Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CF 3.60 M33 (PSP Slim !!!!) - N�VOD


tekken90

Recommended Posts

Zdravim...jeste nejsem hrdym majitelem PSP,ale brzy bych si ho chtel koupit..a jelikoz z bazaru ho nechci,asi budu muset koupit slima....chtel bych tam hrat hlavne ISA,takze by se hodil nekdo ,kdo bydli v Ostrave a kdo by mi s tim pomohl...je tady nekdo takovy???:roll: ..predem diky:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 288
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Právě jsem se vrátil z Prahy, díky Anonymous_ovi už mam ve svym Silver Slimu CFW a jedu ISA! Super.

Trvalo to tak 30 vteřin. Měl připravenou pandora baterku i pamětovku, vložil do mýho slima a hotovo.

Tímto mockrát děkuju tomuhle týpkovi a můžu jedině doporučit (jako jedinej se mi ozval a nabídl se, že mi to v Praze po škole udělá)!

Mějte se a vy všichni, kdo chcete do slima CFW domluvte se s někym kdo to umí a zajeďte za nim.

Čus, mějte se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi nevíte pls, jak si ve slimu fw 3.60 M33 přehraju video???

At ho hodim do MP_ROOT\100MNV01 nebo ISO\VIDEO nebo přímo jen do VIDEO, tak film tam prostě neni...

Dik

P.S. film návštěvníci z czsharu...(jsou tam oba soubory - video i náhled)

a máš ho překonvertovaný? avi ti to nepřehraje....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po stopadesátý řikam...

mam filmy odsud z fora (MP4, malý rozlišení, atd. atd.), žádný AVI, žádná konverze, a prostě nejde.

Ať to hodim do jakýkoliv složky, tak to prostě nejde. Nějaký video to najde jenom ve složce VIDEO, ale to pak napíše unsupported format.

Tak co teda, víte někdo jak na to nebo ne?

Každej píše at to překonvertuju, nebo že mam špatný video, ale všechno je to odsud z fora - filmy do PSP, zatim nikdo nevěděl jak na to.

PSP SLIM 3.60 m33.

DIKY.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za odpověď. Prodam slima, kterej bohuel neumí MP4ky :-/

slim umimp4 jen si je musis sam prekonvertovat treba pomoci divx4psp a nekoukej na to ze jsi to stahoval zde z fora_ proste to zkonvertuj znova,nebo si stahni aplikaci do psp pmpplayer..

a neptej se na nic zde, tu si toho moc lidi nevsimne.. udelej vlastni topic nebo napis do shoutboxu,ale vsem filmy jdou jen si pohrat s konverzi :]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S konverzí si rád pohraju...pučim si film z DVD půjčovny a zonvertuju si to....

Na co teda budu stahovat MP4ku s rozlišenim pro PSP (už s komprimovanou kvalitou), která se musí znova komprimovat do stejný MP4ky??? Co to je za hovadinu? Proto stahuju MP4ku s rozlišenim 420x... aby to šlo v PSPčku.

Když budu 10x komprimovat zkomprimovaný video, tak aby se pak taky na to dalo koukat. Teď jsem stáhl další MP4ku pro PSPčko....stejnej problem: "unsupported format"...

Asi SLIM M33 neumí stejnej formát MP4ky jako FAT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

andre: Já používám na konvert z DVD CloneDVDmobile a mam snim docela dobrý zkušenosti ;)

dik,ale kdybych chtel jiny program otazka by znela trochu jinak:) no ja mam jeste psp movie creator,ale na kvalitu je XviD4PSP bezkonkurencni....nevite teda nekdo jak na ty title z DVD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh tak dneska mám konečně Slimaka daneho na 3.60M33 je to parada....:) udelal mi to Anonymous...bez problemu bylo to za 20vterin hotove ani ne...:D takze muzu vrele doporucit anonymouse...funguje mi mi vsechno jenom jsem ted pryc a zapomelsjemsi umd disk a nemuzu hrat...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tekk : mas chybu v tomto bode :

Stisknout R+L pro odinstalování 3.60 M33 a nainstalování původního 3.60

Ma tam byt :Stisknout R+L+TRIANGLE pro odinstalování 3.60 M33 a nainstalování původního 3.60

Ted sem to testoval a divil sem se ze mito s tim L+R nejde a nasel sem to v readme :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu