Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

6.20/6.60/6.61 PRO-C2 Aktualizace 23.12.2018


taxik

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 520
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...
No je to prostě konečně plnohodnotnej CFW pro všechny PSP (od Fatka po Go), všechny 3 firmwary mají naprosto stejné funkce a vlastnosti kromě 6.20 permanent kterej je nastálo. Firmware 6.20 Pro B4 dočasný je firmware který musíš po restartu nebo tvrdym vypnutí znovu nahazovat přes Fast recovery, firmware 6.20 Permanentní je plnohodnotný CFW se vším všudy který vydrží po vypnutí i restartu a brick nehrozí( zatím ještě nebyl žádný nahlášen) a firmware 6.35 Pro B4 dočasný se musí nahazovat zase přes fast recovery a je určen pro lidi s novějšími základními deskami od 6G až do 9A

Ahoj, ja mám teraz 6,20 TN-A (HEN) ale nebere mi hry EBOOT. keys BIN kde si mám stiahnut 6.20 Pro B4 ale ako čítam je to dočasné ? nevyznam sa v tom a návod nejaky stručny popis keby bol nento sa vymaže a to druhe sa vloži a je to ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Odkaz na stáhnutí tam je a to když klikneš na nápis DOWNLOAD Custom Firmwaru: (klikni sem) a po rozbalení tam tedy mám dvě složky, seplugins a PSP, v té složce PSP je složka game a v ní jsou další tři složky, z nichž překopíruješ do PSP/GAME ten PROUPDATE a Permanent

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz na stáhnutí tam je a to když klikneš na nápis DOWNLOAD Custom Firmwaru: (klikni sem) a po rozbalení tam tedy mám dvě složky, seplugins a PSP, v té složce PSP je složka game a v ní jsou další tři složky, z nichž překopíruješ do PSP/GAME ten PROUPDATE a Permanent

Ďakujem, mal som na ploche už jednu zložku s názvom PSP a nevšimol som si že to rozbalilo tam. Funguje :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Zdravim lidi

prosim vas o pomoc

mam tady psp 3004 s kodem 8D deskou 3G verzi 6.60 a nahranym cfw z prvni stranky a zobrazuje se jako 6.60 PRO C.mam vytvorenou iso slozku a v ni 1 hru.ale v psp ji nevidim nikde.nebo nevim kde bych ji mel najit ale v game jsou jen soubory pro flash

jak ji najdu nebo muzu mit neco spatne?

p.s omlouvam se chyba byla v iso souboru uz to vsecko maka.

moc dekuju

Upraveno uživatelem palikx
vyreseno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Zdravím uživatele PSP.

Koupil jsem synkovi PSP E1004 verze 6.60 a zjištěn 11g(resp 011g to bude asi deska).

Postupuji přesně podle první stránky tohoto návodu.

1- nakopíruji soubory (stažené zmíněným odkazem) dám do PSP/GAME

2-spustím instalátor, potvrdím X spuštění instalace a pak znova X

3-PSP se restartuje do pozice kde jsem naposledy byl tedy XMB -> GAME->Saved Data Utility

Mno a tím jsem skončil protože veškeré ovládání zamrzne a kromě hlasitosti nejde dělat nic.

Natvrdo vypnu PSP a ovládání je opět funkční a já se tak mohu pohybovat po menu PSP.

Můžete prosím někdo poradit co dělám blbě? Když provedu instalaci Update 660 PRO-C tak se dál nedostanu a nemohu pak spustit další krok tedy 660 PRO-C Fast Recovery.

Už to zkouším asi dva dny a pořád mi to nejde.Jinak orig. hry jedou normálně bez problému.

Děkuji všem za pomoc a rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jsem už někde slyšel. Takže tě to vrátí do PSP menu, vše je OK až na to, že nejde ovládat PSP krom hlasitosti? Chápu to dobře? Blikají ikonky v menu? Zkusil bych naformátovat kartu v PSP (předtím samozřejmě zálohovat data na PC) znovu vložit CFW a zkusit nainstalovat/spustit znovu. Před naformátovaním se ujistěte jestli nemáte ve složce seplugins nějaký plugin který by zamykal ovládání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau lidi mam tu psp - E1004 a je v nem nahrany 6.60 LME-1.8 a chtel bych se zeptat jestli tohle je nejnovejsi flash tohoto psp nebo je neco novejsiho?

Jedna se mi o to ze nektere hry v tomto psp kdyz pustim tak vyhodi chybovou hlasku ale potom kdyz ho pustim znovu tak uz funguje,takze bych chtel neco co bude bezproblemu fungovat jelikoz to je pro 6 leteho kluka.

Na psp scene se pohybuju uz od prvnich psp ale uz tak rok nemam prehled co je noveho takze mi staci napsat, dej tam tohle nebo tamto a ja uz si stim poradim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Zdarec po delší době jsem si znovu koupil psp s date code 1c bohužel :D. jinak se mi to seklo jak jsem nechtěně pustil umd hru a pak jsem ji vypl po chvilce se vyplo i psp a ted mi nejde z 5 nahodit cfw ani přes fast recovery nějaka rada co pomůže?

REE:// vyřešeno dělal to plugin pro češtinu

Upraveno uživatelem KOSScz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

Po dlouhé době jsem se opět vrátil k PSP (model 3004) na kterém mám permanentní flash 6.20. Nerozumím pouze jedné věci, když zapnu psp postranním tlačítkem, tak sice bliká kontrolka přístupu na kartu, ale displej zůstává černý a cca po 10 sec v psp lupne a vypne se. Druhý pokus o zapnutí je vždy bez problému. Nevíte, co to může způsobovat? Jestli by to někomu pomohlo, klidně udělám video.

Moc díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu