Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 12


Mike55

Recommended Posts

FIFA 12

Nejnovější číslo francouského OPM přineslo první odhalení fotbalového simlátoru FIFA 12. Mezi největší letošní novinky patří tzv. Impact Engine pro realističtější zobrazení fyzických hráčských potyček, vzájemných šarvátek a z nich třeba vyplývajících zranění. Impact Engine má totiž sledovat každou část hráčova těla, např. stehna či kolena a asi podle síly nárazu pak třeba vyvozovat, zda fotbalista z potyčky vyjde jen s pohmožděninou nebo se zraněním. Zranění si tentokrát sportovci přivodí třeba i z nešťastného sklouznutí po míči.

Další nově přidaný systém se jmenuje AI Vision a má zajistit opravdovější přihrávky, takže když fotbalista předá míč hráči mimo své zorné pole, bude existovat menší šance, že zamíří správně. Na umělou inteligenci má mít obecně větší vliv rozšířená služba Personality Plus a celková AI bude prý trochu lidštější, takže hráči se budou chovat dle svých skutečných dispozic a zkušeností - uvidí-li, jak se na ně s míčem řítí Fabregas, budou třeba o to opatrnější.

Samotné zápasy budou nějak jinak uváděné, prý po vzoru anglických stadionů a tamních fanoušků. Ve hře se objeví také tři nové stadiony s lavičkami u trávníků a podle OPM nějakými "úžasnými světelnými efekty". Levou páčkou na ovladači půjde s míčem krátce driblovat, ve hře přibude nová kamera umístěná podstatně blíž hřišti a FIFA 12 konečně obsáhne i nový, ergonomičtější a přehlednější systém menu. Co tomu říkáte?

Nový herní engine Impact je největší změnou, kterou vývojáři z EA Canada udělali v celé sérii FIFA od chvíle, co ji začali přepracovávat pro nové generace konzolí. Alespoň to v nejnovějším čísle OXM tvrdí designér nadcházející FIFA 12, Aaron McHardy. Doposud dopředu spočítané kolize hráčů a výpočty zranění v letošním díle fotbalu nahradí opravdový fyzikální systém, který celkové hře jen dodá na realističnosti. "Máme díky tomu přesnější propočty, více pracujeme s váhou těla a realistickým výsledkem situace na základě nejrůznějších drobností," řekl designér.

Nový engine tak spočítá i velmi náročné situace, jako třeba když se obránce bude snažit zastavit soupeře tím, že mu zablokuje nohu. Pokud bude prchající útočník mít svoji váhu již přenesenou dopředu, s největší pravděpodobností vyvázne, jinak ho ale soupeř ošklivě skolí. Díky novému enginu také hráči třeba nepřestanou driblovat s míčem poté, co se o ně někdo otře tělem. FIFA 12 obsáhne vylepšení i po stránce obrany nebo zařazení hráčů s nálepkou Pro, kteří prý na hřišti snadno otočí průběh zápasu.

VIDEO S NOVINKAMI - DOPORUČUJI

http://www.youtube.com/watch?v=V6WnNDieX1w

VIDEO Z HRANÍ

http://www.youtube.com/watch?v=0m8jpYwjE6s&feature=player_embedded

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 356
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

žřejmě to tak bude, Fifa 11 má dobrý základ, když přídají ten Impact Engine a vylepší to skandování fanoušků tak to bude dobrý, ještě by mohli vylepšit karieru, sice převážně hraju online, ale někdy si zahraju i tu karieru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spiš by měli vylepšit absolutně nereálné chování ostatnich spoluhráčů,kteří hrají s vámi v kariéře,je až neuvěřitelné jak ♥♥♥♥♥♥ní jsou...vy hrajete za jednoho hráče a zbytek hrajou jak dvouletý děti,žadnej presink,žadnej zajem o balon,narážej do sebe ,nevyhybaj se druhejm,prostě retardace...a to nemluvim o ovládání,vy na analogu nastavíte střelu milimetr doprava a střelíte padesat metru od brany...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spiš by měli vylepšit absolutně nereálné chování ostatnich spoluhráčů,kteří hrají s vámi v kariéře,je až neuvěřitelné jak ♥♥♥♥♥♥ní jsou...vy hrajete za jednoho hráče a zbytek hrajou jak dvouletý děti,žadnej presink,žadnej zajem o balon,narážej do sebe ,nevyhybaj se druhejm,prostě retardace...a to nemluvim o ovládání,vy na analogu nastavíte střelu milimetr doprava a střelíte padesat metru od brany...

to by měli, chování spoluhráčů v karieře je opravdu na prd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ono asi neni snadný to "naprogramovat",aby ty komentátoři neřikali hovadiny,ale některý "přeřeky" nebo jak to řict,jsou važně nemístné a dmntní...mě ten komentář je vcelku u zadku,mě spiš vadí dmnce spoluhráčů a nereálnost ovládání...ta grafika je sice pěkná,od počítače o dvě třídy vejš,ale na počitači z toho mám lepší pocit(posledni na PC jsem hrál fifu 09),jelikož je to reálnější to ovládání,i na PSPčku je to tisickrát reálnější a přijde mi to ,že na konzolích je to ovládání fakt pro lidi,co to hrajou každej den a vědí,kdy vystřelit tak a tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde hlavně o to že každý nový ročník FIFI si musím zvykat na nové ovládání a to mě vadí nejvíc. Nemám tolik časů na hraní, takže mi to trvá déle.

to chápu, ono to opravdu trvá déle, než si člověk zvykne, viz můj přechod z fifa wc na fifa 11, taky jsem si zvykal hoodně dlouho

jde o to, že hra je opravdu hodně reálná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych od novy fify privital lepsi rozhodci a hlavne lepsi chovani u offisidu naprikla balon leti na hrace v offsidu ale obrance ho zachyti a ihned zaklada protiakci ale v tom rozhodci piskne a jelikoz u offsidu okamzita rozehravka neni tak se ani tak nelze k protiutoku dostat.Taky by se mhli hodne zredukovat doby nahravani nekdy cekam docela dlouho na nahrani i menu nebo treba v kariere strasne trva nez se projede tyden v kalendari.Nejvic bych ale uvital lepsi system pro hrace co ukoncuji online zapasy kdyz prohravaji, proste ten kdo to ukonci at uz v prvni nebo posledni minute prohral a at uz to je z duvodu vypadku netu nebo jineho. atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

no doufam, ze to vymakaji tak, ze toho zkoseneho hrace v 4:33 odnesou na nositkach...nebo zase se jen otrepe a za vterinu uz beha jako cipera? za celou dobu hrani fifa10 a 11 se mi behem zapasu nezranil ani jeden hrac :D vzdycky jen pri simulovani zapasu, simulanti jedni :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu