Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

6.20/6.60/6.61 PRO-C2 Aktualizace 23.12.2018


taxik

Recommended Posts

  • Odpovědi 520
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Chtěl bych se zeptat..;)..Co si mám stáhnout když se chci koukat na PSP na youtube na videa.;)....A nebo když hraju hru aby mi tam hrály písničky při hře který mám v PSP /Music.;)..Nevíte?!..Předem Děkuji..Dyžtak napište na můj kaspii17@seznam.cz ..děkují

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pic, tak po mě chce kámoš po delší době flash psp od Ježíška. Má 6.60 tak koukam po flashi, našel jsem si jak na downgrade a pak tadyhleten navod, podle kteryho jsem se ty novy pska naucil a koukam, seznam podporovanych desek nikde, znamena to, ze uz muzu delat pernament na jakoukoliv desku?? Na fw 6.20??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ludia, kto mi pomoze?

Som na 6.39 pro b8 a mam Metal gear Solid dva disky ebooty. Disk jedna vobec nejde spustit, za playstation logom to stmavne a nic to nerobi, disk dva ide normalne. Nechapem, skusam vsetky popsy od 303 az po 635 a nic. Vie niekto co s tym je?

Lebo EBOOT.PBP je formát hry který je z PSN nebo Homebrew aplikace/aplikace pro PSP prostě. Musíš mít ISO- vypadá to jako FAKE data.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Zdravím všechny, nevím čím to je, ale na všech psp s 6.20 pro-b4 mi nejde nic kopirovat na kartu...pred instalaci jo, ale po instalaci kdyz na ni chci neco vlozit(iso) tak jako by se odpojila....fakt uz nevim...usb charge je na off.....misto samozřejmě mám..

zkoušel jsem update na pro-b10 a nic...

potom format kartu a nic...

ani obnovit puv. nastaveni nic....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem si jistej jestli jsem tě pochopil. Jak udělat update na 6.60 ? To si mám do psp dát ofic fw 6.60 a až potom podle návodu na první stránce nahrát 6.60 pro-b10. Nebo jaký cfw by jsi mi doporučil. Už delší dobu jsem se o psp nezajímal, a tak jsem teď ztratil přehled.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj..kamarad mel cfw 5.00 M33-6 na FATU 01g..updatoval jsem na 6.20,pote jsem nainstaloval PRO B-10 PERMANENT ,ale kdyz vypnu na tvrdo nebo vyndam baterii,musim stejne nahodit znovu FAST RECOVERY..na svem 3004 jsem to udelal stejne a tam to frci jak ma..kde je chyba? Pri instalaci jsem samozrejme nejdrive zmacknul X a pak O..dle navodu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj..kamarad mel cfw 5.00 M33-6 na FATU 01g..updatoval jsem na 6.20,pote jsem nainstaloval PRO B-10 PERMANENT ,ale kdyz vypnu na tvrdo nebo vyndam baterii,musim stejne nahodit znovu FAST RECOVERY..na svem 3004 jsem to udelal stejne a tam to frci jak ma..kde je chyba? Pri instalaci jsem samozrejme nejdrive zmacknul X a pak O..dle navodu..

Nevím proč to nefunguje, ale pro tebe je nejlepší 6.60 PRO-B10 CIPL Flasher (pro STARÉ desky). Permanent patch je pouze pro nové PSPéčka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu