Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mistrovství Světa v Ledním Hokeji 2011 Slovensko-Diskuzní topic


hovnak

Recommended Posts

  • Odpovědi 87
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dneska v noci jsem se vrátil z bratislavy, radši se ani neptejte, kolik jsem dal za dva lístky. Zápas byl dobrý, bohužel jsme doplatili na neuvěřitelně hloupé vyloučení červenky. Na bronz našim věřím, jen to už musí zvládnou beze mne, další zápas bych už finančně neutáhl :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak máme bronzové medaile. Musím říct ,že tohle by herně z naší strany asi nejlepší MS posledních 10 let. Sice zlato nemáme ,ale předváděli jsme nejlepší hokej na MS ,jen těch asi 25 min ze Švédskem bylo špatných a na to jsme doplatili bohužel. Ale jinak říkám ,za celé MS palec nahoru.

Jaká je podle Vás All-Star MS pětka?

Moje je tato: Pavelec

Židlický Nikulin

Jágr Berglund Granlund

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak píše Damien, hlavně loni jsme měli štěstí jak z určitého otvoru klika, mohli jsme klidně skončil ve skupině a místo toho jsme měli titul. Letos byl ohromný zážitek být přímo u toho, chlastání s Finy a pak společné kdo neskáče není čech :)

Moje All-star:

Pavelec

Židlický-Nikulin

Jágr-Berglund-Imonen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu