Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Minecraft na PSP


BigMen

Recommended Posts

JE pravda, že S4inex udělal novou verzi, ale objevil se nový moder Camxpspx123, který do Lamecraftu přidal i redstone, sprint, moby, villagery, rail, pistony a mnoho dalšího... :D

Tady je link na Camxpspx123 mod: http://wololo.net/talk/viewtopic.php?f=51&t=12465

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 671
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jak to mám nainstalovat pls?Vždy,kdy chci začít hrát,tak se to sekne při načítání mapy a vypne se to..

Nové verze nepodporují starší mapy, nevím proč. Používám proto jednu tu starší která umí načítat OP-30. Sice starší ale má TNT a nějaký věcičky

//hele už jsou mobové :D jeden na mě vybafl. Ale to pomalí níčení bloků je na hlavu. To snad odstraní

//laguje se to taky někomu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo laguje vzdycky kdyz chci znicit blok tak se mi hra na chvilku sekne nebo i kdyz proste jenom chodim po mape a to pomaly niceni bloku je vazne na hlavu lamecraft jsem hraval jenom jako takovy volny staveni veci co me napadly ale ted kdyz spatne polozim kostku tak se pekne vynervim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu poprosit o radu? Syn má na psp nainstalován Lamecraft signed. Chtěl po mně nějaké rozšíření, aby tam toho měl víc. TAdy na foru jsem našla odkaz na s4inexCraft, když to zkopíruju do psp/game vedle původní hry, tak se mi to sice na psp ukáže ale zpustit to nejde a hlásí to, že data nejsou v pořádku. Mám to tedy zkopírovat do složky lamecraft? nebo je to vůbec celé špatně. Prosím podrobnou radu co kam dát, jsem jen ženská :-) a ráda bych mu pomohla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu poprosit o radu? Syn má na psp nainstalován Lamecraft signed. Chtěl po mně nějaké rozšíření, aby tam toho měl víc. TAdy na foru jsem našla odkaz na s4inexCraft, když to zkopíruju do psp/game vedle původní hry, tak se mi to sice na psp ukáže ale zpustit to nejde a hlásí to, že data nejsou v pořádku. Mám to tedy zkopírovat do složky lamecraft? nebo je to vůbec celé špatně. Prosím podrobnou radu co kam dát, jsem jen ženská :-) a ráda bych mu pomohla.

Musíš mít flashlé PSP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu