Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dirt 3


mirzur

Recommended Posts

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

pro ty co je sklamani GT5 tak jenom proto ze nehraly predchozi dily jako je GT1 GT2......atd.... jinak v GT5 je nekonecno zavodu a ruznych souboju o prvni misto a take se tam bude postupne dodavat co nejvice aut a to vse diku UPDATE...ktere co tyden vychazeji....takze z jakeho duvodu sklamani??? cekali ste niceni auta upadnuti kola pri vetsim narazu nebo dokonce vybuch vozu :D jako GT5 ze vsech tech serii je nejdokonalejsi...zavodni SIMULACE...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dneska mi Dirt3 přišlo, zatím pocity rozpačité. Celkem mne naštvali pouze 4 víceméně regiony pro rally (Finsko, Norsko, Keňa a USA).

A taky že některé auta (zatím vím o 4) se odemknou jen při zadání onlinepassu. Nemáš konzoli na netu? Nejde PSN? Smůla, si o pár aut chudší. A absolutně nechápu chybějící Fabii S2000, když je tam peugeót i fiat.

Naopak potěšili historické vozy a KONEČNĚ změny počasí. Grafika solidní, ovladatelnost a jízdní model si můžeš celkem dost navolit. Od toho, že ti auto bude samo brzdit až po vypnutí ABS. O víkendu snad zapařím víc, ale teď po odehraných cca 2 hodinkách mi trojka přijde jen jako datadisk k 2 s pár auty navíc.

EDIT: Jo a tu slavnou gymkhamu jsem zatím nezkoušel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zmena pocasi je tam primo za jizdy?

Zatím mne to nepotkalo, ale jak píšu, hrál jsem to cca 2 hodinky. Buďto bylo slunečno (finsko) nebo chcalo jako prase (USA)

Hm potěšil jsi mě,mě příjde zítra,ti co to mají na xbox360 si to celkem chválí tady: http://console-forum.net/tema/122115-dirt-3-xbox360-region-free-marvel

Dvojka je super,jde hlavně o zábavu a pokud je na tom Dirt 3 podobně tak budu spokjený...

Pokud tě bavila dvojka, tak trojka je to samé v bleděmodrém trojúhelníkovém :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím mne to nepotkalo, ale jak píšu, hrál jsem to cca 2 hodinky. Buďto bylo slunečno (finsko) nebo chcalo jako prase (USA)

Pokud tě bavila dvojka, tak trojka je to samé v bleděmodrém trojúhelníkovém :)

A to doslova :-) Tak to bude super,koukal jsem na recenze všude možně po světě a koukám že se hra hodně povedla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem měl konečně trochu víc času pořádně 3 prubnout. Ta slavná gymkámá je podle mne kravina nejhorší. Auta jako obvykle v dirtu trošku plavou, navíc jsou tratě v gymkámě (alespoň zezačátku) takové malé a člověk má co dělat, aby přijel do cíle s autem a ne s vrakem.

Taky další novinka, jízda driftem, mne nechytla. Drift už cpou do každé voloviny a kdyby místo něho raději přidali pár dalších lokací do rally, udělali by líp.

Proboha živého, udělejte už někdo hru, kde si vyberu auto, odjezdím v něm celou sezonu na více tratích, než je prstů na jedné ruce. V alespoň trochu dobré grafice a solidním ovládáním. A pokud možno, ať na ní nedělají italové od Milestone.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dirt už je doma akorát mě zarazilo že zezadu na obalu je 720p takže jsem si řekl ani full hd to neni no a ješte víc mě zarazilo když mi televize ukázala že to jede ne na 1080 na 720 ale jenom na 720 na 560 nebo kolik to je a nic hezkýho to teda neni máte to stejne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem měl konečně trochu víc času pořádně 3 prubnout. Ta slavná gymkámá je podle mne kravina nejhorší. Auta jako obvykle v dirtu trošku plavou, navíc jsou tratě v gymkámě (alespoň zezačátku) takové malé a člověk má co dělat, aby přijel do cíle s autem a ne s vrakem.

Taky další novinka, jízda driftem, mne nechytla. Drift už cpou do každé voloviny a kdyby místo něho raději přidali pár dalších lokací do rally, udělali by líp.

Proboha živého, udělejte už někdo hru, kde si vyberu auto, odjezdím v něm celou sezonu na více tratích, než je prstů na jedné ruce. V alespoň trochu dobré grafice a solidním ovládáním. A pokud možno, ať na ní nedělají italové od Milestone.

Zkus Richard Burns Rally ;) sice je to starší titul na pc a nemá úžasnou grafiku, ale je to rally a né arkáda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu