Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dirt 3


mirzur

Recommended Posts

Zkus Richard Burns Rally ;) sice je to starší titul na pc a nemá úžasnou grafiku, ale je to rally a né arkáda...

Richarda mám už naučeného skoro nazpaměť :)

Mates ps3: Nevím, u mne je grafika výborná, pokud ti to dělají i jiné hry, skus třeba jiný hdmi kabel. Mě na káblu za 400 s pozlacenými konektory nepustilo přes 560p, ale na obyčejném šuntu za 100 z kauflandu mi valí 1080p.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak, jsem rád, že jsem si DiRT 3 stáhnul a nekoupil, protože větší ♥♥♥♥♥inu jsem snad v životě nehrál... auta jak z papíru, úplně nereálně zatáčej... spíš mám pocit, že řídím RC model než skutečný rally vůz :( achjo... proč to museli takhle ♥♥♥♥♥♥

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

nevim co proti tomu vsichni mate, tak to neni hardcore realny, od toho sou jiny hry. me se to naopak libi docela hodne... kdyz si rozumne nastavite obtiznost tak se s tim da na par hodin slusne zabavit, osobne jako + beru stary rally auta a "zavody do vrchu - trailblazer", gymkhama nebo blbnuti na parkovistu je docela dobry na odreagovani. multiplayer sem jenom zkousel ale u capture the flag muze byt sranda :).

PS: mozna je to jenom prvotni nadseni, moje druha hra na ps3, a odehrano cca 6-7 hodin ale fakt me to bavi. uvidime jakej na to budu mit nazor az dorazi GT5...

btw nehraje to nekdo online?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus, hraju to chvíli, snažim se najít někde plnohodnotnej manuál, abych pochopil co který mod vlastně znamená a co tam máš dělat. nevíte kde to stáhnout ? od včerejška zkoušim volant. na manuální řazení sem musel zapomenout ihned, jsem rád, že to tak nějak kočíruju a dojedu v mulťáku aspoň v čase:( jinak mulťák můžu dát každý úterý od 21.00 do půlnoci, takže kdyby sme se domluvili, rád si zajezdim s čechůnama:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu