Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin’s Creed: Revelations


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 337
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

A co zes mel tu potrebu? Nelibilo se ti, jak se to tam Eziovi houpe? :D

jj esteticky se mi to nelíbilo a hlavně mě přijde, že ezio je už dost starej na tajty fighty. :D

Tak dohráno a kurv.a, fakt tahle serie je nej co kdy byla sakra. Nemůžu se dočkat ACIII a hlavně mě mrzí, že už s náma nebude ezio, protože to je zatim moje ( s desmondem) nej herní postava co kdy byla. Kluci z ubisoftu, to budou mít hodně těžký aby novej hrdina, byl "lepší" než Ezio a celkově udělal větší dojem. Vlastně s Eziem jsme byli celej jeho život. Uvidíme. Hlavně jsem zvědavej na tu kryptu, ale spíš na novýho hrdinu. Nejvíc mě štve, že s náma skončil Ezio :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze tohle se Ubisoftu ani nemuze povest, Ezio byl typicky sympatak a to nejvetsiho kalibru, pro me taky jedna z vubec nejlepsich hernich postav, latka je tak vysoko, ze neverim tomu, ze bude pristi prekonana, ale v to, ze bude pristi hrdina alespon dosahovat "kvalit" ezia.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak takhle, pokad si všímáte novinek o AC, tak vám z nějaký poslední zprávy o AC vyplynou 2 věci. AC III nebude posledni díl ( ano logicky de na o přijít taky, ale UBI nám to otevřeně potvrdil), když řekl, kam chceme zasadit příští AC ( tim se myslí nějakej """"""datadisk"""""" k ACII, jako je např. BH a R k ACII), jelikož je logicky kravina, aby neměli vybráno, kam ACIII zasaděj, hlavně na ACIII makaj od vydání ACII, možna jěště před, takže na ACIII makali, když AC:R byl v plenkách, tim pádem logicky maj hrdinu a oblast, kde se ACIII bude odehrávat. A abych dopověděl to co jsem chtěl říci, jak jsem již zmiňoval, UBi nám prozradil svým dotazníkem k fanouškům AC serie, kde že by se to měl nacházet příští díl AC ( již zmiňovaný ACIII """""datadisk"""""), ve výběrů byly různé oblasti po viktoriánskou anglii, až po japonsko, ale jedna tam chyběla a tím je francie kolem napoleonské doby, kterou ubisoft mnohokrát zminoval, že tam by se mohl ACIII odehrávat ( bylo to naznačováno i v AC:BH, že to bude ve francii), a ejhle, najednou tam neni, když se bavíme o ACIII datadisku. myslim si, že je to i logický, ale je velmi nepravděpodobný, že když ACIII bude ve francii v 19.stol ( tím sem přčsvědčen, že zavraždíme napoleona v tom vězení nebo něco kolem toho), aby UBI se s dalším dílem patlal jako s ACIII, takže logicky si odvodíme, že ACIII datadisk, nemůže bejt v starověkym egyptě atd.... Já bych bral v nasledujícím díle, viktoriánskou Anglii nebo ameriku a nebo ACIII bude poslední díl na tuhle genraci a třeba 2 roky žádnej AC a pak při next gen konzolích i to je možný, že pak bude hned ACIV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja jsem pro tohle obdobi (respektive pro obdobi VFR v Parizi) byl od zacatku, napadlo me to hned po dohrani AC2, ze by to bylo dobre pro zasazeni navic by byli vsechny tri dily i krasne odstupnovane zhruba o 300 let......Ovsem prave o francii se vzdy mluvili vubec nejmin....vzdy se spekulovalo v mediich o anglii, egypte, japonsku atd., ovsem prave francii byla zminovana malo kdy, coz me osobne mrzelo, protoze moje predstava o zasazeni byla jasna..... No uvidime, zatim nebylo potvrzene nic, takze sse vse pohybuje jen v rovine spekulaci, ovsem vedet bychom meli vic uz urcite nekdy brzy, preci jen AC 3 se chysta opet na podzim pristiho roku, coz uz je taky za par :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlavne docela se mi stejska po mladym hrdinovi, ted jsme si zahrali za zkusenyho mazaka, ted chci zase nepoucenyho assassina, akorat teda nevim jak to bude s tim volanim assassinu ( jako ze zmacknes R2 a on zvedne ezio ruku a z niceho nic se objevi assassin a zabije vojaka), kdyz budem urcite hrat zase za nejakyho "kluka", kterej nebudes mit s moc s asssassinama zatim nic spolecnyho. Myslim si, že on zase bude patrat po ezio, jelikoz sice skoncil eziuv pribeh (rikaj ted), ale ja si myslim, že dedek ezio, si pro nnás připravil překvápko i když vlastně konec AC: R je jako dělanej nato, hrát jen za desmonda :D.

EDIT: jelikoz vse bylo odhaleno na konci AC:R to základní, ikdyž myslim si, že po dohrání AC3 se budem jěště víc těšit na další AC, jelikož si myslim, že nám jěště všechno UBi neřek ani v AC3 neřekne :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tezko rict jak to bude, vubec to nemusi byt jak v AC2 kde jsme poznavali postavu od mladych let kdy vubec nebyl assassinem a predpokladam ze tenhle typ hratelnosti s bratrstvem budou chtit nejak zachovat takze verim, ze to tam v pozdejsich fazich nejak zakomponovane bude.....

A Eziovi prekvapka o tech taky dost pocyhbuju, respektive je mozne, ze o nem jeste padne zminka, ale neco podobneho jako mel altair v ACR, to se mi moc nezda....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja chci novyho hrdinu od mladych let, absenci bratrstva pretrpim, stejnak ho vubec nevyuzivam. Myslim si že v AC3 bude tolik zmen, že když tam bude chybet bratrstvo nevadí :). Hlavně chci hrát za cloveka, kterej se k bratrstvu taky dostane "nahodou" prostě jako ezio kurna, musí to bejt lepší než ezio, ale to je asi nemožnej ukol, hlavne novýho hrdinu, musí dabovat nějakej dobrej daber, jelikoz hlas ezia je AWESOME!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja chci nejakou zmenu, takze pribeh ala Ezio klidne ozelim, ale urcite chci kvalitni pribeh....

A s tema zmenama si nejsem tak jisty, neumim si predstavit, ze tam bude takovy inovacni a kvalitativni skok jako mezi AC1 a AC2, kdyby jo, tak to bude nejlepsi hra vsech dob :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ne to já chci příběh ala ezio, ale třeba hrát za postavu pár naskriptovaných min v dětství nebo tak. Já si myslim, že jo hele. Když na AC3 dělaj 3 roky tak to by mělo jít znát.

edit: hlavne od ac3 se ocekává to co od ac2, když ted byly ty 2 """"""polotovary""""". ocekávám, že v ac3 nebude jen Paříž ale aspon ty 3 města a at má každe aspon při nejmenšim velikost jako konstantinopole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ze na tom pracujou dyl neznamena ze to bude takovy skok.....skok mezi AC1 a AC2 povazuju za jeden z nejlepsich upgradu mezi dvema dily vubec, z graficky krasne a zajimave, lec hodne stereotypni a lehce nudne hry se vyklubal naprosty klenot, narust v kvalite obrovsky a neumim si predstavit, ze takoveho skoku se dockame i mezi AC2 a AC3 uz jen kvuli dalsim dilum ktere serie s Eziem nabizela....

Jinak ptakovy styl pribehu je sice fajn, ale ja nechci pribeh obtahlej pres kopirak ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak samozrejme ze nechci to co bylo v AC1 a toho se ani nedockame, ale nechi to samy co v AC2, chci dobry pribeh a je spooustu zpusobu jak ho nasat aby byl originalni.....Ale stejne to cele bude stat hlavne na hlavnim hrdinovi a prostredi.......

Jinak s novym enginem bych nepocital, jen s dalsim upgradem.....porad by se jeste dalo zapracovat na animacich obliceju a ostatne uz na animacich celkove, a asi na nejakych efektech, hlavne se svetlem, mozna nejake dynamicke pocasi, ikdyz zase tady vic fungovalo to mafiovske nastavime ti herni dobu i pocasi......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No velkym krokem bych to moc nenazyval, rozdil sice znat je, ale zas tak propastnej mi neprijde, respektive je proste znat, ze ta hra jede uz na zastaralejsim enginu.....cimz nerikam ze je oskliva to rozhodne ne, vypada porad dobre a chvalim ji hlavzne ze vysokou ostrost, ale doufam ze to AC3 posune zase trosku dal.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jedno, hlavně at už je to tady. Jako jde co vylepšovat v oblasti grafiky, ikdyž kdyby se grafika moc nezměnila, tak mě to teda vubec nenaštve, jelikož zpravování měst v AC je famózní, ale třeba konstantinopole na mě trochu působí dojmem říma, ale jen trošičku :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem ted konecne doplnil do sbirky AC2 a zacal ho hrat znovu od zacatku a zda se mi, ze design konstatinopole je nejak odflakly, nekde v recenzi jsem cetl, ze to je pro free run to nejlepe navrzene mesto, chvilema mi to tak i prslo, ovsem kdyz jsem si pustil zacatek AC2 kde je mlady ezio, ktery jeste ani neumi poradne lizt a design mesta mi prijde mnohem lepsi....mnohem lip se mi behalo po strechah, prislo mi to plynulejsi a rychlejsi.....navic jsem mel v ACR prekvapive caste kolize, kdyz proste hra spravne nepoznala, co chci delat, s cimz byl v AC vzdycky obcas problem, ale bylo to spis vyjimecne, v ACR mi to prislo skoro jak soucast hratelnosti :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to možný, přece jenom ACII byl taky delší myslim, než ACB a ACR. Hlavně chci s hrdinou prožít celej život od narození jako s Eziem, neřikám, že mu musej zase zabít rodiče atd.... Ale seznámení s jeho rodinou atd... očekávám luxusní soundtrack který je v AC dovolim si řící nej v herní brandží pro mě aspon určitě ..... a Pestrý příběh a originální nebo aspon trochů jiné podání hrdiny, jako jeho život, tim mám na mysli, jak se vlastně dostane k assassinum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AC2 byl rozhodne mnohem delsi nez ACB a ACR a hlavne takovy komplexnejsi, coz cekam i od trojky...

Jinak k soundtracku, je skvely mam ho hrozne rad a urcite pratri k tomu nejlepsimu, ale na vrchol si u me rozhodne neseha.....ikdyz Ezios family je jeden z nejuzasnejsich themu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu