Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CF 3.60 M33 (PSP Slim !!!!) - N�VOD


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 288
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

není to DG ;)...v PSP zůstává původní FW jen se naflashuje pár souborů který umožňujou hraní HB/ISo ;)..samozřejmě že všechny funkce zůstaly ;)

JJ, pravda ja to rikam jen tak z renesance, sak vite jak to myslim.

BTW fahci mi na tom Bookr coz je u mne HB cislo jedna a bal jsem se ze by na slimu kvuli zminene nekompatibilite nesel. Tedkon se muzu FATu klidne zbavit. Nechcete nekdo konzoli s nabijeckou za 3500,- (dyztak pouze na PM)

tekken90

Hele fakt ti ta Johanka nesla? Protoze mne beha uplne v klidu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkoušel sem jen na rychlo......nešla ani s UMD ....

Tak to mozna jen chce pohrat s nastavenim v recovery. Ja jsem hned po downu (sakra jak se tomu ma vlastne rikat? Hacknuti, cracknuti? :)) spoustel vse co mam na karte - wormse2, princeRS, monstry2, johanku a bookr a vse naprosto v poradku. A diky za navod pekne mi to podle nej vyslo:D

abych vam rekl pravdu, docela jsem se tesil az budu na chvili legal, abych zjistil jake by to bylo bez iso her, jen dema locoroco....:lol:

To mi povidej, jsem koupil origosky tekkena a rr2, jako do zacatku nez se objevi CF no a ani jsem nestih zacit je hrat:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám velkou prosbu mohl by mi někdo s tím Slimem pomoct chci hrát ty ISA.Už nemám prachy na nový hry.Prosíím.Sem z prahy ale klidně někam zajedu.Konkrétně jestli bys mohl ty Tekkene,nebo když bude ochotnej někdo i jinej klidně vám za to něco připlatím.čau lukáš:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem si chtěl jit koupit Slima ale co se mi stalo:

Takže přišel sem cely nažhaveny do obchodu, kounu do vitriny kde maji PS 2,3 a čekam že tam bude i muj PSP ALE kde nic tunic. takpřijde prodavač a zeptase co potřebuju no řeknu mu jestli maji to PSP z te akce a on chvili přemyšli a pak řekne "co je to PSP?" ja sem myslel že se poseru smichem. no tak zašel pro dalši prodavačku ata už věděla co je PSP ale nemohla ho nikde najit tak šli obadva k PC a tam hledali v nějakem jejich seznamu Sony PSP ale prd tam našli. tak zavolali vedouci ta přišlo koukla do PC a taky nic nenašla. potom zavolala do prodejny v Kravine,Orlove,FM a tam se dozvěděla že PSP Slim/Lite jsou objednane jenom 2 pro 13 prodejen :-) když mi to řekla hodil sem na ni vražedny pohled. ona vzala telefon zavolala do prodejny v FM kde mělo přijit to 1 PSP a řekla jim že tady ma zajemce tak jestli by ho nemohli poslat do Třince oni souhlasili ALE řekli ji že dostali Email že se dodavka zpozdila a PSP ktere jim mělo přijit 11.9. jim přijde nejspiš až zitra tak ho hned když přijde do prodejny v FM pošlou do Třince takže by mělo byt v prodejně v Třinci v ponděli dopoledne. no vedouci dala vizitku vizitku a mam ji v ponděli kolem 12 zavolat jestli tam PSP už maji . takže doufam že to PSP budou v ponděli mit a jestli ne tak jim tam ten obchod rozmlatim.

a tak chci někde do ponděli sehnat nějakeho ochotneho típka co by mi tam nahodil ten FW 3.60 M33

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem si chtěl jit koupit Slima ale co se mi stalo:

Takže přišel sem cely nažhaveny do obchodu, kounu do vitriny kde maji PS 2,3 a čekam že tam bude i muj PSP ALE kde nic tunic. takpřijde prodavač a zeptase co potřebuju no řeknu mu jestli maji to PSP z te akce a on chvili přemyšli a pak řekne "co je to PSP?" ja sem myslel že se poseru smichem. no tak zašel pro dalši prodavačku ata už věděla co je PSP ale nemohla ho nikde najit tak šli obadva k PC a tam hledali v nějakem jejich seznamu Sony PSP ale prd tam našli. tak zavolali vedouci ta přišlo koukla do PC a taky nic nenašla. potom zavolala do prodejny v Kravine,Orlove,FM a tam se dozvěděla že PSP Slim/Lite jsou objednane jenom 2 pro 13 prodejen :-) když mi to řekla hodil sem na ni vražedny pohled. ona vzala telefon zavolala do prodejny v FM kde mělo přijit to 1 PSP a řekla jim že tady ma zajemce tak jestli by ho nemohli poslat do Třince oni souhlasili ALE řekli ji že dostali Email že se dodavka zpozdila a PSP ktere jim mělo přijit 11.9. jim přijde nejspiš až zitra tak ho hned když přijde do prodejny v FM pošlou do Třince takže by mělo byt v prodejně v Třinci v ponděli dopoledne. no vedouci dala vizitku vizitku a mam ji v ponděli kolem 12 zavolat jestli tam PSP už maji . takže doufam že to PSP budou v ponděli mit a jestli ne tak jim tam ten obchod rozmlatim.

a tak chci někde do ponděli sehnat nějakeho ochotneho típka co by mi tam nahodil ten FW 3.60 M33

loleq...tak to ti nezavidim:D takovy lamy jsem nevidel...nevi co je PSP?kde zije?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu