Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin’s Creed: Revelations


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 337
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To postujes uz po nekolikaty, ne? Neni to nic vic nez obrazek, kterej je navic osklivej, idea ale dobra....

jo? aha tak sry, tim samozřejmně myslim ideu, obrázek neni špatnej, ale upravil bych ho trošku.

možná je to divny, ale soundtrack už mi ve hře hraje normáálně, z ničeho nic :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To budes, kdyz si to koupis kvuli songu ktery si muzes stahnout pripadne pustit na youtube a ne kvuli skvele hre ;)

tak jako ne doslova, myslel jsem ze to pochopis, ta atmoska benatek a florencie. Preci jenom rim a uz vubec ne konstantinopol ti nemuzou nabidnout takovej herni zazitek co venice nebo florence.

PS: Ezios family mam

EDIT: Je velkej grafickej rozdil mezi AC2 a např. AC:R?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No třeba mně se zdá, že ano, někdo jiný říká, že postřehnutelný ne. Já si třeba AC 2 už moc dobře nepamatuju, ale mám pocit, že tam ve vzduchu nelítal bordel :D jako třeba peří nebo tak. To v brotherhoodu je a pro mě to mírně zvětšilo plastičnost toho světa, dává to docela hezký efekt. Ale už jsem se setkal s názory, co na grafiku BH nadávají a vynášejí AC2 do nebes :) Asi si to budu muset osvěžit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jako ne doslova, myslel jsem ze to pochopis, ta atmoska benatek a florencie. Preci jenom rim a uz vubec ne konstantinopol ti nemuzou nabidnout takovej herni zazitek co venice nebo florence.

PS: Ezios family mam

EDIT: Je velkej grafickej rozdil mezi AC2 a např. AC:R?

Ja to chapu, ted nedavn jsem si ho konecne taky poridil do sbirky a potreti rozehral......rozdil v grafice je znat celkem dost.....cimz nerikam ze AC2 je osklive, ale po ACR me to celkem zarazilo, pamatoval jsem si to hezci, ale tak je to vzdycky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to chapu, ted nedavn jsem si ho konecne taky poridil do sbirky a potreti rozehral......rozdil v grafice je znat celkem dost.....cimz nerikam ze AC2 je osklive, ale po ACR me to celkem zarazilo, pamatoval jsem si to hezci, ale tak je to vzdycky....

heh presne, tak , kdyz jsem byl malej a hral jsem PS1 tak jsem nato spomínal taky uplne jinak nez ty hry vypadali, ted jsem vytahl PS1 a vypada to o poznani hure nez jsem si to predstavoval, ale zabava stejná.

EDIT: Tvl zase mi nehraje hudba, kdyz se jen tak procházim po měste nebo tak, to je strasny, a na YT jim hraje dpc, co s tim? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heh presne, tak , kdyz jsem byl malej a hral jsem PS1 tak jsem nato spomínal taky uplne jinak nez ty hry vypadali, ted jsem vytahl PS1 a vypada to o poznani hure nez jsem si to predstavoval, ale zabava stejná.

EDIT: Tvl zase mi nehraje hudba, kdyz se jen tak procházim po měste nebo tak, to je strasny, a na YT jim hraje dpc, co s tim? :(

PS3 rulezzz :D Ne nevim, asi to bude osobni problem, na mym xboxu jsem tenhle problem nemel....

Jinak to s tim PS1 jsem mel taky, nejvic jsem na tom proparil asi Spyra kdyz jsem byl malej, kteryho jsem si pamatoval skoro jak na urovni dnesnich titulu, kdyz jsem to minule prazdniny na chate vytahl, musel jsem se az smat.....ale tak je to vzdycky.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS3 rulezzz :D Ne nevim, asi to bude osobni problem, na mym xboxu jsem tenhle problem nemel....

Jinak to s tim PS1 jsem mel taky, nejvic jsem na tom proparil asi Spyra kdyz jsem byl malej, kteryho jsem si pamatoval skoro jak na urovni dnesnich titulu, kdyz jsem to minule prazdniny na chate vytahl, musel jsem se az smat.....ale tak je to vzdycky.....

Tak to my čtes z duse :D Spyro 2 jedna z nej her tvl :D denne ho furt hraju, taky jsem si ho pamatoval jako dnesni hry co se grafiky tyce.

EDIt: Jako pri misich Ok, ale kdyz se prochazim po meste tak nic nevim :D, ale u BH vse OK nechapacka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to my čtes z duse :D Spyro 2 jedna z nej her tvl :D denne ho furt hraju, taky jsem si ho pamatoval jako dnesni hry co se grafiky tyce.

EDIt: Jako pri misich Ok, ale kdyz se prochazim po meste tak nic nevim :D, ale u BH vse OK nechapacka.

Hmmm zvlastni, ani google takovy problem nezminuje :)

Jinak se vyjimecne shodnem (:)) Spyro 2 jedna z nej her, obcas si ho jeste rad zahraju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm zvlastni, ani google takovy problem nezminuje :)

Jinak se vyjimecne shodnem (:)) Spyro 2 jedna z nej her, obcas si ho jeste rad zahraju :)

ted to hraju denne :D

EDIT: Fakt nevim co to je, fakt zadna muzika jako soundtrack mi tam nehraje kdyz volne pobiham po meste, nevim cim to je, jenom tam slysim jak tam nejakej musli dela modlidbu :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu