jeste slo v pohode, ale pak jsem zkusil spustit ten fast recoveri. Pak obrazovka vipadala asi takhle: 3s: logo psp - kontrolka power svítí zeleně, 17s. rosvícená černá obrazovka - kontrolka power svítí zeleně, zbytek s: obrazovka shaslá - kontrolka power nesvítí. Neví náhodou někdo, co s tim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ottik5: Ten Fast Recovery nemůžeš spouštět samostatně, aniž by jsi před tím nejdřív spustil updater. Což znamená, že musíš nejdříve v PSP spustit PRO B updater, tím se nainstaluje cfw a potom když natvrdo vypneš PSP tak už můžeš spouštět Fast Recovery, ale spíš ti doporučuju pokud máš 6.20 si tam nainstalovat Permanent Patch a nebudeš muset žádný fast recovery spouštět( budeš mít ten cfw nastálo.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, kdyz jsem teda spustil ten "pro update", tak me psp napise "Sorry, this program dosn't support your fw(0x[nejakej blábol]).". Ted uz to vůbec nechápu, mám ten fw, co je v tom downgradu, a to 6.20. Neví teda jeste jednou nekdo co s tim (asi jsem natvrdlej). Předem díky.

EDIT: Hrozně se omlouvám za spam, ale jsem doopravdy natvrdlej, ja si totiž stáhl zip pro 6.35. Ale uz mi to funguje. Díky všem, kdo mi pomohli při tomto oříšku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu