Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 12


Mike55

Recommended Posts

Já si myslím že je EA spíš přetížený . A až teď jsem se sem kouknul tak to píšu až teď , asi před 2 týdny sem zapl FIFU 09 a psalo tam připojování k EA a na poprvé se to nepřipojilo , tak zapnu po druhý a taky nic, zapnu po třetí a už to jde , ale jak mile se chci připojit k zápasu tak to zase vypadne . To je to samý jako u NFS ( kde EA taky vypadává ) :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 356
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Pro starší verze her už servery dávájí mimo provoz - samozřejmě marketingový tah, podle mě je mimo provoz i fifa 10, ale to nevím jistě. Jinak ještě co se týká fify 12 online, tak se mi často stává, že to hledá soupeře a fakt docela dlouho, potom musím vyhledávat znovu, takhle třeba 15 minut a pořád nehraju zápas. Pak jsem zkusil to občas proklikat, prostě dávám pořád křížek jakože vyhledávat a zase zrušit pak kliknu na vyhledávat a hned mi to najde soupeře. Taky mi vadí, že z ničeho nic občas spadnou servery ikdyž internet běží dobře. Jsem zvědavej, jak to bude vypadat ve třináctém ročníku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za sebe musím přiznat, že mě FIFA 12 hodně baví. Hrával jsem i Pro Evo, ale od roku 09 jen FIFU. Podle mě se to hraje velmi dobře, pochopitelně je tam spousta nedodělaných věcí (přepadávání vlastních hráčů jeden přes druhého v pokutovém území, stamina hráčů s ohledem na to že někdo presuje celý zápas a v 90 minutě sprint přes celé hřiště na 100%, hlavičkové souboje ve vápně, při odkopech se často stává že prohrajete hlavičku která pak míří vždy na volného útočníka vašeho soupeře který pak valí sám na branku...). Ale jinak se musí nechat že to EA dělá dobře. Dobrá prezentace, atmosféra, na manuální ovládání zážitek z fotbalu...

Bohužel to kazí nestabilita online a bugy ve hře (nemyslím tím samotné hraní zápasu). Mě to za poslední 2 týdny hodně pokazilo celkový dojem. Nejsem žádný maniak, ale když se chci po práci odreagovat a dát si fotbálek a není možné si zahrát online kvůli serverům a nevím co ještě tak to celkem sere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stamniu, nahrávky, bugy atd bych přešel, ale co mi nejvíc pije krev hlavně v online je, že když si předkopnete pravým analogem míč a protihráč vás lehce přizastaví (není to faul) a prostě vás zbrzdí, balon poodjede trochu dál a když se k němu dostanete jako první, tak balon vystřelí jako raketa a většinou do autu. Prostě jakoby tam zůstalo natažený to předkopnutí až do příštího dotyku s balonem a to mi příjde jako velkej nedostatek, stejně jako jde zrušit střela by se mělo automaticky rušit i toto, protože jsem nedávno byl s balonem před vápnem, obránce mě přizastavil zrovna v předkopu míče, přeběhl jsem ho a balon opět vystřelil jak raketa a dojel až do rukou golmana, jinak není důvod abych se nějak moc vztekal kromě zmiňovaného srážení spoluhráčů a nevšímání si balonu když jde zachránit ještě před čárou a podobně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

při odkopech se často stává že prohrajete hlavičku která pak míří vždy na volného útočníka vašeho soupeře který pak valí sám na branku...

jojo kvůli tomu už jsem se naučil nevykopávat balón rovně, ale aspoň do strany...takové góly potom zamrzí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.officialplaystationmagazine.co.uk/2012/05/15/6-reasons-why-fifa-13-will-retain-its-virtual-title/

další info o FIFA13...(angličtina výhodou:D)

hodně mi udělal radost bod 5 = už žádné ♥♥♥♥♥♥ní nabíhání do ofsajdů a situace, kdy oba útočníci čekají na mou přihrávku v of., když ja tvořím akci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty obrázky vypadají jako z fifa 12 :D jinak jsem už jinde asi před týdnem postoval českou verzi (není totožná) je to jen zběžný pohled, kdyby se někomu nechtělo plácat v angličtině :D http://www.konzolista.cz/articles/onearticle/?link=fifa-13-ma-prvni-informace-a-obrazky-168424&sekce=novinky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj tohle uz je druha verze novinek, kazdopadne ta anglicka má trochu sarkasticky (posměvačný) nadech, takze se mi četla lépe...aspoň do EA někdo štouchne, než jen tupě překládá info

jo a pěkná ikonka :D si mě kdyžtak přidej, můžem zahrát přátelák

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tak je to pravda, EA se většinou přechvaluje a ještě pořád dělali mediální souboje jakože EA vs. KONAMI (FIFA vs. PES) atd, sice se to řeší pořád ale podle mě ať si každej vybere co chce ;) jinak moc nevěřim tomu, že fifa 13 přinese převratný změny enginu a když vyřešej chyby z 12 dílu, tak zas příjdou chyby z 13...Já hraju fifu 14 let, když to vezmu tak, že jsem začal u 98 a za takovou dobu neudělaj dokonalejší fotbal? :D to už je nějaký divný. Mimochodem přidám si tě a jakou ikonku myslíš? :D Jinak v jaký jsi divizi, jestli teda nehraješ FIFWC nebo jiný režimy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na týhle generaci konzolí už se asi ničeho převratného nedočkáme, si myslim...

myslím tu prdelku vlevo, takže avatar :D

nějakým zázrakem sem se dostal do 2. divize, ale od té doby už hraju jen přáteláky s kámošema...FIFWC nehraju, v UT mám nějaký tým vytvořený, ale na to už jsem taky půl roku nešáhl...

ale teď už nehraju tak moc sweaty...spíš na pohodičku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný, já byl dlouho ve 3. divizi, jenže pak jsme s přítelkyní dělali house party lehkou, ožrali jsme se, zapli jsme PS3 no a po víkendu jsem zjistil, že jsem v 6. divizi :D takže mi kamarádi pomohli k několika sestupům a od tý doby jsem neměl chuť prodrat se dál :D hraju se známým, kterej žije v Irsku dáváme po večerech přáteláky a je to pohoda ;) UT mám taky, ale nehraju a FIFWC pro mě nemá význam, tak někdy dáme match ;) jinak jo, prdelka je to pěkná :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže mi kamarádi pomohli k několika sestupům

ROFL :D :D tak to se tesim :D

jinak trosku OT, EA taky vydali článek o těch novinkách a první odstavec:

Společnost Electronic Arts dnes představila pět inovací, které přinesou revoluční změnu herního systému titulu FIFA 13 a jsou součástí dosud nejrozsáhlejšího a nejpropracovanějšího souboru funkcí v historii této videoherní série.

hned mám chuť si těch her koupit 20 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
nezbavujete se někdo svých hráčů z Ultimate teamu? mám poskládaný italský tým, tak by se mi nějací hodili :D a nebo pár čutálistů na tu trofej s ovr 85 :D

Že prý EA vydá novou Ultimate kartu s označením "out jail". Takže pozor, pro italský tým jich budeš potřebovat hned několik (((o:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Četl jsem, že to prý bude rozeznávat reakce hráče (třeba rozčílení za křivé rozhodnutí rozhodčího, nadávky atd...) ale jinak mě zatím nic nezklamalo ani nepřekvapilo...Trošku jsem čekal víc vylepšení a možná toho mohlo být více po vzhledové stránce. EA má problém, že vždyky chce vydat nějakou pecku a zaměří se na jednu věc, kterou má bejt aktuální díl vyjímečný, ale pak jim utečeou ostatní věci, tak jsem zvědavej, v jaký (ne)rovnováze bude 'třináctka'.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Četl jsem, že to prý bude rozeznávat reakce hráče (třeba rozčílení za křivé rozhodnutí rozhodčího, nadávky atd...

myslim ze to bude podporovat Kinect...nevim jak to bude u ps3...jinak samozrejme vsichni nadavame u hry anglicky, takze to asi nejvic vyuzijeme :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu