Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak spustit ISO/CSO hry na 6.31/6.35/6.36!


Zinglbee

Recommended Posts

  • Moderators

Signed 6.31 / 6.35 / 6.36 PRO HEN (v3)

Samotný Hen nespustí ISO/CSO hry, k tomu je třeba ISO Loader - níže.

Download: Hen for 6.36 Hen for 6.35 Hen for 6.31

EBOOT.PBP pro Váš OFW zde.

Návod:

- Stáhněte archív

- Zkopírujte soubor "EBOOT.PBP" do "PSP/GAME/HEN" (pokud složka HEN neni, tak vytvořte)

- Spusťte instalaci

- Hotovo!

Prometheus ISO Loader

Download: Prometheus ISO Loader

Návod:

- Stáhněte archív

- Rozbalte a složku zkopírujte do PSP/GAME/ (U PSP Go do interní paměti)

- Vytvořte složku ISO

- Do složky ISO vkládejte hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele já ti do toho nechci kecat, ale Hen 6.35 a 6.31 je už dávno zastaralý už asi 3 měsíce je cfw 6.35 Pro B, kde již dávno nepotřebuješ žádný ISO Loader a před týdnem jestli jsi si nevšiml vyšel 6.20 PRO B4 Permanent (který je nastálo) a 6.35 PRO B4 a už se chystá 6.20 a 6.35 Pro B5, takhle tenhle tut je tak akorát dobrý pro firmware 6.36.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Hoši, až tu odkroutíte to co já, tak mi něco můžete říct.

1) Zbytečný tut ? Ojaj, to asi ne .. minimálně ne pro 6.35

2) Pokud chcete rejpat, že je tu Pro B4 a vyjde B5, tak ano je ... v jedné době tu byl taky CFW enabler a Gen (ale to asi nepamatujete)

3) Upomínku můžeš leda dostat ty, za bl.bé kecy ..

A jak jsem řekl, chci aktualizovat topic pro začátečníky a to bez podkladů neudělám! omg :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O co vám k sakru jde? Buďte rádi že se alespoň někdo o fórum stará a myslím že právě zingl svou práci odvádí velmi dobře, dle mého ze současných 3 moderátorů psp sekce ji odvádí nejlíp

Ikdyž na druhou stranu musím přiznat že už je trochu bordel v sekci tutoriály, krapet se v tom člověk ztrácí. Myslím že by nebylo na škodu udělat nějakej rozcestník či tak něco aby se dalo alespoň trochu orientovat. Toto funkci plní i topic pro začátečníky ale pořád by to chtělo něco na zorientování se i pro ostatní a ne jenom pro začátečníky kteří se zajímají jenom o flash. Pokud by mi bylo požehnáno z vyšších míst klidně bych nějakej ten "rozcestník" vytvořil ale byl bych rád kdyby se k tomu někdo vyjádřil abych se s tím nedělal zbytečně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

No je tu Seznam tutorialu, podle mě víc udělat nejde. Každopádně bych mohl v následujících dnech tutorialy pročistit, protože jich tu je fakt hodně a navíc plno jich je starých, tak uvidíme. Díky za připomíňku.

Pokud máš nějaký nápad, tak PM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já to sem zase jako na truc přidám protože někdo mi smazal můj předchozí příspěvek k tomuto tématu, nechápu proč. Tento tutoriál je už k ničemu, HEN už je pěkně zastaralý (ani PSX hry na něm nejdou a o spouštění nových ISO her ani nemluvím), jedině ho použít na firmware 6.36, již před třemi měsíci byl na fw 6.35 vydaný CFW 6.35 PRO B, ve kterém je už ISO loader integrovaný, takže se tam nemusí dávat žádný prometehus nebo jemu podobné loadery. Nyní před 14 dny byl vydán CFW 6.20 Permanent a 6.35 PRO B4, který obsahuje mnohá vylepšení a nový ISO driver na kterém fungují téměř všechny hry teď se už chystá CFW 6.20 a 6.35 PRO B5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Mám 6.31 a v loaderu se mi neukažou ty hry ? Co stím je? ...

Tento HEN je už hodně zastaralý a nejde na něm plno her a ještě to dělá hrozné problémy zkus radši tohle http://console-forum.net/tema/119700-6-20-6-35-6-39-pro-b6-permanent-patch-29-5-update

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu