Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaké máte zkušenosti s HEN 6.35 PRO-B?


Rustli

Recommended Posts

Chtěl bych se zetat,jaké máte zkušenosti tímto Henem.Jdou vám všechny ISO/CSO hry?Má hodně chyb nebo už je vyladěný?Přemýšlým o něm,a nechci dělat Upgrade a potom z toho nemít nic :(. Pokud znáte nějakou alternativu,abych nemusel PSPčko flashovat,tak mi prosím hoďte odkaz. :) Mám PSP FAT(1000) s FW3.95.

Díkes za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud nechceš PSP flashovat klasicky třeba na 5.50 Gen (či Prometheus 4) tak bych za sebe doporučil CFW 6.20 PRO B4 Permanent, který je nastálo, ale do flash0 paměti zapíše jediný dva soubory, takže nepřepisuje celej fw jako 5.50 Gen. Jinak Pro B4 je už vypracovanej ISO/CSO fungujou skvěle zatím jsem nenarazil na jedinou hru která by nešla, online hraní taky jde. A pokud tedy nechceš mít permanentní CFW tak se můžeš rozhodnou mezi 6.20 a 6.35 PRO B4 jsou úplně naprosto shodný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu