Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 12


Mike55

Recommended Posts

Jestli ne, tak mi ji pošli, ok? Jinak mně docela vadí, že tam česká liga není, nevím ale za co teda chtěli ti češi tolik peněz, měli by byt hrdí,že tu českou ligu chce někdo někam dát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 356
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

musis jit pres menu do te ligy, vybrat si v tabulce hrace a toho pozves do zapasu, ze je to zapas do ligy se pozna tak, ze nemuzes zmenit tym za jiny, nez sis vybral na zacatku...po skonceni zapasu se prictou body a muzete hrat odvetu, pokud chcete...

zacit teoreticky muzeme, ale jeste chybi 2 hraci...zalezi jestli chcete pockat, nebo zacit hrat rovnou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, strucny navod na to jak potvrdit pozvanku do ligy (mam hru v anglictine, takze pokud to mate cesky mate smulu):

Najedte v menu na ONLINE MODES->MY FIFA 12 ONLINE->PLAYER HUB. Tady se vam otevre profil, kde mate pozvanky, staci jen otevrit a potvrdit vstup do ligy.

Pravidla jsou takova, ze kazdy hraje s kazdym 2x, snazte se hrat bez nadavek a hlavne si nerozbijte ovladac:)

svou ligu potom najdete v ONLINE MODES - CUSTOM GAMES - MY LEAGUES...tam vlezete a muzete nekoho vyzvat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste mi v hlave lezi jedna vec:

nez nekoho pozvete do zapasu, podivejte se, prosim, v ONLINE FRIENDILES, zda ten dany hrac prave nehraje jiny zapas...neni moc ok, kdyz se snazim vyhrat zapas proti nekomu jinemu a kazdych 5 minut mi prijde pozvanka do ligy od 5ti hracu naraz...a pak jste nastvani, ze neodpovim... NEMÁM ČAS ODPOVĚDĚT, KDYŽ HRAJU ONLINE :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste mi v hlave lezi jedna vec:

nez nekoho pozvete do zapasu, podivejte se, prosim, v ONLINE FRIENDILES, zda ten dany hrac prave nehraje jiny zapas...neni moc ok, kdyz se snazim vyhrat zapas proti nekomu jinemu a kazdych 5 minut mi prijde pozvanka do ligy od 5ti hracu naraz...a pak jste nastvani, ze neodpovim... NEMÁM ČAS ODPOVĚDĚT, KDYŽ HRAJU ONLINE :D :D

OK. Já tam ale vždy jen vidím "FIFA 12". Jak poznám že ten člověk hraje zápas?

díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v online friendlies...kdyz treba chces hrat match s kamosem a pres tohle menu ho zves...tak to u jeho nicku pokazde vidis, jestli si jen kope v arene, nebo kouka nekde v menu...nebo hraje zapas, vzdycky to tam je :)

primo ve fife, nemyslim v ps3 friend listu

Aha. OK. Na XBOXU to bylo právě ve friend listu v menu xboxu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu