Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pomoc s WIFI !


stevens129

Recommended Posts

Zdarec půjčil jsem si WIFI Router abych zkusil jestli mi půjde všechno jsem zapojil jak mám vyplnil WEP prostě všechno ale když to všechno udělám včetně zapojení kabelu do routeru tak notebook ukáže u internetového připojení takovou tu výstražnou žlutou značku s vykřičníkem a internet samozřejmě nejde tak nevím co s tím předem díky za rady ..

-Mám NTB

-Kabel má ulomenu tu věc kterou zmáčknete aby ste kabel mohli dát do PC/NTB ale funguje normálně takže poškozen není..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, stáhni manuál a podle něho to ještě jednou zkontroluj jestli máš všechno správně nastaveno. Pokud to tak máš, tak je možná špatně vyplněna adresa síťové karty v notebooku. Nebo nastavit přes systém "síť pro domácnost nebo malou domácí kancelář". V nejlepším případě bych zkusil ještě google.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmen zabezpeceni na WPA. Tohle klidne muze byt pricina, protoze u WEP, pokud ho zadas spatne, tak to system nepozna a klidne ti to veme - a projevuje se to (mimo jine) prave treba tak, ze ti DHCP server neprideli IP (protoze jsou pakety zasifrovane a diky spatnemu heslu se desifruji na necitelne pakety) a zobrazuje se pak vykricnik.

Pokud pri pripojeni napevno kabelem primo do toho wifi routeru, internet jde ok a DHCP ti prideli IP, tak tohle klidne muze byt ono.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me se zda, ze si zadal zabezpeceni na routeru (moc nevis jake), ale na note se k tomu neumis pripojit.

paklize to chces jenom vyzkouset, zmackni na routeru to resetovaci tlacitko (nekde ze spodu, nebo nekde z boku routeru) a potom se na note pripoj bez zabezpeceni, pred pripojenim samozrejme restart routeru a wifi adapteru (restart ntb)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me se zda, ze si zadal zabezpeceni na routeru (moc nevis jake), ale na note se k tomu neumis pripojit.

paklize to chces jenom vyzkouset, zmackni na routeru to resetovaci tlacitko (nekde ze spodu, nebo nekde z boku routeru) a potom se na note pripoj bez zabezpeceni, pred pripojenim samozrejme restart routeru a wifi adapteru (restart ntb)

OK skusím..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to myslím resetoval pak vypojil pak restartoval NTB pak vše připojil a zase stejná chyba tak fakt nevím ...:/ jo a tady je aspoň foto jak vypadá ta ikonka a mapa sítě http://imageshack.us/photo/my-images/23/beznzvuxw.jpg/ a máte to tak taky že aby ste resetovali musíte dát něco do té dírky v routeru ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu