Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Minecraft na PSP


BigMen

Recommended Posts

  • Odpovědi 671
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jop :D

1:]Já nepotřebuji flashnout PSP. Já taky též umím flashnout PSP. :psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp:

2:ty nejseš normalní ty kreten zasranrj zpíčenej, promin ze ti fakt tak hodne nadavam ale, to je tema o lamecraftu a ne ze me budes dal ponizovat tak se prosím sklidni a pis jen o lamecraftu.

Já:Hele mladej,nemuzu za to,ze ses tak strapnil já se klidně bdu hádt přes PM a ten tvůj projev vyznil,jako by ti bylo 10-12

on:Je mi 13 a prosím na all zapomeňme.

Tak aspon vidíte,kam ta dnešní mládež spěje...:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jop :D

1:]Já nepotřebuji flashnout PSP. Já taky též umím flashnout PSP. :psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp:

2:ty nejseš normalní ty kreten zasranrj zpíčenej, promin ze ti fakt tak hodne nadavam ale, to je tema o lamecraftu a ne ze me budes dal ponizovat tak se prosím sklidni a pis jen o lamecraftu.

Já:Hele mladej,nemuzu za to,ze ses tak strapnil já se klidně bdu hádt přes PM a ten tvůj projev vyznil,jako by ti bylo 10-12

on:Je mi 13 a prosím na all zapomeňme.

Tak aspon vidíte,kam ta dnešní mládež spěje...:roll:

Njn dneska skoro kazdej 13 letej parchant pres net machruje ale normalne by ti vubec nenadal by se bál vo hubu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu to bylo jen pět minut ? :D Ten čas letí. :D

Ano,spustil jsem,loadnul jsem svět,našel cave,zabil 1 zombie,pak se jich tam vyrojila celá horda tak jsem dal Nuke,zabilo mě to a respawn nefungoval,po chvíly se to vyplo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já flash mám normálně mi tam ISO hry jedou skoda ze ten S4inex lamecraft neni v isu aspon teda myslim ale kdyz to tam hodim v raru pise mi to corupted data danfri nevis co s tim ???

Musíš ten rar rozbalit a hodit do PSP/GAME jen složku s EBOOT.PBP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu