Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 12


Mike55

Recommended Posts

  • Odpovědi 356
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...

Ahojte,

už 2 dny mám problém, že se mi nechce spojit online 1vs1 sezóny. Dokonce včera se mi zobrazily staré soupisky v nastavení mužstva.

Další problém je, že když se mi nespojí hra, tak pak když listuji mužstvama tak mají všechny soupisku FC PORTO (tedy můj preferovaný klub v nastavení). Pak musím vyskočit až do hlavního menu a poté znova dát 1vs1 sezóny aby se soupisky opravily. Máte taky tento problém?

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba tentokrát bude FIFA 13 jen stahovatelné DLC :blejt:

Ale zas abych nekřivdil tak musím říct, že je to dobrý fotbal.

to prepisovani vsech soupisek jednim tymem se mi stava taky, sice ne casto, ale stava...je to zabugovane no :)

skoda, ze jeste nevime nic o novem dilu...minuly rok nas masirovali uz od dubna :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že i jo. Stačí když opraví bugy. Kadlecovi dají masku na frňák. A Ronaldovi poníží atributy protože to není možné jak nejde chytit ani mu sebrat balon.

myslíš, že nám dají nové dresy a upravené soupisky a možná opravený engine? :D ono by to i stačilo :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mam porad v riti. Nejde me hrat online, vzdycky mi to napise ze spojeni bylo ztraceno a mam vyhledavat znovu. Ja se na to vyseru. Zrovna kdyz se me zacalo se Zenitem darit (o:

Na webu pisou ze to mozna bude tim ze je bug v synchronizaci mezi hraci co maji DLC EURO a ti co nemaji...

to prepisovani vsech soupisek jednim tymem se mi stava taky, sice ne casto, ale stava...je to zabugovane no :)

skoda, ze jeste nevime nic o novem dilu...minuly rok nas masirovali uz od dubna :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci se poradit...posledni dobou se mi stava, ze se mi hra sekne v tom case mezi nahranim zapasu, kdyz jsem jakoby v arene (online), tak musim vypnout celou hru a najet znova...pomuze smazani a nainstalovani znovu? mam ji z PSN...

jen teda nevim, jestli se mi s tim nesmaze uplne vsechno, nebo savy mi zustanou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ani nemluvte. Já jsem už 14 dní nasraný. Po tom posledním updatu se nemůžu připojit na online zápas. Vždy mi to napíše spojení přerušeno a pak se rozje...bou ty soupisky.

Jediné co mě jde online je EURO. Ale to je tak nevybalancovaná konina, že kdyby to šlo tak to reklamuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi ten disk s FIFOU vyhodím do řiti. Níže jen pro info zasílám obrázky co se mi už 14 dní děje.

Prostě mě nejde spojit 1vs1 online zápas.

Takto mám nastaveno před vyhledáním zápasu:

45f56b4192.jpg

Toto se napíše během vyhledávání:

23930d27f4.jpg

No a pak se mě takto rozjebou soupisky. Prostě se tam zobrazí soupiska podporovaného klubu. A pak ať přepnu na jaký koliv tým tak pořád stejné. Musím vyskočit až do hlavního menu a pak znova dokola stejná chyba.

01b12f05d6.jpg

Má taky někdo takový problém? Přáteláky s friends normálně jdou dokonce i online mód v DLC EURO jede normálně.

díky,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty soupisky se mi přehazují relativně pravidelně a nevím jak ty,ale já se třeba pžipojuju k zápasu na popáté, někdy hůř. Netuším čím to je,ale mohlo by to třeba být tím,že jsi tento měsíc projel stahovací limit a teď se ti zpomalil net. Prověř to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kejsi: Save data si normálně zazálohuj a zkus to smazat a nainstalovat znovu pak to zkus bez savů a pak s nima jestli bude změna. Jinak mě to občas taky zamrzne, ale ne doslova, jsem v aréně ale třeba několik minut, tak si kopu na bránu a za pár minut mě to hodí do zápasu, když to protějšek taky vydrží tak hrajem, když ne tak se načte zápas a ukáže se opuštění zápasu druhou stranou, ale je to lepší než znovu zapínat celou hru, jinak takhle se mi to seklo jakože celá konzole jen jednou, tak jsem udělal restart a recovery a od tý doby v pohodě nehledě na updaty ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za rady, ale už to prcám :D fakt mě ta fifa už jebe, budu si hrát jen příteláky a žádné soutěžení a honění za bodama, pak u toho jen raplím, když má soupeř protiútok a můj poslední obránce chytne křeč do nohy :D takže budu v klidu a míru čekat na fifa 13

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No abych pravdu řekl, tak než jsem začal hrát fifu 12, byl jsem flegmatik :D jinak ono se to dá řešit, musíš si hlídat vysílení hráčů, popřípádě chytře střídat a občas uspořádat formaci tak, aby to hráči přežili až do konce ;) docela jsem si na to zvyknul a jde to, nic méně fifa mě už stála novej ovladač, několik cigaret navíc, pár hádek s přítelkyní a občas mi to možná přivodilo horečku :D takže souhlasím, že na nervy je to docela oříšek a už se těšim na fifu 13 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, to by me taky zajimalo, koukal sem do "saved data utility",ale tam je jen jeden soubor pro vsechny vytvorene formace...

Ahoj. Tak uz jsem na to prisel. Musis smazat osobni profil. Pak si znovu spustit hru a nedavat ano na tu otazku zda chces prenest nastaveni. Ja jsem dal ne a formace zmizely. Nicmene mam porad problem ze mi blbne pripojeni k online hre 1vs1 sezony. Pratelaky a vlastni zapasy online ale jdou normalne. Takze je chyba nekde na strane ea.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu