Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin’s Creed: Revelations


tekken90

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Odpovědi 337
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Grafika mi prijde porad stejna, je sice trochu videt ze je uz "zastaralejsi" ale porad vypada skvele a hodne to zachranuju textury ve vysokem rozliseni.......

Hodne se zlepsila i mimika obliceju, ikdyz sliby o tom ze to bude vypadat srovnatelne s l.a. noire byly samozrejme kecy.......

Jinak k tomu posouvani k serii, nevim jestli to neni az moc velky pelmel, novy dil vpodsate pridal tri veci vetsi veci - bomby, tower defense a desmondovy minihry - bomby jsou fajn, ale clovek to zas tolik nevyuzije, tower defense me moc nenadchli, vypada to efektne, ale blbe se v tom na ukor toho clovek orientuje a prijde mi pak ze je to jen o tom, jak rychle dokazes klikat na strechy, to uz bych tam mit nemusel.....logicke pasaze s desmondem jsou super....

a pak jsou tam vylozene takovy drobnosti ktere tu hru lehce posouvaji dal, jako treba skvel hookblade, to je proste paradni ikdyz drobna novota.....a pak se mi jeste libilo zlepseni modelu zabirani mest a cviceni assasinu a nasledne "zamykani" denu pomoci den leadru.......

Takze novot je tam dost, ale ne vsechny jsou podle me spravne nebo hodici se do serie (respektive maji promrhany potencial)........

Ale celkove je ta hra skvela, obzlast se mi libi, ze to opravdu hezky zakoncuju pribeh ezia a hlavne altaira a i rozsireni desmondovi roviny je super, dostal jsem co jsem cekal, jsem jen zvedavy s cim pristi rok prijdou v AC3, takovy "®evoluci" jako mezi AC1 a AC2 uz necekam, ale rad se necham mile prekvapit.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Grafika je lehce vylepšený Brotherhood, mně se osobně líbí, spíš mi chvílemi přijde, že engine nestíhá a plynuloster, ale hráč se dočká i poměrně cinematických zážitků (honička na lodi ftw). Obecně je tam podle mě velký posun k filmovosti, v jedné pasáži jsem si připadal skoro jako v Uncharted. Tower Defense mě taky nenadchlo, ale to asi, dle recenzí, nikoho při "parkouru" chvilkama nehezky kolísá. Obecně ale mi hra přijde skvěle odladěná a co mě vysloveně potěšilo je, že hledání klíčů k Masyafu v kryptách už není jen nudný a stereotypní platform. Hlavní bolest téhle featury je to, že je hrozně zbytečná, protože i když prohrajete, můžete kapitána Templářského Denu OKAMŽITĚ znovu zabít, čímž se desetiminutové martyrium s obranou stává bezpředmětným. Co mě mrzí je poměrně nevyužitý potenciál dobývání ostatních měst, v podstatě to vůbec není třeba, ani jsem na konci hry neměl dobyté celé město, chyběl mi jeden Templar Den. Hra mi přišla taky dost krátká, ale to může být subjektivní. Zdálo by se, že dštím síru, ale tohle je vážně jen něco málo vad na kráse, jinak totiž těžko co vytknout, je vidět, že Ubisoft umí vydávat kvalitní, a na rozdíl od Bethesdy v době vydání HOTOVÉ hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Grafika je lehce vylepšený Brotherhood, mně se osobně líbí, spíš mi chvílemi přijde, že engine nestíhá a plynuloster, ale hráč se dočká i poměrně cinematických zážitků (honička na lodi ftw). Obecně je tam podle mě velký posun k filmovosti, v jedné pasáži jsem si připadal skoro jako v Uncharted. Tower Defense mě taky nenadchlo, ale to asi, dle recenzí, nikoho při "parkouru" chvilkama nehezky kolísá. Obecně ale mi hra přijde skvěle odladěná a co mě vysloveně potěšilo je, že hledání klíčů k Masyafu v kryptách už není jen nudný a stereotypní platform. Hlavní bolest téhle featury je to, že je hrozně zbytečná, protože i když prohrajete, můžete kapitána Templářského Denu OKAMŽITĚ znovu zabít, čímž se desetiminutové martyrium s obranou stává bezpředmětným. Co mě mrzí je poměrně nevyužitý potenciál dobývání ostatních měst, v podstatě to vůbec není třeba, ani jsem na konci hry neměl dobyté celé město, chyběl mi jeden Templar Den. Hra mi přišla taky dost krátká, ale to může být subjektivní. Zdálo by se, že dštím síru, ale tohle je vážně jen něco málo vad na kráse, jinak totiž těžko co vytknout, je vidět, že Ubisoft umí vydávat kvalitní, a na rozdíl od Bethesdy v době vydání HOTOVÉ hry.

Paralela s uncharted me taky napadla a to konkretne v honbe za masyfasykymi klici, obvzlast pri tom, kde se honita za lodi plnou templaru a pak samozrejme jiz zminene probihani horicich lodi z E3.....souhlasim i s tim tower defensem nechapu logiku toho proc se x minut obtezovat s timhle kdyz si to muzu nechat sebrat a hned to zas zabavit, ale autori to asi tak delali naschval aby nikoh do niceho nenutili......ona celkove je to takova hra, kde pribeh samotzny je dost kratky (rekl bych az neuveritelne kratoucky, dna sequence jsou vetsinou jen dva ukoly, coz mi prijde uz moc), ale vsechna ta nepovina "omacka" okolo zabavi opravdu nadlouho, ja osobne nahral mozna uz tak 15-20 hoidin a to zabralo vetsinou jen pobihani po meste, zkupovani nemovitosti, zabirani denů, rekrutovani assassinu atd. atd. a to pak splha hrozne rychle ten cas, ovsem pokud tohle nekoho nebavi hru si asi tak moc neuzije, protoze po pribehove strance, repektive hlavni dejove lince a jeji hratelnosti je to celkem kratka hra.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě tohle všechno právě bavilo v Brotherhoodu, nemovitosti, přidělování budov frakcím, shánění Altairovo zbroje a vedlejší mise s Koperníkem a Da Vinchim (btw doufám, že něco podobného bude i pro Revelations). V tomhle mohli udělat něco nového a vykašlat se na bránění Denů. Skvělá byla ovšem implementace Altaïrova příběhu. Desmondovy pasáže mi připomínaly Portal :D A baví mě i multiplayer, i když je občas problém "najít match", hlavně později v noci. Věnoval bych se tý hře víc, ale leží mi tu Skyrim a Batman a Saint's Row a nejni holt čas :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na AC si ten cas rad udelam, ted nevim co hrat driv, ale klidne stravim x hodin poletovanim po konstantinopoli jen abych tam vsechno zkoupil, udelal vsechny SQ a tak dale...... to mi za to stoji :) Jinak altairovi "flashbacky" jsou skvele ale nanestesti strasne, ale opravdu strasne kratke a jejich navic malo, ve vysledku tak dostal altair neuveritelne malo prostoru....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem to dohral a musim rict, ze konec super, autori vazne pridali na filmovosti, nektere pasaze opravdu svym "wow" efektem pripominaji uncharted (skvele mise s letem na padaku) a celkove jsem si tenhle dil vazne strasne uzil, az mi je lito jak rychle to skoncilo a jak moc otevreno to bylo, do pristiho roku bude vazne tezke vydrzet :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Čauky

můžete prosím někdo potvrdit jak je to s CZ titulky. Má je nebo ne?

A na stránkách PS3 http://cz.playstation.com/ps3/games/detail/item379905/Assassins-Creed%C2%AE-Revelations/ se uvádí že je hra 3D kompatibilní můžete mi prosím potvrdit i tohle.

Předem diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To dost mozna ani nepujde, taky na co bys to potreboval, zkus to leda nejak ve zbrojnici.....

Jinak ted jsem si poridil bazarovku AC2 abych mel do sbirky a az me prekvapilo, jak ACR pokrocili v grafice.......

Ne ze by bylo AC2 osklive, to rozhodne ne, ale v mych vzpominkach vypadalo vicemene stejne jak ACR az na ty obliceje, ty jsem si tak strasne pamatoval.....ikdyz vysledek byl mozna jeste horsi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně hrozně markatní je vylepšení bojů...po dohrání Brotherhoodu jsem si stáhl nějaké DLC pro dvojku, tuším Battle of Forli a ten rozdíl je vážně do očí bijící. Jinak mě teda fakt mrzí, že už nejde nastavit si mluvené slovo na italštinu. To mě fakt bavilo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu